Aurora Moon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...mersz szeretni akár az életed árán is? Merj, és olyan kalandban lesz részed, mik csak az álmaidban léteztek... eddig...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Testvéroldalak
free forum


free forum

Ajánlott Linkek
Szabályok
Karakteralkotás

 

 Embry Call

Go down 
SzerzőÜzenet
Embry Call

Embry Call


Join date : 2011. Nov. 25.
Hozzászólások száma : 1

Embry Call Empty
TémanyitásTárgy: Embry Call   Embry Call I_icon_minitimeVas. Nov. 27, 2011 11:47 am

Embry Call In7va1

Embry Call
Embry Call E1

~ TELJES NÉV: Embry Call
~ BECENÉV: csak simán Embry
~ KOR: 18 évértelem szerűen, de vedd figyelembe, hogy 2006-ot írunk
~ NEM: fiú
~ FAJ: vérfarkas
~ SZÜLETÉSI HELY: La Push
~ SZÜLETÉSI IDŐ: 1988. Október 20.
~ CSALÁD: hogy mi van velük, élnek-e még, stb.
- apa: Nem tudom, ki volt, de tőle örököltem a vérfarkas géneket
- anya: Jenna Call
- testvér(ek): Valaki a farkasok közül


~ Első átalakulásom: 16 évesen
~ Bevésődés: ˙Még nem

Embry Call In7va1

~ ELŐTÖRTÉNET:
~ JELLEM: Őszinte, megbízható vagyok mindig, mindenkivel szemben, és mindennek pozitívan állok hozzá kezdetben. Ha találkozom egy-egy ismeretlennel, általában barátságos vagyok, kivéve a rosszabb napjaimon, mert akkor kiállhatatlan, udvariatlan és sértődékeny vagyok. Szeretem a kihívásokat, kalandokat, de nem vetem bele ész nélkül magam a leghívogatóbb, csábítóbb buliba sem.
~ KINÉZET: Hajam barna, kócos, nem ismer sem zselét, se semmi más fixálót, a fésűt is csak hírből, az ujjaimmal fésülködöm. Tudom, parasztiasan hangzik, de nem érdekel mások véleménye. Szeretem a laza cuccokat, olyanokat, amik nem feszülnek, nem szorítanak. Kedvenc színem a fehér, a cuccaim nagy része világos színű. Testem izmos, bőröm olajbarna. Olyan százkilencvenhárom centi lehetek, annál biztos nem kevesebb. Vérfarkasként bundám szürke, fekete foltokkal.

Embry Call In7va1

~ Mit szeret: Az édességeket, a könyveket, és a játékokat
~ Mit nem szeret: A vámpírokat, pókokat
~ Hobbik: Olvasás, írogatás
Vissza az elejére Go down
 
Embry Call
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Aurora Moon :: Karakterek :: Karakter alkotás :: Félkész előtörténetek-
Ugrás: