Aurora Moon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...mersz szeretni akár az életed árán is? Merj, és olyan kalandban lesz részed, mik csak az álmaidban léteztek... eddig...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Testvéroldalak
free forum


free forum

Ajánlott Linkek
Szabályok
Karakteralkotás

 

 Crystal ház

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Crystal ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crystal ház   Crystal ház I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 2:29 am

*Elmosolyodtam.*
-Nem, csak ha az életemről van szó akkor!

*Mondtam moslyogva.*
-Köszönöm! Akkor majd még találkozunk! Szia!

*Mondta, majd kikisérte az alfáját, és utánna rendet rakott a házban. Mikor mindennel végzett egyet ledőlt aludni, és most aludt el eddig életében a legboldogabban.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Rider
Vérfarkas/Alfa
Samantha Rider


Join date : 2009. Dec. 31.
Hozzászólások száma : 217
Rang : Alfa
Tartózkodási hely : La Push/Forks

Crystal ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crystal ház   Crystal ház I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 2:19 am

Huh... Ashley egy picit túl pörgött. Megvártam míg lenyugszik, majd kortyoltam párat a narancsléből. Addig is míg elhadarta mit szeretne én körbe néztem a konyhában. Stílusosan volt berendezve és volt is benne elég hely.
- Nyugi - mosolyogtam rá.
- Egyébként persze hogy beveszlek. Miért is ne tenném? - néztem rá kérdőn. Alap, hogy beveszem, hiszen ha nem Sam falkjába tartozik akkor nálam a helye. Kóborként meg nem megy semmire az életben. Meg egy falka néha nagyon is jól jön.
- Nálad ez a túlpörgés szokás? - mosolyogtam rá kérdőn. azt már nem tettem hozzá, hogy remélem, hogy nem. Meg azt is reméltem, hogy drága ragadozó rokona nem látogat meg minket, mert akkor vér fog folyni és nem az enyém. Én valahogy nem bírom a ragadozókat, főleg úgy, hogy ha egy légtérben kell vele lennem.
Jó kicsit elkalandoztam... kiittam a narancslevet, majd felálltam.
- Nos én megyek, majd remélem még össze futunk. La Push-ban megtalálsz - mosolyogtam rá Ashley-re, majd intettem neki és meg sem álltam hazáig.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Crystal ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crystal ház   Crystal ház I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 2:06 am

*Láttam tetszett neki a narancslé. Meg mivel van falkája, gondoltam össze szedem bátorságomat és megszólalok.* -Beveszel a falkába? Nem akarok úgy élni ,hogy falkátlan vagyok! Alig ismerek vérfarkast, sőt! Nem is!
*Mondtam búsúlva.* -Örülnék ha bevennél! Esküszöm, minden szabályt betartok! *Könyörögtem. Lassan én is leültem az asztalhoz, és magam is elkezdtem inni egy kis narancs lét.* -Kicsit stréber vagyok, és jól kiismerem magam a konyhában! Nem szoktam megsértődni, és szeretek másoknak segíteni! Aurora Crystal ellentéte vagyok! *Nevettem el magam.* -Majd szólok Mirandának ,hogy itt voltál! *Nevettem ismét elmagam. Mosolyogva néztem Samanthát, és reménykedtem ,hogy megfelelő volt a bemutatkozás.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Rider
Vérfarkas/Alfa
Samantha Rider


Join date : 2009. Dec. 31.
Hozzászólások száma : 217
Rang : Alfa
Tartózkodási hely : La Push/Forks

Crystal ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crystal ház   Crystal ház I_icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 9:59 am

Hmm… Lehet, hogy még se járta körbe az egész helyet a pletyka hogy saját falkát akarok. Hát megnyugodtam, és közöltem, hogy a narancs levet símán kérem.
- Köszönöm – mosolyogtam rá, mikor elém tette.
- Értem.
- Hát csak gondolkodtam falka alapításán, mivel nem nagyon tudok szabályt betartani, kivéve ha én hozom őket - vigyorodtam el.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Crystal ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crystal ház   Crystal ház I_icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 9:31 am

*Elmosolyodtam.* -Hát, hogy ő van e falkád ami befogadna?! Mivel nekem most éppen nincs! Sajnos! *Válaszoltam.* -Hát már régóta itt lakunk! Nagyon nagyon régóta! *Válaszoltam a másik kérdésre.* -Hát, csak mondta ,hogy jösz! És nekem ez elég! *Nevettem el magam. közben reménykedtem ,hogy lesz falkám. Mármint egy falka tagja legyek. Az ételeket el raktam és egy narancslét vettem elő a hűtőből.* -Higitva vagy simán kéred? *Kérdeztem majd a válasza után kiburítottam egy pohárba és oda raktam az asztalra. Utánna leültem elé. Közben mosolyogtam és vártam kedves válaszát. Nagyon szimpi volt a lány.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Rider
Vérfarkas/Alfa
Samantha Rider


Join date : 2009. Dec. 31.
Hozzászólások száma : 217
Rang : Alfa
Tartózkodási hely : La Push/Forks

Crystal ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crystal ház   Crystal ház I_icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 9:12 am

Mosolyogva követtem az utasítását és sétáltam be a lakásba. Igazán otthonos, volt, nekem nagyon tetszett. Bár már kívülről is látszott, hogy biztos ízlésesen van berendezve a ház.

- Köszönöm, egy pohár narancslé jól esne – fogadtam el a felajánlást.

- Köszönöm, de enni nem kérek, semmit majd talán később – hárítottam. Finomak voltak a kaják, csak most nekem volt valahogy étvágyam.

- És miket mesélt? – érdeklődtem kíváncsian. Lehetőség szerint a harmadik testvérrel nem szívesen találkoztam volna. Valahogy nem veszi be a gyomorom, hogy egy farkas egy ragadozóval él egy tető alatt. Számomra ez nagyon, de nagyon hihetetlen, bár az is lehet, hogy én vagyok túl betokosodva.

- Mire gondolsz? – érdeklődtem semleges pofival. Reméltem, hogy nem járta körbe La Push-t, hogy saját falkát akarok alapítani, mert a másik falkában a szabályokat úgy se tudnám betartani, nem mintha bármilyen más szabály betartására képes lennék. Családi vonás…
Utolsó megszólalását nem tudtam mire vélni, hiszen én nem eszek, csak kortyolgatom a pohár narancs levet, amit adott nekem.

- Mióta laktok itt? – érdeklődtem. Lehet, hogy már Miranda mondta, de valahogy nem emlékszem rá, lyukas agy, főleg mikor lakást kéne találnom…
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Crystal ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crystal ház   Crystal ház I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 8:39 am

* Mikor kinyitottam az ajtót nagy mosollyal üdvözöltem őt.* -Szia! Ashley Crystal! Gyere beljebb! *Szerencsére jókor érkezett mert már pont készen volt minden kaja.* -Kérsz valamit inni? *Kérdeztem illedelmessen, majd megfogtam a puncs pudingot és a kezemmel az asztalra mutattam.* -Remélem szereted! De ha nem, akkor van még darakása, esetleg omlett! *Kínálgattam neki a finomabbnál finomabb kajákat.* -Miranda mesélt rólad! Lenne egy kérdésem! Mik a terveid itt Forks-ban? *Kérdeztem kíváncsian. Hiszen nem tudtam ,hogy melyik falkába tartozik, esetleg meddig akar itt tartózkodni, és érdekelt hogysmint vele, hiszen több ezer, ha mondhatom így, több ezer vérfarkas van itt. Több mint a vámpír. Remélem.* -Jó étvágyat! *Tettem hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Rider
Vérfarkas/Alfa
Samantha Rider


Join date : 2009. Dec. 31.
Hozzászólások száma : 217
Rang : Alfa
Tartózkodási hely : La Push/Forks

Crystal ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crystal ház   Crystal ház I_icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2010 7:16 am

Nos megegyeztem Mirandával és elnéztem ide a Crystal házhoz. Őszintén most hogy így bele gondoltam, igen jó ötlet volt ide jönnöm. És azt is megmondom miért: ha minden jól megy még a falka teljes jogú tagja lehet, mert ugyebár készülök megalapítani a saját falkámat. De jó nekem.

A napom egész jól indult, nem rohantam sehova, a motelban meg kellemesen teltek a napjaim, de ideje volt hamarosan vennem egy házat La Push-ban, végül is farkas vagyok, azoknak meg ott helyük... Kivéve ha nem laknak együtt egy ragadozóval. Valahogy én ezt nem értem, de maradjunk annyiban hogy nem is akarom.

A nap sütött, így egy farmer és fekete garbó összeállítás mellett döntöttem meg egy fekete kabát mellett. Nem húztam össze a cipzárt, a moteltől nem volt messze a ház, és egyébként sem fáztam.

Sóhajtottam, mikor már az ajtó előtt álltam, majd kopogtattam. Reméltem hogy itthon van, nem szeretnék csak úgy a semmiért idejönni.

És most hogy így itt az ajtó előtt álltam bele gondoltam ebbe a saját falka ügybe. Nem hinném, hogy nagyon díjazná az alfa vagy a falkája, sőt valószínűleg nem díjazná. Speciel engem hidegen hagy, hogy mit gondol rólam. ha ez nem tetszik akár ki is hívhatom majd a gyűlésen, és akkor ott dől el minden.

Míg ilyen jól a gondolataimba voltam merülve, hangokat hallottam a másik oldalról, és két perc múlva az ajtó is kinyílt.

Velem szembe egy hosszú szőke hajú lány állt, és szagából ítélve farkas volt, és akkor ő volt Ashley.

- Szia! - köszöntem mosolyogva. - Sammy Rider - nyújtottam feléje a kezemet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Crystal ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crystal ház   Crystal ház I_icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2010 7:05 am

*Ma fáradtan és nyűgössen keltem fel, egy bizonyos személy miatt. Sammy. Most fél fáradtan tápászkodtam ki az ágyból. Mérges vagyok. Vagyis mindjárt az leszek mert nem akarok találkozni senkivel. Aludni akarok. IGEN! Aludni. De lassan, lassan ki kell kelnem és egy kis kaját csinálnom neki. Ki sétálok vánszorogva a konyhába és csinálok egy kis tojás rántottát. Vagy pudingot. Vagy darakását. Vagy mind a hármat. Kicsit élénkebben elkezdtem főzni ,hogy ezek mind meglegyenek míg ő megérkezik. Gyorsan futkárosok jobbra, balra, de ez sem segít. De nembaj, megfőzök és elalszok. Ha addig nem jön...*
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Join date : 2009. Nov. 16.
Hozzászólások száma : 268

Crystal ház Empty
TémanyitásTárgy: Crystal ház   Crystal ház I_icon_minitimePént. Jan. 08, 2010 9:07 am

Vissza az elejére Go down
https://auroramoon.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Crystal ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crystal ház   Crystal ház I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Crystal ház
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Aurora Moon :: Forks :: Házak-
Ugrás: