Aurora Moon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...mersz szeretni akár az életed árán is? Merj, és olyan kalandban lesz részed, mik csak az álmaidban léteztek... eddig...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Testvéroldalak
free forum


free forum

Ajánlott Linkek
Szabályok
Karakteralkotás

 

 Konyha....

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alice Cullen
Vegetáriánus vámpír
Alice Cullen


Join date : 2009. Nov. 21.
Hozzászólások száma : 170

Konyha.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konyha....   Konyha.... I_icon_minitimeSzer. Júl. 07, 2010 7:11 am

Konyha.... ICONATOR_f1f586ade28dfaf875432977b7f719f1 Konyha.... ICONATOR_f1f586ade28dfaf875432977b7f719f1 Konyha.... ICONATOR_f1f586ade28dfaf875432977b7f719f1

Annyira fura volt érezni, hogy milyen lenne nélküle és az elmúlt egy hónapban sajnos volt időm megtudni. Nélküle mintha csak egy vámpír lennék a földön érzések, és érzelmek nélkül, pedig ez nem így van. Mellette érezhetem magamat teljes embernek. Tökéletesnek, és olyan Alice-nek akit megismert a világ…nélküle?! Semmi… Ahogy visszacsókolt kissé megnyugodtam. Legalább ez nem változott, és ha megcsókol akkor tudom, hogy nincs minden veszve.
Amint állam alatt éreztem kezét muszáj volt felnéznem rá. Szemei tompán csillogtak a konyhán beszűrődő fényben…sütött a nap. S ez akkor esett le mikor arcára esett egy gyenge sugár s bőre úgy verte vissza ezernyi színben mint egy kristály. Mindig elcsodálkoztam, hogy ilyenkor mikor napon van még ennél is lehet szebb.
És belekezdett ő is. Már ráztam is a fejemet, ahogy első mondatát hallottam.
-Nem! Nem! Nem! Jasper…- mondtam elvékonyodó hangon, szinte már hisztérikusan. -…te vagy az egyetlen, aki miatt végeznék magammal!- az egyetlen szócskát megnyomtam, hogy érezze jelentőségét.
-Tudom…- mondtam halkan. Tudtam, hogy sajnálja, és épp ezért szerettem annyira. Nem gondolta komolyan és nem is akartam, hogy komolyan gondolja. Amint lehajtotta a fejét, kezemet kivettem övéből s átkaroltam derekánál. Fejemet feje alá tettem, hogy lényegében megtámaszthassa, s erősen szorítottam magamhoz, beszívva illatát.
-Ígérj meg valamit Jasper Hale!- néztem rá komolyan. –Maximum a következő esküvőnkön vitázunk megint!- néztem fel rá mosolyogva egy pillanatra majd visszahajtottam fejemet mellkasába. Mindenki másnak úgy tűnhetett, mintha két szobor egymásba lenne fonódva, de nekem hús-vér volt az érintés. Illata is annyira ismerős, számomra annyira emberi. Ezekben a pillanatokban el tudtam felejteni, hogy vámpírok vagyunk.
-Szeretlek!- suttogtam mellkasába, majd csókot leheltem nyakára. Nem szerettem vele vitázni. Amióta együtt voltunk maximum 2x vitáztunk és utáltam. Mert ilyenkor mindig nélküle kellett lennem. Üres voltam nélküle.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Join date : 2009. Nov. 16.
Hozzászólások száma : 268

Konyha.... Empty
TémanyitásTárgy: Konyha....   Konyha.... I_icon_minitimeHétf. Nov. 16, 2009 11:49 am

...
Vissza az elejére Go down
https://auroramoon.hungarianforum.com
 
Konyha....
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Aurora Moon :: Forks :: Cullen ház-
Ugrás: