Aurora Moon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...mersz szeretni akár az életed árán is? Merj, és olyan kalandban lesz részed, mik csak az álmaidban léteztek... eddig...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Testvéroldalak
free forum


free forum

Ajánlott Linkek
Szabályok
Karakteralkotás

 

 :.Viccek.:

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Jane Volturi
Ragadozó vámpír
Jane Volturi


Join date : 2010. Mar. 28.
Hozzászólások száma : 1541
Rang : ragi vámpí
Tartózkodási hely : VOLRURI BÁCSIÉK *****-OS VILLÁJA ^^

:.Viccek.: Empty
TémanyitásTárgy: Re: :.Viccek.:   :.Viccek.: I_icon_minitimeCsüt. Május 06, 2010 12:15 pm

Szőke nő az orvosnál:
- Doktor úr, ettem egy dobozból, amire rá volt írva, hogy "MÉRGEZŐ". Most meg fogok halni?
- Persze, hiszen attól mindenki meghal!
- Mindenki?! Úristen, mit tettem...?
Vissza az elejére Go down
Rosalie Hale
Vegetáriánus vámpír
Rosalie Hale


Join date : 2010. Apr. 08.
Hozzászólások száma : 126
Tartózkodási hely : Forks - Cullen-ház
Age : 32

:.Viccek.: Empty
TémanyitásTárgy: Re: :.Viccek.:   :.Viccek.: I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 15, 2010 1:12 pm

Jézus Isten! Ez az MSN-es beszélgetés kútfejből pattant ki? xD *feltápászkodik a földről és megtörli a szemét*
Érdekes... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jane Volturi
Ragadozó vámpír
Jane Volturi


Join date : 2010. Mar. 28.
Hozzászólások száma : 1541
Rang : ragi vámpí
Tartózkodási hely : VOLRURI BÁCSIÉK *****-OS VILLÁJA ^^

:.Viccek.: Empty
TémanyitásTárgy: Re: :.Viccek.:   :.Viccek.: I_icon_minitimeHétf. Ápr. 12, 2010 9:32 am

CHUCK NORRIS VICCEK 4EVER




- Lehetetlen nem létezik, csak olyan hogy, "Chuck Norrisnak nincs kedve hozzá".
- Chuck Norris nem hord órát, Ő dönti el mennyi az idő
- Batman és Darth Vader viadalából Chuck Norris kerül ki gyöztesen.
- Irakban nincsenek tömegpusztító fegyverek. Chuck Norris Oklahomában él.
- Chuck Norris elszámolt végtelenig! kétszer!!
- Chuck Norris tudja a pi utolsó számjegyét
- Chuck Norris találta fel az automata gépfegyvert, a folyadékot, a sexet és a futballt. Ebben a sorrendben.
- Chuck Norris éjjeli lámpa fényénél alszik. Nem azért, mert fél a sötéttől, hanem mert a sötét fél tőle.
- Chuck Norris csak maradék nélkül oszt
- Chuck Norris rágója gyémátból van.
- Egyszer valaki lefilmezte amikor Chuck Norrist bepöccent. A film címe: Walker: a Texasi láncfűrészes mészárlás
- A közhiedelmek ellenében Amerika nem demokrácia, hanem Chucktatúra.
- Mikor Chunk Norris fekvőtámaszozik, nem magát nyomja fel, hanem a földet le.
- Chuck Norris ha beleesik a vízbe, nem lesz vizes. A víz lesz Chuck Norrisos.
- Chuck Norris meg tudja gyújtani a hangyákat egy nagyító segítségével...Éjszaka.
- Chuck Norris az ötöd-ölöt négy lépésböl megnyeri
- Chuck Norris nem olvas könyveket. Csupán addig nézi őket, amíg meg nem szerzi a szükséges információt.

- Chuck Norris egyszer Big Mac-et kért egy Burger Kingben. És kapott.
- Sok ember hord Superman-pizsamát. Superman Chuck Norris-pizsamát hord.
- Chuck Norris 20 perc alatt nézi végig a "60 perc" című tévéműsort.
- Chuck Norris egy alkalommal kihúzott egy szálat a szakállából és három ember szívét szúrta át vele.
- Ha kávézni akar, Chuck Norris a fogaival őrli a kávét, a vizet pedig saját haragjával forralja fel.
- Chuck Norris nem zuhanyzik... vérfürdőt vesz
- Vajon mi mehetett át Chuck Norris áldozatainak a fején mielőtt meghaltak? A cipője.
- A 3 vezető halálozási ok az Egyesült Államokban: 1 Szívroham, 2 Chuck Norris, 3 Rák
- Chuck Norris olyan gyors, hogy ha körbefut a földön, tarkón tudja csapni magát
- Chuck egyszer megevett ket kilo sult pulykat az ettermeben egy ora alatt, de az elso 45 percben dugta a pincernot
- Chuck Norris az egyetlen ember aki teniszezett a fallal es megnyerte a merkozest.
- Amikor Chuck Norris alszik valójában tényleg alszik. !!!
- Chuck Norrisnak 12 holdja van. Ezek közül az egyik a Föld.
- Chuck Norris nem alszik. Vár.
- Ha látod Chuck Norris-t, akkor ö is lát téged. Ha nem látod, sak pár másodperc van hátra életedböl
- Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
- Hány Chuck Norris kell egy égő kicseréléséhez? - Egysem! Chuck sötétben szeret ölni!
- Chuck Norris egy élő csörgőkígyót használ kotonnak.
- Chuck Norris képes bebaszni egy forgóajtót.
- Egy átlagos nappaliban 1242 tárgy van, amivel Chuck Norris meg tud ölni, beleértve magát a szobát is.
- Az ókorban Chuck Norris azért nem lehetett Gladiátor, mert az Oroszlánok nem egyeztek bele.
- Chuck Norris tele tárral is játszott már orosz rulettet. És nyert.

- Chuck Norris egyszer megevett egy egész tortát, mielőtt a barátai figyelmeztethették volna,
hogy sztriptíztáncosnő van benne.
- Chuck Norris találta fel a fekete színt.
Sőt, az egész látható színtartományt ő találta fel - kivéve a rózsaszínt. A rózsaszínt Tom Cruise találta fel.-Csak Norris pulzusát a Richter-skálán mérik.
-A Földön nincs evolúció. Csak állatok, amelyeket Csak Norris életben hagyott.
-Gondolj egy gyönyörû nõre: Csak Norrisnak már meg volt.
-A Walker a texasi kopó c. sorozat végén nem a stáblista látható, hanem azoknak az embereknek a listája, akik meghaltak forgatás közben.
-Jézus valójában Csak Norris duglóre. Nem azért, mert Csak nem bírná ki a keresztrefeszítést, hanem mert a szögek nem mennek át rajta.
-Csak Norris a születésnapján mindig kiválaszt egy szerencsés gyereket és belehajítja a napba.
-Csak Norris nem szeret senkit, csak van akit életben hagy.
-Hiroshimában valójában nem atombomba robbant, hanem Csak Norrist dobták le.- Chuck Norris tíz évvel ezelőtt meghalt, de a kaszásnak nem volt bátorsága elvinni őt.
- Chuck Norris nem fél a sötétségtől. A sötétség fél Chuck Norristól.
- Chuck Norris nem farkaséhes. A farkas Chuck Norris-éhes.
- Chuck Norris ki tud egy sörösüveget nyitni a fogaival. Azonban mégis mindig más emberek fogaival nyitja ki.
- Chuck Norris nem hagy üzeneteket. Chuck Norris figyelmeztetéseket hagy.
- Mind ismerjük a varázsszót: kérlek. Mondatban pl. "Kérlek ne ölj meg!". Sajnos Chuck Norris nem hisz a varázslatokban.

- Chuck Norrist egyszer anyja Charlesnak szólította. Egyszer.
- Chuck Norrisnak nem kell a tévéjéhez távirányító. Csak ránéz és az átvált.
- A golyók félelmükben kikerülik Chuck Norrist.
- A legtöbb férfi elviseli, ha a felesége szex közben Chuck Norrisra gondol. Mert ők is ezt teszik.
- A 'Tini nindzsa teknőcök' című rajzfilm igaz történetet dolgoz fel. Chuck Norris egyszer lenyelt egy egész teknőst és amikor kijött belőle, három méter magas volt és tudott karatézni.
- Chuck Norris egyik középiskolai nyelvtan dolgozatában az volt a kérdés "Mi a bátorság?". Csillagos ötöst kapott, pedig csak egy szót írt: Chuck Norris.
- Chuck Norrisnak van 3 pitbullja és 2 dobbermanja, mégis a házánál egy táblán csak ezt látod: "Vigyázat, Chuck Norris!"
- Chuck Norris egyszer verekedett Bruce Lee-val. Az eredmény Jet Li és Jackie Chan lett.
- Isten megteremtette a Földet majd az embereket. Az emberek túlnépesedtek, ezért Isten megteremtette Chuck Norrist.
- A víz gyorsabban felforr, ha Chuck Norris nézi.
- Földönkívüliek léteznek. Csak addig várnak a támadással, amikor Chuck Norris meghal.
- Egyszer Chuck Norris megevett 153 kg sült húst egy óra alatt. Az első negyvenöt percben még a pincérnővel is szeretkezett.
- Chuck Norris az egyetlen ember, aki úgy nyert az Olimpián úszásban, hogy nem lett vizes.
- Chuck Norris nem lát problémákat. Chuck Norris csak áldozatokat lát.
- Chuck Norris buzogányt használ az arcmosáshoz.
Vissza az elejére Go down
Anabella Volturi

Anabella Volturi


Join date : 2010. Feb. 18.
Hozzászólások száma : 1472
Tartózkodási hely : fogtündér erdei kunyhója
Age : 31

:.Viccek.: Empty
TémanyitásTárgy: Re: :.Viccek.:   :.Viccek.: I_icon_minitimeSzer. Ápr. 07, 2010 9:58 am

2 órát röhögtem rajta, szerintem jó, de csak saját felelősségre ^^


-
Maaaaaciii
- Igen Cica?
- Elmentek. - jelentet be nagy mosollyal. - Mindenki elment.
- Jippijééé. Akkor mit csináljunk? - kérdezte Emi búgó hangon.
- Hmmm... mit szólsz ahhoz, ha most felmegyek a szobánkba, elszámolsz
tízig, és mikor feljössz semmi más nem lesz rajtam csak egy naaaaaagy
masni?? - tíz percig állt,és nézett maga elé. A nyál erőtlenül folyt ki a
szájából, és csöpögött a padlóra. Aztán megrázta magát, felkapott, és a
szobánk felé indult
- Minek a fölösleges cécó? Úgyse élné túl a szalag.


***


Az egész
napot ágyban töltöttük. Hol én voltam felül, hol ő, hol nem az
emeletes ágyban feküdtünk... És tévéztünk is. Volt egy reklám, ahol
csokifagyit reklámoztak, és ennek örömére Emmett felajánlotta, hogy
legközelebb összegyűjt egy kis maradékot a vadászatból, és a következő
ritmikus gimnasztikánkon lelocsol vele, aztán lenyalja. Ma este megyünk
vadászni...

***

-
Edward, biztos hogy jó ötlet ez?
- Peeeersze. Roseék biztosan leléptek. Nem szeretik ezt a házat. -
vigyorgott rám Edward, és belépett az ajtón. A ház csendes és sötét volt
– lévén hajnal – és Edward tüstént tovasuhant velem a szobájába.
Vigyorogva dőltem hanyatt az ágyon, és magamhoz rántottam. Nekem
préselődött, és szenvedélyesen csókolt.
- Neee, ez nem helyes Edward állj.
- Igaz.....
…..................
…..................
…..................
- Na jó hagyjuk, dugjunk!!!
- RENDBEN!
- Neeee... vááárj. EZ mégsem helyes.
- Mi lenne a te vasakaratod nélkül? - mosolygott rám.
- Hát egy Renesmée.
- Miva????!!
- Ja, te még nem olvastad a negyedik könyvet! Bocsííí

- De mi???
- Semmi, gyere – ezzel visszarántottam magamra. Letépte rólam a felsőt,
és lassan követte a melltartóm is.
- Neee, Edward ez helytelen.
-
HÁT DÖNTSD MÁR EL TE HÜLYE CAFKA!!!

- Eee..dward? - hallottam az ajtó felől. Emmett és Rosalie állt az
ajtóban. Egy szál lepedőben.Emmett mellkasán vékony csíkban csurgott
le... vér?! És Rosalie is tiszta vér volt, bár ahogy látom, az alfele
nem volt olyan, mert nem ütött át a lepedőn vörös folt. Vagy csak
alaposan letisztogatták??
- Rosalie! - ugrott fel Ed az ágyról. Én a mellkasomhoz kaptam. Nem
mintha nem látnának túl jól. - Hol van Bella? - kérdezte Edward
gyanakvóan.
- Nem' tom. - mondta Rosalie unottan. - Ááá, szia Lily!
- Szia....sztok. - mondtam nyögdécselve.
- HAHHÓÓÓ! EDWARD?? Láttam a kocsid miközben jöttem a hajszálaidat
gyűjtögetni, hogy ha legközelebb elhagysz te utolsó mocsokláda, akkor
vuduzhassak vele,
de most itthon vagy? Hol vaaaaagy? Azt hittem
elmentél. - szűrődött fel egy hang a földszintről.
- BASSZUSKULCS! Ez Bella.
- Huhuhu, öreg, szarban vagy! - mondta Emmett miközben vérkarikákat
mázolt a szeme közé, és egy villámot a fejére. A vállára csapta a lepedő
végét, és megköszörülte a torkát, majd megszólalt egy magas, finom
hangon:
- Nééézd, én vagyok Herry Pottör!!!
- Az Potter! - javította ki Edward
- Te csak tudod, Szedrik!

- Az egy kényelmetlen része az életemnek. Éhes voltam, nem volt mit
ennem. Muszáj votl elvállalnom azt a szerepet.
- Igazad van Szedriiiiik – nyögött fel Emmett igazán piritó hangon. -
Huhu, Bella hamarosan felér, ne akarok itt lenni mikor meglátja az új
thai barátnőőődeeeeet, beeee! - és ezzel visszarohantak a szobájukba.
- Uhh.. bazdmeg, bújj el gyorsan!!! - felpattantam, és a szekrényhez
rohantam. Feltéptem és két csaj borult ki belőle.
- Uhh bazdmeg... Edward?! - rugdostam meg az élettelen testeket
- Ne odaaa! - ezzel elrángatott onnan, és a komódhoz vitt. Kinyitotta a
szárnyas ajtót az alján és betuszkolt egy félig megcsócsált láb
társaságába. A kulcslyukon át láttam, ahogy Edward gyorsan betömködi a
csajokat a szekrénybe.
- Őőőőő... mi a helyzet? - felsikkantottam, és hátranéztem. Egy farkas
ücsörgött hátul, az említett lábat rágcsálva.
- Leah?
- Ja. Waccáp?
- Őőőő...semmi. Nem tudtam hogy ilyen nagy ez a szekrény.
- Bűvésszekrény Edward részére. Múltkor tizenhat orosz tangamodellel
osztoztam. Ez a jobbik felük. - bökött a lábra. - De van szárny is,
kéééérsz??
Vissza az elejére Go down
Beth Uley
Vérfarkas/Béta
Beth Uley


Join date : 2009. Nov. 16.
Hozzászólások száma : 738
Rang : Béta (Alfa)
Tartózkodási hely : La Push
Age : 32

:.Viccek.: Empty
TémanyitásTárgy: Re: :.Viccek.:   :.Viccek.: I_icon_minitimeCsüt. Márc. 11, 2010 10:18 am

Emberek ime Emmett, mint végzős Very Happy (ki tudja hányadjára XD)

Zabálnivaló embertársaim!
(Nem jó, ilyet még viccből sem mondunk, mert egyáltalán nem vagyunk egy súlycsoport!)
Tisztelt ünneplők és ünnepeltek!
(Jobban mondva, emberszármazásúak, emberek és miszturgikus… mitusztikus… ááá, soha nem tudtam kimondani ezt a szót! Szal valamilyen hülye és „kus”-ra végződő nevű lények!)

Tavaly ilyenkor némileg irigykedve néztük a végzősöket (már aki, mert én már annyiszor végigjátszottam ezt a baromságot, hogy ha tudnék, hányingert kapnék tőle, és különben is, ha nem lennék vámpír, akkor tuti, hogy nem emlékeznék rá, mi volt tavaly ilyenkor… Mert hol van már a tavalyi hó?), akik büszkén álltak szüleik, testvéreik, tanáraik és barátaik előtt (és annyira be voltak rezelve, hogy úgy néztek ki, mintha karót nyeltek volna vagy a kivégzésre készülnének…), készen arra, hogy átvegyék méltán kiérdemelt kék szalagjukat (hagyjanak már végre békén ezzel a kék szalag dumával!). Akkor talán még nem is tudtuk, hogy mindez mit jelent. (No comment!)
Hogy a szalag nem csak egy masni (nem bizony, mert szépen van megkötve…), amit hordasz majd és kimutatod ezzel, hogy végzős vagy (vagy vacsi?). Ez annál sokkal több. (A sokkal az egy vagy két „k”?)
A szalag elválaszt (na ne, most jön majd Mózes a Vörös-tenger effekttel, vagy mi a franc?), és még szorosabban összekovácsol bennünket (tisztára, mint a Gyűrűk urában…). Egyben figyelmeztet arra (hogy fuss, rohanj az életedért, mert egy rakat vámpír járkál a suliban…), hogy életünk egy fordulóponthoz közeledik, amit támaszok nélkül nem fogunk tudni teljesíteni. (Oké, most már tudom, hogy az építőmunkások is miért mindig a szívlapátra könyökölnek…) Hiszen ki gondolt még akkor az érettségire vagy a főiskolára, egyetemre? (Hiszen a többségében már jártam és mind egyformák!) Az csak vágyálomnak tűnt, távolban felsejlő jövőképnek. (Ki az a gyöpös – értelmezést lásd a Másnaposok-ban -, aki ilyen mondatot összehoz? Élő ember nem beszél így! Hoppá, de én nem nagyon vagyok élő… Bár… Ebbe most ne menjünk bele!)
Aztán eltelt egy év és most itt vagyunk. (És fél óra múlva kezdődik a kosárdöntő, szal húzzunk bele, de villámgyorsan!) Itt állunk az ő helyükön és most már mindent értünk. (Ha ennyire meg vagytok világosodva, akkor magyarázzatok már el nekem néhány dolgot…) Beavattak bennünket a titokba (Alice, ugye senki nem sejt semmit?), hogy milyen érzés utolsó évesnek lenni (huh – homloktörlés, bár nem izzadunk), a legnagyobbnak az iskolában. (Ezt most képletesen, vagy szó szerint kell érteni?...)
Már nincs okunk irigykedni. (Mér… Volt valaha is okunk?) Az irigység helyét átvette a megszeppentség, a hála, a szeretet, a megkönnyebbülés és a szomorúság. (Hát, ha Jazz mindezt érzi, akkor tuti, hogy kikészül, mire itt lenyomtuk az ipart…)
Megszeppentünk, hiszen mindannyiunk számára új ez a helyzet (már akinek…) és nem tudjuk biztosra, hogy mit is hoz a jövő. (Persze, mert nektek nincs egy olyan izgága húgotok, aki a következő évi tőzsdemozgásokat is 99,99 %-os biztonsággal megmondja…)
Hálával tekintünk végig a számunkra oly fontos emberek arcán (nyami, husi…), és látjuk, hogy ugyanazt a szeretetet kapjuk vissza, amit mi adunk. (Kis szünetet tartunk, és kicsavarjuk a nyálat a ruhadarabjainkból…)
Megkönnyebbülünk, mert végre elértük a jól megérdemelt jutalmunkat (Végre mehetek vacsizni?), de mégse tudunk felszabadultak lenni, mert tudjuk, hogy ez valaminek a vége. (A valakinek stílusosabb lenne, de mivel vega vagyok, ezért maradjunk a valaminél…)
Tudjuk, hogy már csak fél évet tölthetünk itt, és ez fáj. (Szóljon, ha valakinek fáj valamije, és akkor segítek…) Egy olyan biztonságos világot veszítünk el fél éven belül, amire eddig számíthattunk, amiben valakik voltunk. (Csapkodva veri az asztalt, mire a családja megrökönyödve fordul felé, ugyanis az ütés miatt kettérepedt a bútor…)
Az érettségi után magunk mögött fogjuk hagyni iskolatársainkat (és még az a szerencséjük, hogy nem vérbe fagyva…), tanárainkat (lemészárolva…) és kilépünk egy új világba. (Kolumbusz is így indult neki…) A szalagavató talán erre is készít fel bennünket egy kicsit. (???) Hogy ne fájjon annyira az elválás (csak nekik fog fájni, de csak egy picit…), hogy ne szakadjunk el annyira hirtelen egymástól. (Miért jutott most eszembe a Titanic?)
De most még nem jött el a búcsú ideje. (Vacsi elnapolva… Emmett bácsi hangulata a béka segge alatt…)
Ma ünnepelni jöttünk ide, és nem szomorkodni. (Köszike!) Ma minden tekintet ránk szegeződik (mert minket amúgy nem bámulnak meg nap, mint nap!), ahogyan feltűzik szívünk fölé az iskola szalagját (csak át ne szúrják a tűt, mert hogy magyarázom ki, hogy elgörbült a vége?), amit felemelt fővel és büszkén fogunk viselni, öregbítve ezzel is második otthonunk jó hírét. (Na, persze…)
Most pedig az itt maradó harmadikosokhoz fordulok egy percre. (15 perc és kezdődik a meccs…!) A végzős osztályok nevében szeretném megköszönni az eddigi fáradozásotokat értünk. (Csináltak is valamit értünk ezek a kis nasi-ivadékok?) Csodálatos teljesítményetekkel hozzájárultatok a mai nap tökéletességéhez és mosolyt csaltatok az arcunkra. (Az tényleg vicces volt, amikor az egyik csaj majdnem hasra esett 15 centis tűsarkúban…)
Fantasztikus dolog érezni (már, ha érzel valamit vámpír létedre..) a gondoskodást és tudni, hogy szíveteket (De morbid!), lelketeket hozzáadtátok a munkához, pedig cserébe csak pár szép szót tudunk nyújtani. (Többek között azt, hogy ne gyere a közelünkbe, ha jót akarsz magadnak…)
De ezzel a pár szép szóval sem tudnám megállítani az idő múlását (khm, khm…), hiszen egy év múlva ti fogtok itt állni majd és rájöttök a titokra (már megint ez?), amit nem kell kimondanunk (Hát, Edwardnak tuti, hogy nem kellene elmondani…), mert belopja magát a szívetekbe. (Vagy vésővel kell beleoperálni…) Én pusztán egy Bertold Brecht-idézetet szeretnék megosztani veletek. (Ez volt az első, amit a Google kidobott…)

„Egyszer mindent elér az ember,
Azt is, mi most még messze cél.
Csak küzdj és áldozz, ne csüggedj el,
S győzelmed lesz a hősi babér.”

(Edward likeolná!)
Kívánjuk, hogy nektek is sikerüljön elérnetek a kitűzött céljaitokat (felvont szemöldök), és soha ne adjátok fel, mert van miért küzdeni. (Egy grizzlyvel, főleg!)
Köszönöm szépen! (Futás, mert Jazz elszabadul!)
Vissza az elejére Go down
Beth Uley
Vérfarkas/Béta
Beth Uley


Join date : 2009. Nov. 16.
Hozzászólások száma : 738
Rang : Béta (Alfa)
Tartózkodási hely : La Push
Age : 32

:.Viccek.: Empty
TémanyitásTárgy: Re: :.Viccek.:   :.Viccek.: I_icon_minitimeVas. Márc. 07, 2010 9:29 am

Az előzőekben említetteket fent tartom XD

2. rész

Loch Ness-i Szörny (Nessie)
Papucsfarkas (Jake)
Szerelmes Oroszlán. (Edward)
Vérszomjas Bárány. (Bella)
Alfa (Sam)
Urina Gellerina (Alice)
Hadvezér (Jasper)
Apa kerestetik (Embry)
Nem akarok féltestvért! (Quil)



Loch Ness-i Szörny bejelentkezett.
Papucsfarkas bejelentkezett.
Mazochista Oroszlán bejelentkezett.
Buta Bárány bejelentkezett.

Mazochista Oroszlán nevet változtatott: Szerelmes Oroszlán.
Buta Bárány nevet változtatott: Vérszomjas Bárány.


Vérszomjas Bárány üzenete:
Mikor megyünk vadászni?

Szerelmes Oroszlán üzenete:
Bella, most jöttünk meg. Minden oké? o.O

Papucsfarkas üzenete:
Azon kívül, hogy vérszopó lett, szerintem rendben van a csaj…

Loch Ness-i Szörny üzenete:
Jacob, ne merd sértegetni a családomat!!!

Papucsfarkas üzenete:
Igenis, értettem. *virtuálisan szalutál*

Szerelmes Oroszlán üzenete:
Igen, kutya, látom, te tökéletesen jól vagy…


Alfa bejelentkezett.


Alfa üzenete:
Jacob, itt csakis én parancsolhatok neked, világos?!

Loch Ness-i Szörny üzenete:
Jacob. Ugass!

Papucsfarkas üzenete:
Waúúúúúú!

Szerelmes Oroszlán üzenete:
Ez… gáz.

Alfa üzenete:
Te mondod? -.-


Urina Gellerina bejelentkezett.


Urina Gellerina üzenete:
Ahoj, vampires!

Vérszomjas Bárány üzenete:
Alice, mikor megyünk vadászni?

Urina Gellerina üzenete:
Mit szeretnél, Bella?

Vérszomjas Bárány üzenete:
Egy kis Mike Newton jól esne…

Szerelmes Oroszlán üzenete:
Támogatom az ötletet!

Urina Gellerina üzenete:
Fúj, Bella, amint Mike Newtont eszik… guszta.

Papucsfarkas üzenete:
Waúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!

Alfa üzenete:
Jacob, fejezd be!

Papucsfarkas üzenete:
Waúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!

Szerelmes Oroszlán üzenete:
Én drága, kicsi félig ember, félig vámpír, mutáns gyermekem, akit 3 hónapon keresztül meg akartam ölni, és átkoztam, amiért bántja Bellát… kérlek, kincsem, szólj rá az ölebedre, hogy kussoljon.

Loch Ness-i Szörny üzenete:
Persze, apu. Csak a te kedvedért.^^

Papucsfarkas üzenete:
Waúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!

Urina Gellerina üzenete:
Látok valamit… fehér, márvány kemény, ide tart… lenyugtatja Jacob-ot…

Alfa üzenete:
Ki az?!

Urina Gellerina üzenete:
Nem tudom pontosan, olyan homályos… hála nektek, zavarjátok a vételt, hapsikáim. -.-

Papucsfarkas üzenete:
Waúúúúúúúú!

Szerelmes Oroszlán üzenete:
Mikor jön már?


Hadvezér bejelentkezett.


Hadvezér üzenete:
Kutya ül, nem ugat… nyugalom…

Vérszomjas Bárány üzenete:
Edward, szerintem már itt van.

Urina Gellerina üzenete:
(L)Jasper(L)

Alfa üzenete:
Hurrá, virtuális vámpírnyáladzás. Inkább hallgassam egész nap Jacobot, amint nyüszít.

Loch Ness-i Szörny üzenete:
Ha azt szeretnéd…

Szerelmes Oroszlán üzenete:
Nessie, neeee!

Vérszomjas Bárány üzenete:
Jazz, megyünk vadászni?

Hadvezér üzenete:
Mire?

Vérszomjas Bárány üzenete:
Enyém Mike, tiéd Jessica, na?

Urina Gellerina üzenete:
Bocsi… de rókaroham.


Apa kerestetik! bejelentkezett.
Apa kerestetik! nevet változtatott: Megjött az apasági teszt eredménye!



Megjött az apasági teszt eredménye! üzenete:
Itt van, a kezemben, OMG…

Alfa üzenete:
?!

Papucsfarkas üzenete:
!?

Szerelmes Oroszlán üzenete:
Quilt nem hívjátok?

Alfa üzenete:
Pill, hívom. *gyorsan átváltozik farkassá, és gondolatban megüzeni Quilnek, hogy takarodjon fel MSN-re, most*

Megjött az apasági teszt eredménye! üzenete:
Jézusom, srácok, foszlik a boríték! o.O

Urina Gellerina üzenete:
Talán azért, mert negyvenfokos a testhőmérsékleted…


Nem akarok féltestvért! bejelentkezett.


Alfa üzenete:
Na, Embry, rajtad a világ szeme.

Megjött az apasági teszt eredménye! üzenete:
Az normális, ha csöpög a boríték?

Nem akarok féltestvért! üzenete:
BONTSAD MÁR, TE BOLHAZSÁK!

Papucsfarkas üzenete:
Igaza van, MONDD MÁR A LÉNYEGET, TE TŰZCSAPVITÉZ!

Loch Ness-i Szörny üzenete:
Jacob, nem kiabálsz. Rossz kutya.

Papucsfarkas üzenete:
:S Bocsánat…

Megjött az apasági teszt eredménye! üzenete:
Ó, jaj.

Alfa üzenete:
Mi van már?!

Megjött az apasági teszt eredménye! üzenete:
Igaza volt a mentalista-vámpírnak. Megolvadt a papír.

Alfa üzenete:
Miii? :@

Papucsfarkas üzenete:
WTF?!

Nem akarok féltestvért! üzenete:
B*ssza meg…

Vérszomjas Bárány üzenete:
Várjatok csak!

Szerelmes Oroszlán üzenete:
Mi az, szerelmem?

Vérszomjas Bárány üzenete:
Ha ezen a papíron apasági teszt eredménye van, ami ugye vérvételből áll, és Embry már úgyis tönkretette… megehetem?


Várszomjas Bárány letiltva Megjött az apasági teszt eredménye! ; Nem akarok féltestvért! ; Alfa; és Papucsfarkas által.


Vérszomjas Bárány üzenete:
Hová tűnt mindenki? o.O

Urina Gellerina üzenete:
Jasper, le se tagadhatnád, hogy ő a húgod…

Hadvezér üzenete:
Legalább nálunk nincs szükség apasági vizsgálatra.^^


Alfa rezgő figyelemfelkeltést küldött.


Megjött az apasági teszt eredménye! üzenete:
Aha, azt hiszem, látom…

Alfa üzenete:
És?

Megjött az apasági teszt eredménye! üzenete:
Igen, ez biztosan ő…

Papucsfarkas üzenete:
Szóval?

Megjött az apasági teszt eredménye! üzenete:
Megvan!

Nem akarok féltestvért! üzenete:
Mondjad már, hogy a bolha kopasszon meg!

Megjött az apasági teszt eredménye! üzenete:
Quil, te vagy az…


Urina Gellerina kijelentkezett.
Urina Gellerina bejelentkezett.


Urina Gellerina üzenete:
Bocsi, csak rossz a net… :S

Szerelmes Oroszlán üzenete:
Hát nem édes? Hogy szeretik egymást…

Loch Ness-i Szörny üzenete:
Örülök, hogy nincs testvérem.

Urina Gellerina üzenete:
Még lehet…^^

Vérszomjas Bárány üzenete:
Micsoda?!

Urina Gellerina üzenete:
Semmi…

Vérszomjas Bárány üzenete:
Alice, mondd!

Urina Gellerina üzenete:
De tényleg, semmi…

Szerelmes Oroszlán üzenete:
Alice, most mi a fenét kavarsz? Bella már nem lehet terhes, miért hitegeted?

Hadvezér üzenete:
Edward, Alice szerintem arra célzott, hogy neked még lehet gyereked… féltestvére Nessie-nek.

Szerelmes Oroszlán üzenete:
Jaaa…

Vérszomjas Bárány üzenete:
Mi az, hogy jaaa?! Edward!

Szerelmes Oroszlán üzenete:
Bella, ugyan, semmi, én csak téged szeretlek, te is tudod. (L)

Vérszomjas Bárány üzenete:
Alice, mit láttál?!

Urina Gellerina üzenete:
Bocsi, lépnem kell, Jazz, neked is. Sziasztok!


Urina Gellerina megváltoztatta az állapotát: rejtve kapcsolódik.
Hadvezér kijelentkezett.


Vérszomjas Bárány üzenete:
Hát jó!


Vérszomjas Bárány kijelentkezett.


Szerelmes Oroszlán üzenete:
Bella, kicsim, várj!


Szerelmes Oroszlán kijelentkezett.



Loch Ness-i Szörny üzenete:
Amatőrök…

Alfa üzenete:
Embry, ez biztos?!

Megvan az apasági teszt eredménye! üzenete:
Nem, de azért mégis.

Papucsfarkas üzenete:
Most megnyugtattál…

Megvan az apasági teszt eredménye! nevet változtatott: Embry Ateara^^

Nem akarok féltestvért! nevet változtatott: Nem hiszek Istenben

Embry Ateara üzenete:
Quil, várj, átmegyek nálatok egy kis családi hepajra! Srácok, örültem, hogy a majdnem-testvéretek lehettem!


Embry Ateara kijelentkezett.


Nem hiszek Istenben üzenete:
Rohadt igazságtalan az élet…


Nem hiszek Istenben kijelentkezett.


Alfa üzenete:
Mennünk kéne, Jake, ezek ketten ma balhéznak, aztán szétszakad a falka, és oda a tekintélyemnek…

Papucsfarkas üzenete:
Egyke vagyok, oh, jeah!

Alfa üzenete:
Jacob, indulás!

Papucsfarkas üzenete:
Majd ha Nessie elenged…

Loch Ness-i Szörny üzenete:


Alfa üzenete:
Renesmeé, kérlek, szólj már rá!

Loch Ness-i Szörny üzenete:
Naná, te is meg akartál ölni, pont segíteni fogok neked…

Alfa üzenete:
Jacob is. Csak Rosalie és Bella nem. -.-

Loch Ness-i Szörny üzenete:
Hogyan?!?!

Papucsfarkas üzenete:
Mi, dehogy, Nessie, nem… akkor még nem ismertelek…

Loch Ness-i Szörny üzenete:
Jacob, tűnj el, de most azonnal! :@

Papucsfarkas üzenete:
Igenis! Ó, a francba…


Alfa kijelentkezett.
Papucsfarkas kijelentkezett.


Loch Ness-i Szörny üzenete:
:’(


Loch Ness-i Szörny kijelentkezett.
Urina Gellerina megváltoztatta az állapotát: elérhető.


Urina Gellerina üzenete:
Jézusom, mennyire naiv errefelé mindenki… legalább Bellának lehetett volna több esze. -.-


Urina Gellerina nevet változtatott: Jane a hacker
Jane a hacker kijelentkezett.
Vissza az elejére Go down
Beth Uley
Vérfarkas/Béta
Beth Uley


Join date : 2009. Nov. 16.
Hozzászólások száma : 738
Rang : Béta (Alfa)
Tartózkodási hely : La Push
Age : 32

:.Viccek.: Empty
TémanyitásTárgy: Re: :.Viccek.:   :.Viccek.: I_icon_minitimeVas. Márc. 07, 2010 9:28 am

Semmiféle felelősséget nem vállalok az itt elhangzottakért XD

1. rész

Buta Bárány (Bella)
Mazochista Oroszlán (Edward)
Urina Gellerina (Alice)
I Love Jam…Riley (Victoria)
Béta (Jake)
Apa kerestetik (Embry)
Mackó (Emmett)
Cica (Rosalie)
I Love Victoria (Riley)
Hadvezér (Jasper)
Alfa (Sam)
Stephenie (Jane)

Buta Bárány bejelentkezett.
Mazochista Oroszlán bejelentkezett.


Mazochista Oroszlán üzenete:
Szia, kis bárány!

Buta Bárány üzenete:
Edward!!! Hiányoztál.

Mazochista Oroszlán üzenete:
Alig 2 órája jöttem el tőletek. De te is nekem…

Buta Bárány üzenete:
Bár vámpír lehetnék már… miért kell erre ennyit várni?!

Mazochista Oroszlán üzenete:
Mert Stephenie azt mondta. De eljön még a mi időnk is… (L)

Buta Bárány üzenete:
(L) Edward… és azt nem tudod, mikor csókolhatlak már meg végre úgy igazán?

Mazochista Oroszlán üzenete:
Bella, ne légy telhetetlen. Te is tudod, milyen nehéz nekem, hogy olyan isteni a véred illata, de bármikor megölhetlek, mert GYILKOS vagyok és… :@

Buta Bárány üzenete:


Mazochista Oroszlán üzenete:
…és ez nekem is nagyon nehéz, de belehalhatsz, pedig úgy szeretnék veled együtt lenni, de nem kockáztathatom az épséged, illetve az erényed egy vámpír miatt…

Buta Bárány üzenete:


Mazochista Oroszlán üzenete:
…szóval nem lehet, és kész, fogadd el!!!

Buta Bárány üzenete:
…befejezted?

Mazochista Oroszlán üzenete:
Igen.

Buta Bárány üzenete:
De Edward, én akkor is unom már a chatszexet, oké? Meg hogy a francba hozunk össze mutáns félvámpír gyereket, ha meg sem csókolhatlak? :@

Mazochista Oroszlán üzenete:
DE ÉN ÖLTEM MÁR EMBERT, WAZZEG!!! :@

Buta Bárány üzenete:
Szúszá…

Mazochista Oroszlán üzenete:
De a net most szabad, a többiek nincsenek fent MSN-en, szóval, ha mégsem unnád…

Buta Bárány üzenete:
Hát… jó.


Urina Gellerina bejelentkezett.


Urina Gellerina üzenete:
Bella, jól vagy?!?!

Mazochista Oroszlán üzenete:
Alice, te is mindig a legjobbkor jössz…

Buta Bárány üzenete:
Igen, Alice. Eddig jól voltam…

Urina Gellerina üzenete:
OMG, akkor valaki felhasználta a rést a képességemen!!!
VICTORIA, te mocsok, tudom, hogy rejtettben vagy!!!


I Love Jam…Riley bejelentkezett.


I Love Jam… Riley üzenete:
Kicsi vagy, és kib*szottul idegesítő. :@

Mazochista Oroszlán üzenete:
Látod, megmondtam.

Urina Gellerina üzenete:
Te kis szemét, na, várj csak, ezért elintézzük az egész fiatal vámpírokból épített hadsereged!

Buta Bárány üzenete:
Mi?! :O

Mazochista Oroszlán üzenete:
Mi?! :@
Bella, nem hagyom, hogy bármi bajod essen! Meg akarja fertőzni a géped trójaival! Kapcsold be a tűzfalat, most!

Urina Gellerina üzenete:
Már bocsi, de ez az én szövegem…

Buta Bárány üzenete:
Pill, megkeresem Jacobot.

Mazochista Oroszlán üzenete:
Minek? :O

Buta Bárány üzenete:
Ti mondtátok, hogy kell tűzfal, nem?

Urina Gellerina:
-.-

I Love Jam…Riley üzenete:
A neve legalább találó.


Béta bejelentkezett.


Béta üzenete:
Hi, mindenki!

I Love Jam…Riley üzenete:
Neten keresztül is irritáló a szagod…


Apa kerestetik! bejelentkezett.


Apa kerestetik! üzenete:
Sziasztok!

Mazochista Oroszlán üzenete:
Még mindig nem tudod, ki az apád, Embry?

Apa kerestetik! üzenete:
Nem, de bízom benne, hogy Sam apja az, mert akkor én lehetek a következő alfa!

Béta üzenete:
Anyád…

Apa kerestetik! üzenete:
Őt ismerem!


Mackó bejelentkezett.
Cica bejelentkezett.


Mackó üzenete:
Csőváz!

Cica üzenete:
Uhh, de büdös van.

Béta üzenete:
Mit nem mondasz…

Urina Gellerina üzenete:
A Kikában a 4. lesz balról.

Buta Bárány üzenete:
?

Urina Gellerina üzenete:
Rosalie és Emmett újabb ágyat törtek ketté, most mennek vásárolni.

Cica üzenete:
Köszi, Alice!

Buta Bárány üzenete:
Igazságtalanság…

Mackó üzenete:
Bella, neked is vehetünk új ágyat, ha ez a baj.

Mazochista Oroszlán:
-.-


Mackó kijelentkezett.
Cica kijelentkezett.


I Love Victoria bejelentkezett.


Mazochista Oroszlán üzenete:
Te akkor most Riley vagy, vagy James?

Urina Gellerina üzenete:
Jamest megöltük, Edward.

I Love Victoria üzenete:
Ki az a James?

I Love Victoria üzenete:
Victoria, ki az a krapek?!

I Love Victoria üzenete:
VÁLASZOLJ!

I Love Victoria üzenete:
Hát jó! Kiléptem!


I Love Jam…Riley letiltva I Love Victoria által.
I Love Victoria nevet változtatott: Sexy Vampire


Sexy Vampire üzenete:
Bella, hallottam problémáid vannak Edwarddal bizonyos téren… ha tudok segíteni…

Béta üzenete:
Akkor itt vagyok neki én!

Sexy Vampire üzenete:
:@

Béta üzenete:
:@

Mazochista Oroszlán üzenete:
:@

Buta Bárány üzenete:
Egyikőtök sem ért meg engem.

Mazochista Oroszlán üzenete:
Széttéplek mindkettőtöket!

Béta üzenete:
Vaúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!

Sexy Vampire üzenete:
Oké. Nos, akkor Alice?

Urina Gellerina üzenete:
Ööö, köszi, tök jó fej vagy, de…


Hadvezér bejelentkezett.


Buta Bárány üzenete:
Engem senki sem szeret.

Mazochista Oroszlán üzenete:
Megöllek. -.-

Béta üzenete:
Én téged!

Sexy Vampire üzenete:
Nos?

Urina Gellerina üzenete:
Hízelgő, de…

I Love Jam…Riley üzenete:
Riley még itt van, mi? MEGÖLÖM ŐT, BELLÁT, EDWARDOT ÉS MINDEKIT!!!


I Love Jam…Riley megváltoztatta a nevét: Bestiális Domina


Hadvezér üzenete:
Nyugalom.

Buta Bárány üzenete:


Mazochista Oroszlán üzenete:


Béta üzenete:
Vau…

Sexy Vampire üzenete:
Sorry, mennem kell, feloldom Victoriát. Sziasztok!


Sexy Vampire kilépett.
Sexy Vampire feloldotta a tiltást a következő személyről: Bestiális Domina
Sexy Vampire nevet változtatott: I Love Victoria FOREVER (L)


Bestiális Domina üzenete:
Forduljatok fel, ez a kis szerencsétlen feloldotta a tiltást. Kösz, Jasper. :@


Bestiális Domina kijelentkezett.
I Love Victoria FOREVER (L) kijelentkezett.


Hadvezér üzenete:
Szívesen, máskor is.

Urina Gellerina üzenete:
Ó, Jasper, én hősöm! (L)

Hadvezér üzenete:
Menjünk, mert Carlisle meg Esme már sopánkodnak, hogy sok lesz a netszámla. Ők is fel akartak pedig jönni.

Urina Gellerina üzenete:
Hogyne, pedig én keresem a pénzt…


Urina Gellerina kijelentkezett.
Hadvezér kijelentkezett.


Mazochista Oroszlán üzenete:
Akkor már csak hárman maradtunk… hurrá. -.-

Apa kerestetik! üzenete:
Nem, mert én is itt vagyok!

Mazochista Oroszlán üzenete:
Isteni.


Alfa bejelentkezett.


Alfa üzenete:
Jacob, Embry, tűnés a netről! Tudjátok mennyi lesz Emilynek a számla?!


Béta kijelentkezett.
Apa kerestetik! kijelentkezett.
Alfa kijelentkezett.


Buta Bárány üzenete:
Edward… én szeretlek.

Mazochista Oroszlán üzenete:
Én is téged. (L)

Buta Bárány üzenete:
Nem találkozhatnánk?

Mazochista Oroszlán üzenete:
Stephenie még nem adott rá engedélyt, Bella, tudod, hogy szeretném, de…

Buta Bárány üzenete:
Bla-bla-bla…


Stephenie bejelentkezett.
Stephenie megváltoztatta a nevét: Cupido Angyalkája


Cupido Angyalkája üzenete:
Engedély megadva!

Mazochista Oroszlán üzenete:
Rohanok!


Mazochista Oroszlán kijelentkezett.


Buta Bárány üzenete:
Jane, nem tudom, hogy törted fel Stephenie MSN-ét, de köszi.


Cupido Angyalkája megváltoztatta a nevét: Stephenie^^


Stephenie üzenete^^:
Hát hogy a viharba ne már, ha te kéred? De most mennem kell. Közlöm Felix-szel a jó hírt.

Buta Bárány üzenete:
?

Stephenie^^ üzenete:
Hogy te meg Edward végre mutánskölyköt csináltok. Ez biztos elveszi tőled a kedvét, és szabad lesz a pálya.

Buta Bárány üzenete:
?!

Buta Bárány üzenete:
Sorry, itt van Edward. Kívánj sok szerencsét!


Buta Bárány kijelentkezett.
Stephenie^^kijelentkezett.
Vissza az elejére Go down
Beth Uley
Vérfarkas/Béta
Beth Uley


Join date : 2009. Nov. 16.
Hozzászólások száma : 738
Rang : Béta (Alfa)
Tartózkodási hely : La Push
Age : 32

:.Viccek.: Empty
TémanyitásTárgy: :.Viccek.:   :.Viccek.: I_icon_minitimeVas. Márc. 07, 2010 9:27 am

...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





:.Viccek.: Empty
TémanyitásTárgy: Re: :.Viccek.:   :.Viccek.: I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
:.Viccek.:
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Aurora Moon :: Szórakozás :: Játékok-
Ugrás: