Aurora Moon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...mersz szeretni akár az életed árán is? Merj, és olyan kalandban lesz részed, mik csak az álmaidban léteztek... eddig...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Testvéroldalak
free forum


free forum

Ajánlott Linkek
Szabályok
Karakteralkotás

 

 Élelmiszer bolt

Go down 
+2
Nathaniel Damned
Admin
6 posters
SzerzőÜzenet
Kate D. Keisy
Félvér
Kate D. Keisy


Join date : 2010. Mar. 28.
Hozzászólások száma : 1793
Rang : Optimista
Tartózkodási hely : Saddam Hussien titkos relytekhelye
Age : 31

Élelmiszer bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élelmiszer bolt   Élelmiszer bolt I_icon_minitimeCsüt. Jún. 24, 2010 5:22 am

-Minden oké. -mondtam kicsit morcosan még mindig karbafont kézzel, a fejemen a kosárral.
-Soha, senki és semmi nem tud rákényszeríteni, hogy ebbe a boltba mostantól fogva betegyem a lábam. Inkább felbérelek valakit, hogy jöjjön el, de hótbiztos, hogy én nem jövök be! -mondtam és magam mellé néztem. Csak, akkor vettem észre, hogy az egyik gyümölcslé kiborult és elkezdett nagy körben terjedni a padlón. Oké, akkor most számolhatok....
-Öt, négy, három, kettő, zéró! -mondtam majd felpattantam és oldalra néztem. Ott állt a nő, akit oly régóta ismerek és mindig ha megjelenik megkapom a felmosót.
-Jónapot másodszorra is Emma! -mondtam és kivettem a kezéből a felmosót és már megint munkához láttam. Ez már megszokott nálam. Múltkor az ecetesuborkát törtem össze, aztán már tejes zacskó is robbant szét miattam a padlón, szóval mindent összvetve jelentkezhetnék takarítónak. Lassan már minden folyosót és részleget felmostam ezalatt a kettő hónap alatt mióta idejárok vásárolni. Feltöröltem a rostos italt vagy mi volt a dobozára írva majd kezébe adtam a nőnek a felmosóját.
-Viszlát Emma! Sohaviszont nem látásra a felmosónak is! -mondtam kicsit gúnyos hangon a nálam kicsivel alacsonyabb nőnek, aki ezután elcsoszogot. Remélem soha többet nem látom. Soha, soha, soha! Ideje lenne összeszednem a cuccoim a földről például. Felállítottam a kosarat, ami a feje tetején volt a földön majd elkezdtem belepakolni a cuccokat. Akkor vegyük át. Víz, megvan. Ételízesítő, megvan. Bors, megvan. Csirkehusi, megvan. Leveszöldségek, megvannak. Na legalább már egy levest összetudok hozni otthon, ha mást nem. Fagyasztott csirke, megvan. De hol van a másik gyümölcsle, ami nem lyukadt ki? Hiába nézem nem látom.
-Ááá nem igaz! Hol van az a hülye gyümölcslé?! -na ez az ami nem szokásom. Nem szoktam magamba beszélni, de mostmár nagyon pipa vagyok. Fenébe ennek a boltnak is! Itt, csak a balszerencse ér.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Ellwood

Nathaniel Ellwood


Join date : 2010. Jun. 23.
Hozzászólások száma : 13

Élelmiszer bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élelmiszer bolt   Élelmiszer bolt I_icon_minitimeSzer. Jún. 23, 2010 2:42 pm

Levettem a napszemüvegemet, hogy a csaj nehogy úgy érezze, hogy lenézem vagy valami. Kitudja, a lányoknál sosem lehet tudni. Szóval a lényeg, hogy levettem, majd egyik szárát becsúsztattam a pólóm hasam felőli részéhez, így az nem esett le.
Válogattam még egy kicsit a húsok között, mikor zajra lettem figyelmes. Nem telt bele fél percbe és a csajszi mellettem máris hanyatt esett. Vonzza a balszerencsét. Talán jobb lenne elkerülni... Áh dehogy! Segítenem kell, mert lehet, hogy komolyabban megütötte magát, esetleg megsérült.
- Minden oké? - kérdeztem, majd leguggoltam hozzá, hogy esetlegesen segítséget nyújthassak. Szegény csak ült a földön, én meg nem tudtam mit tegyek...
Vissza az elejére Go down
Kate D. Keisy
Félvér
Kate D. Keisy


Join date : 2010. Mar. 28.
Hozzászólások száma : 1793
Rang : Optimista
Tartózkodási hely : Saddam Hussien titkos relytekhelye
Age : 31

Élelmiszer bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élelmiszer bolt   Élelmiszer bolt I_icon_minitimeSzer. Jún. 23, 2010 1:02 pm

Sokáig bámultam a fagyasztott cuccokat és elkezdtem menni és menni a fagyasztott cuccok előtt. A következő pillanatban már csak annyit vettem észre, hogy belém jött egy fiú. Vagyis szerintem inkább kölcsönösen mentünk egymásnak. Azt hiszem ő is nekem jött, másért nem kért volna bocsánatot.
-Áááá semmi baj! Igazából ha jól veszem, csak összeütköztünk. Talán néznem kéne hova megyek, mikor az ebédemet keresem. Amúgyis ebben a boltban mindig csak hülyét csinálok magamból....ma már ledöntöttem egy bort is. Eltört és feltakarítatták velem. Most meg neked megyek...Hagytam volna üresen a hűtőt.
Mondtam kicsit szomorúan. Létezik olyan dolog, amitől ügyesebb lesz az ember? Muszály nekem olyan! Vagy nem is. Veszek nyúllábat vagy valamit...Attól legalább lehet mázlim lesz. Soha az életbe nem leszek ügyesebb. DE legalább orvosként nem bénáztam soha. Az az egyetlen dolog, amiben nem voltam szerencsétlen. Viszont mostmár hülyeség lenne visszamenni doktornőnek. Mostmár jobb lenne megnézni mi is van a mélyhűtőbe...Lenéztem és meglett a megfelelő. Fagyasztott sajttal töltött csirkefilé vagy mi. Jól hangzik. Kikaptam és belevágtam a kosaramba. Nyami. Lesz mivel jóllakni! Arréb néztem és kicsit arrébb húzódva megláttam a sültkrumplit. Ez is jöhet! Kivettem és ez is puff! A kosárba hajítottam. Lehet biztosabb lenne mégegy olyan csirkefilé izé? Biztonság kedvéért. Visszacsússzantam és úgy ahogy voltam. Hanyatt estem.
-Auuu!Már megint...Fenébe!
Nem sokat kellett várnom és ráesett a fejemre a kosaram. Szerencsére most nem volt benne törékeny. Ültem a földön és karba fontam a kezem. Nem lehet igaz. Ez lehetetlen. SOHA TÖBBET NEM JÖVÖK IDE! A kosár tartalma már a földön volt a kosár pedig....a fejemen. Kész vicc vagyok.....Ballábbal keltem fel avgy mi a fene?
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Ellwood

Nathaniel Ellwood


Join date : 2010. Jun. 23.
Hozzászólások száma : 13

Élelmiszer bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élelmiszer bolt   Élelmiszer bolt I_icon_minitimeSzer. Jún. 23, 2010 12:37 pm

~ Kate ~

Átlagos reggel volt. Kipattantam az ágyból... Na jó, az igazat Nate! Lenyomtam az órámat és nyöszörögtem kicsit. Utálok reggel felkelni, de hát ki szeret? Vettem egy mély lélegzetet, majd elindultam a szekrényem felé. Kinyitottam és körbenéztem. Gőzöm sem volt, mit vegyek fel. Na majd később... Elindultam ki a fürdőszobába, fogat mosni, valamint kicsit rendbehozni a fejem. Eléggé kócos voltam. Utálom, ha kócos vagyok. Miután végeztem a fogmosással, megnéztem a fogamat. Mindent rendben találtam, majd a tükörre mosolyogtam, vagyis inkább magamra.
Pár perccel később beugrottam a zuhany alá. Legalább addig is van időm gondolkodni, hogy mit vegyek fel. Letusoltam, aztán kicsit folyattam magamra a meleg vizet. Miután meguntam, kiszálltam és bementem a szobámba és a szekrényben kiválasztottam a legszimpatikusabb ruhákat. Méghozzá egy szürke szűk farmert, amit mellesleg alig bírtam felvenni, és egy világos V alakban kivágott pólót. Elvégre jó idő volt.
Leültem a tükör elé, hogy kezdjek valamit a hajammal. Fogtam a hajvasalót és kicsit egyenesítgettem, aztán fújtam rá egy kis lakkot is. Voálá kész is lennénk. Elég gyorsan túl voltam ezen, úgyhogy jöhet a reggeli.
A konyhában benéztem a hűtőbe, ami a szó szoros értelmében üres volt! Semmi sem volt benne. Jó hogy már pókok nem kezdtek hálót fonni... Rendben, akkor mennyünk vásároljunk be. Na már most azt tudni kell, hogy én gyűlölök vásárolni. Szóval gyorsan összegondoltam, hogy mégis miket kéne megvenni, legalább egy hétre előre, hogy minél később keljen még egyszer boltba mennem. Oké a lista a fejemben. Kimentem a kocsimhoz, beültem, feltettem a napszemüvegem, majd a közeli élelmiszer bolthoz hajtottam. Nagyon barátságosak az eladók. Az egyiket személyesen is ismerem, Johnt. Ahogy beléptem, kosarat ragadtam, majd céltudatosan az adott áruk felé indultam el. Eközben mikor Johnnal egymásra néztünk, biccentettem. Ezután ő is. Annak ellenére, hogy napszemüveg volt rajtam, természetesen felismert.
Kenyér, vaj... Mindenfélét belepakoltam a kosárba. Aztán megálltam a boroknál és kicsit nézelődtem. Néhány üveget leemeltem és megnéztem a márkát. Egyik sem tetszett. Várjunk csak?! Portói... Ez lesz az én emberem. Elmosolyodtam majd egy üveget a kosára dobtam. A fagyasztott áruk következtek. Kell valami hús, mondjuk csirke. Keresgéltem hosszasan, de nem találtam. Annyira belemerültem a guberálásba, hogy észre sem vettem, hogy mellettem is ott áll valaki. Történetesen egy lány, akibe épp most mentem bele frontálisan.
- Jajjj ne haragudj, teljesen elbambultam... - mondtam, miközben vizsgálgattam, hogy történt-e valami baja, az ijedtségen kívül. Szerencsére nem löktem fel, de akkor is... Figyelhettem volna jobban. Ekkor megláttam a hűtőben a finom pipi husit. Király! Gyorsan kiemeltem egyet és beraktam azt is kosárba.
Vissza az elejére Go down
Kate D. Keisy
Félvér
Kate D. Keisy


Join date : 2010. Mar. 28.
Hozzászólások száma : 1793
Rang : Optimista
Tartózkodási hely : Saddam Hussien titkos relytekhelye
Age : 31

Élelmiszer bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élelmiszer bolt   Élelmiszer bolt I_icon_minitimeSzer. Jún. 23, 2010 12:04 pm

Ma reggel, mikor felkeltem a konyhába vitt az utam. Kinyitottam a hűtőt és...Basszuskulcs semmi sincs itthon! Na igen így kezdődött a nap. A hűtő üres, a szekrény üres, az eldugott kajás hely üres. Elszomorító tény, de igaz...vásárolni kell menni. Az még nem lenne baj, ha ruhaboltba, de élelmiszerboltba. Ott mindig csak rossz ér. Na mindegy. Elindultam készülődni. Lezuhanyoztam és hajat mostam majd mikor kiszálltam hatalmas eséssel köszöntöttem a padlót. Megtaláltam a szappant. Jobb lett volna, ha nem úgy találom meg, hogy elcsúszok rajta. Felvettem a köntösöm és elővettem a hajszárítót. Bedugtam a konektorba és megnyomtam rajta az ON/OFF gombocskát. Elkezdtem szárítani a hajam és körübelül jó húszperc alatt végeztem is. Nagyszerű! Mi a francért szárad meg ilyen lassan a hajam?! Kihúztam a konektöorból a hajszárítót és elraktam. Nagy lendülettel elindultam a szekrényem felé valami ruhát keresni és kiszórtam az ágyamra őket. Felöltöztem majd visszamentem a fürdőbe kiakasztani a fürdőköntösöm, hogy megszáradjo. Kihúztam szemceruzával a szemem majd egy kis szempillaspirál és ennyi...Nem is kell most több. Tettem egy fehér csatmasnit a hajamba vagy minek hívjam és újra a szobámba mentem. Elővettem egy válltáskát, aminek tapasztalatom alapján sosincsen vége ugyanis több dolog fér bele mint egy bőröndbe és beleszórtam a másik táskám tartalmát. Fésű, tükör, papírzsepi, sebtapasz, telefon, póttelefon, lakáskulcs, pótkulcs, pénztárca. Szóval ennyi. Most csak ennyit viszek. Végülis csak a boltba megyek. felkaptam a vállamra a fekete táskát majd kiszaladtam az előszobába. Megnéztem magam a tükörbe. Nos most elég fekete fehérre sikerültem. Fekete felső, fehér latex nadrág meg egy fekete magassarkú. Ja és a fehér masni a hajamban. Jó ez így. Kimentem a lakásból és kivettem a táskámból a kulcsot, bezártam az ajtót majd elindultam. Nos akkor irány Forks. Megálltam az út szélén és hívtam magamnak egy taxit. Hülye leszek átgyalogolni. Megvártam míg odaér a taxi majd beszálltam és megmondtam az útirányt.
-Forks-ba kérnék aaaa....főutcára.
Elindult a taxi és hamarosan ott is voltunk. Fizettem majd elköszöntem és elindultam a közért felé. Hamarosan oda is értem és bementem. Vettem egy kosarat és szétnéztem mi kell. Először odamentem a pékárukhoz és vettem egy-két zsemlét, meg egy kakaós csigát. Nem vagyok éhes, de majd ha az leszek valamelyik nap jól fog jönni. Tovább sétáltam az innivalókhoz és levettem egy ásványvizet, egy szörpöt és a következőt már nem értem fel. Nyújtózkodtam, nyújtozkodtam és...! Nos levertem valami bort és fejbevágott majd a padlóra esett és puff. Volt egy üveg bor, nincs üveg, csak bor. Nos igen...Most takaríthatom fel és fizethetem is ki! Fenébe! Mondtam, hogy itt mindig, csak a rossz ér.... Ahogy vártam oda is jött az egyik alkalmazott, a kezembe nyomott egy felmosót és közölte, hogy takarítsam fel. Nem lehet igaz. Csak én vagyok mindig ilyen peches? Letettem a kosaram és elkezdtem felmosni a nagy vörös tócsát a padlóról. Miután végeztem elmenem kidobni az üvegszilánkokat. Ennyi volt. Végeztem az élelmiszerboltokkal. Mostmég bevásárolok és vége. Visszavittem a felmosó rongyot és eléindultam tovább keresni az ebédhez valókat. Végül a fagyasztott cuccoknál álltam meg. Talán, csak talán itt semmit nem török össze...
Vissza az elejére Go down
Samantha Rider
Vérfarkas/Alfa
Samantha Rider


Join date : 2009. Dec. 31.
Hozzászólások száma : 217
Rang : Alfa
Tartózkodási hely : La Push/Forks

Élelmiszer bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élelmiszer bolt   Élelmiszer bolt I_icon_minitimePént. Jan. 08, 2010 7:32 am

Csupán bólintottam mindenre, nekem is esedékes volt visszaindulni.
- Okés, akkor majd holnap találkozunk – mosolyogtam rá, majd én is mentem fizetni. Mindent összevetve jó ötlet volt vásárolni jönni. Aztán majd kiderül, hogy a rokona mennyire tapasztalt farkas vagy sem.
- Szia – köszöntem el tőle, aztán vissza indultam a motelba.


//Köszi//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élelmiszer bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élelmiszer bolt   Élelmiszer bolt I_icon_minitimePént. Jan. 08, 2010 7:18 am

-Nyugi! A sütögetést otthonra szerveztem! *Mondtam majd elmosojodtam. Igaz eléggé furcsa a félvérnek a nagy képesség de ha teljes vámpír lenne már rég hurrikánokat és rég vulkán kitöréseket szervezkednék. Meg csak ugyhat a képességem ha valamit vagy valakit megfogok. Kivéve a lángnyelv vagy a víz kilövés. Azok mások. De azok is olyan tábortüz eloltása és csinálására lenne jó. Meg amennyit tudom használni. Annyira már régen elégetnem a palacsintát.* -Oks akkor majd holnap! Nekem viszont most mennem kell! Azt hiszem hiányolja Ash az édességet! Meg én is fagyit akarok már enni! *Mondtam nevetve majd elindultam fizetni.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Rider
Vérfarkas/Alfa
Samantha Rider


Join date : 2009. Dec. 31.
Hozzászólások száma : 217
Rang : Alfa
Tartózkodási hely : La Push/Forks

Élelmiszer bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élelmiszer bolt   Élelmiszer bolt I_icon_minitimePént. Jan. 08, 2010 7:09 am

Alaszkát nem sokan szeretik, viszont én egyenesen imádom, no talán mert az az otthonom… Őszintén, ez, hogy menjek bárhova is nem nagyon volt jó ötlet, főleg míg nem találkoztam valakivel az itten falkából. Ha nem tetszik, akkor lesz egy sajátom és akkor jól jönne ez a Sabrina nevezető farkaska, bár… nekem első sorban olyanok kellenek, akik tapasztaltak, bár zöldfülű újonccal nem sokra mennék.
Egy nagy sóhaj, majd magamban a múltat szépen rács mögé dugtam és halványan elmosolyodtam.
- Végül is elmehetek. – gondolkodtam hangosan. – Nincs holnapra semmi tervem, így azt hiszem megyek. – mosolyogtam rá a lányra végül.
Annak ellenére, hogy fél vámpír elég hatásos képessége van, de mindenesetre nem kéne ennyire felelőtlenül használnia.
- Azt hiszem takarékoskodj az erőddel, nem lenne jó ha valaki meglátná – mutattam rá és reméltem hallgat a tanácsomra. Nem akartam én neki rosszat, sőt inkább jót akartam, mert ha ezt valaki meg látja nem nekem kéne elmagyarázni, hogy mi is az amit éppenséggel látott…
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élelmiszer bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élelmiszer bolt   Élelmiszer bolt I_icon_minitimePént. Jan. 08, 2010 7:01 am

*Kicsit kirázott a hideg mikor kiejtette az Alaszka szót. Nah igen ott hideg van. Hirtelen a megyes rétesre gondoltam. Nem tudom miért de lehet ,hogy azért mert régen ettem.*-Akkor egyszer gyere el! *Nyögtem ki lassan.* -Örülni fog neked Ashley! *Mondtam nagy mosolyal. Majd elkeztem sétálni a fagyiktól és a sütik felé indultam. Valami vanilliás öntetes izé kell nekem. Ash azt szereti. Nah meg karamellás csoki. Lady-nek.*
-Ó igen nem is mondtam! Aurora Crystalnak hívják a másik emberkét a rokonságomban! *Mondtam majd megmeredt a szemem egy karamellás csokin.* ~ez kell nekem.~ *Gondoltam magamban majd a fagyi mellé becsusztattam.* -Nah meg az! *Mondtam ki nem tudatossan. Majd elindultam a Vanillia fagyis palacsintához.*
-Á..két perc alatt megsül! Ez gáz..! Más 1 perc alatt is megsül! Nah majd elintézem! *Mondtam majd gondolataim egy lángcsóván jártak. Otthoni Mirandahullámú sütő. Nesze neked elektromosság. Gondoltam majd a lány felé fordultam.* -Esteleg holnap ráérsz átjönni? Vagy majd máskor? *Kérdeztem nevetve, hiszen igaz semmi közöm ki mikor ér rá és mire de azért ez hülyeség volt megkérdezni jön ha jön.*


A hozzászólást Miranda Crystal összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 08, 2010 7:31 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Samantha Rider
Vérfarkas/Alfa
Samantha Rider


Join date : 2009. Dec. 31.
Hozzászólások száma : 217
Rang : Alfa
Tartózkodási hely : La Push/Forks

Élelmiszer bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élelmiszer bolt   Élelmiszer bolt I_icon_minitimePént. Jan. 08, 2010 6:48 am

Felvontam a szemöldökömet, és hiába tagadtam, de az állam valahol a Föld alá esett. Miranda nagyon elemében volt és csak fecsegett és fecsegett. Kicsit így elsőre sokk volt, de azért sikerült kiszűrnöm a lényeget, miszerint: van két rokona akikkel egy házban élnek, az egyik vérfarkas a másik meg ragadozó. Furcsa család az már egyszer biztos.
Ahogy a vállamon éreztem a kezét egy kicsit gyorsabban kezdett el verni a szívem, de hamar meg is nyugodtam.
- Lehetünk – mosolyogtam rá Mirandára, majd a kérdésére megráztam a fejemet:
- Nem, ugyanis Alaszkából jöttem tegnap.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élelmiszer bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élelmiszer bolt   Élelmiszer bolt I_icon_minitimeSzer. Jan. 06, 2010 10:37 am

*Én álltam csak álltam és néztem a lányt.* -Leszünk barátok? Fagyi barik? *Kérdeztem viccesen.* -Engem nem zavarsz hiszen egy vérfarkassal lakok eggyütt! Mért zavarna a szagod? Engem is simán kitilthatnának a vámpírok közül mert ember az apám..És kit izgat? *Mondtam az aranyköpéseket sorjában.* -Nah akkor barátok leszünk? Mivel nem ismerek az unokatestvéremen kívül 1 farkast se! *Mondtam és közben a szám lefelé kunkorúlt.* -Van ember rokon, van vérfarkas, és van vámpír rokonom is..mi tagadás mindegyiket szeretem! Ennyi erővel az embereket is utálhatná e két faj, de nem! Akkor meg?! *Mondtam és közben kezemet a lány vállára rakdtam és rámosolyogtam ne hogy azthitte meg akartam bántani.* -Te nem ismered Ashleyt? Ő is vérfarkas és az unokatesóm! *Mondtam. Szinte az utolsó szavakkal.*


A hozzászólást Miranda Crystal összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 08, 2010 7:32 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Samantha Rider
Vérfarkas/Alfa
Samantha Rider


Join date : 2009. Dec. 31.
Hozzászólások száma : 217
Rang : Alfa
Tartózkodási hely : La Push/Forks

Élelmiszer bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élelmiszer bolt   Élelmiszer bolt I_icon_minitimeSzer. Jan. 06, 2010 10:14 am

Na egyszer próbálok meg segíteni egy félvérnek, és az is fent akad, hogy mi vagyok. Remek, Lehet ennél még pocsékabb nap? Nem hiszem.
- Bocs, hogy érdeklődtem – húztam fel az orrom.
- Egyébként az vagyok, te meg fél vér. Van benned emberi rész is, ami ellen nincs semmi kifogásom, és ha te orrodat nem bántja az illatom, akkor én sem panaszkodok neked – tettem még hozzá kedélyesen mosolyogva.
- Igen, fagyis vagyok – bólintok, kicsit gyanakodva.
- Nem hiszem te? – érdeklődtem.
Kezdtem magam furcsán érezni. Egy fél vámpírral társalogtam, valahogy ez számomra abszurd volt, de mégsem fogom itt faképnél hagyni, mert az ami.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élelmiszer bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élelmiszer bolt   Élelmiszer bolt I_icon_minitimeSzer. Jan. 06, 2010 10:02 am

*Igen bénaságom határtalan. De akkor is nem kellett volna a fagyinak a fejemre esnie.* -Jah, de lehetnék jobban is! *Mondtam majd valami feltünt.* -Héj te nem utálsz? *Kérdeztem mert feltünt ,hogy egy vérfarkas próbál segíteni.* -Mert ugye vérfarkas vagy! *Mondtam halkan majd feltápázkodtam. A narancs fagyit elkezdtem enni. Végülis a fagyit a fagyi nélkül is ki tudom fizetni, nem? Gondoltam magamban majd elmosolyodtam.* -nah akkor láttom fagyisak vagyunk! Mármint fagyit szeretjük a télen is ! Hehe! *Nevettem elmagam majd elkezdtem indulni a pénztár felé.* -Veszel még valamit? *Kérdeztem majd közbe,közbe megálltam hátha mégse jön.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Rider
Vérfarkas/Alfa
Samantha Rider


Join date : 2009. Dec. 31.
Hozzászólások száma : 217
Rang : Alfa
Tartózkodási hely : La Push/Forks

Élelmiszer bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élelmiszer bolt   Élelmiszer bolt I_icon_minitimeSzer. Jan. 06, 2010 9:54 am

A motel szar, nekem meg fagyi kell, méghozzá epres fagyi, sőt inkább jó sok epres fagyi. La Push-ba persze fagyiért nem akartam menni, így reménykedtem benni, hogy itt lesz.
A hajamat szokás szerint szabadon hagytam, és a tél színeinek megfelelően öltöztem: azaz talpig fehérbe. Egyébként sem volt kedvem a feketéhez, pedig szívesen jeleztem volna világnak, hogy a kedvem valahol mélyponton van… Lévén hogy oda lett a falkám, és aki túlélte, azt is magára hagytam… Lehet hogy rossz alfa voltam, és amiatt ment szét? Nem tudom…
Nagy ábrándászosomból az eper fagyi finom illata rázott fel. Remélem volt, és nem csak hallucinálom az illatokat.
Volt is, csak egy lány feküdt kidőlve. Szagból megállapítottam nyomban, hogy van benne vámpír vér. Nem reagáltam rá, úgy mint egy kis zöld fölű, de akkor is… nem szeretem a vérszívókat. Persze nem fogok jelenetet rendezni. Inkább felsóhajtottam.
- Jól vagy? – kérdeztem kíváncsian, miközben egy emberes fagyit vettem ki, és igyekeztem csak éppen hogy megfogni. jobb lenne nem felolvasztani.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Élelmiszer bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élelmiszer bolt   Élelmiszer bolt I_icon_minitimeSzer. Jan. 06, 2010 9:29 am

*Én Miranda Crystal érkeztem az élelmiszer boltba. Otthon elfogyott a narancsos fagyi ezért cselekednem kellett. Hiszen mind a hárman szeretjük a fagyit még télen is. De nem ám ilyen téli fagyi hülyeséget, olyat én nem eszek meg. Még nem sok embert ismerek de ez nem is baj. Csak este tudtam jönni fagyiért mert nem akartam gyémán pofával végigslattyogni az utcán.* -De jó találtam! *Mondtam olyan boldogan ,hogy szinte kirepült a szivem. A fagyit kivedtem a fagyasztóból és elkezdtem kémlelni a polcokat, hátha új ízt is találok. Közben a kezem agyon fagy ahogy a fagyis dobozt fogom. Nem tedtem mást, felolvasztottam. Ha meg megeszem vissza fagyasztom. De mielött felolvasztottam volna véletlenül elsetem és az olvasztásnak annyi. Szépen elestem és a fagyi a fejemen landolt.* -Nah ez nagyon jó?! *Mondtam miközben próbálkoztam feltápázkodni.*
Vissza az elejére Go down
Melinda Diamond
Ember
Melinda Diamond


Join date : 2009. Dec. 02.
Hozzászólások száma : 179
Tartózkodási hely : New York, de mindig máshol xD

Élelmiszer bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élelmiszer bolt   Élelmiszer bolt I_icon_minitimeSzomb. Dec. 05, 2009 8:33 am

A pénztárnál, csak egy kicsit lepődtem, meg, hogy a másiknál amikor én kerültem sorra pont Nath fizetett, ám ahogy mindenki másnak nekem nem kerülte el a figyelmemet, a pólóján lassanként átütő pirosas folt. Nagoyn ügyes mr. én megvédelek te hallgass felszakította a saját varratát. Remélem, most rendesen fáj neki, elvégre megérdemli, minek ugrál állandóan. Miután véegztem a kasszánál még elbíbelődtem, mire minden vásárolt holmit beletettem a 4 kapott szatyorba, majd azokkal a kezemben távoztam az üzletből és a parkoló felé vettem az irányt. Ott azonban meglepődve tapasztaltam, hogy Nath éppen az én kocsim mellől farol ki, elég szépen megkarcolva azt. Hát ezt egyszerűen nem hiszem el... még van bőr a képén. Na most aztán elegem van, pihenés ide, vagy oda én itt és most hazamegyek.

A vásárolt holmikat bevágtam a kocsim csomagtartójába, majd idegesen pattantam be járműbe és faroltam ki a parkolóból, majd tövig nyomva a gázpedált meg sem álltam Nath házáig. Sajnos elkerülhetetlen volt hogy ide visszajöjjek, mivel szükségem volt az itt hagyott holmiaimra de ezeket röpke 10 perc alatt összeszedtem, mivel Nath nem volt a házban. Bár mivel padlógázzal vezettem ideáig nyilván előbb ide értem mint ő. Ezt követően visszaszálltam a kocsikba, majd útközben foglaltam egy repülőjegyet New York-ba a leghamarabb induló gépre. Szerencsére volt is hely, és amikor elmondtam hogy hol dolgozom kapásból az első osztályra tettek. Ilyenkor jól jött, hogy több helyen ismertek még ha csak hírből is.

Miközben a jegyet intéztem haza autókáztam a Port Angeles-i otthonomba, ahol elsőként sietve töltőre tettem a Laptopomat, majd amíg az aku töltőtödd én összecsomagoltam minden más ruhámat a böröndjeimbe. És dobtam egy msms a főnökömnek, hogy az autót a Port Angelesi reptér parkolójában hagyom, ahol ide érkezésemkor felvettem, azonban egy kis kár keletkezett és hogy ma estére már a saját lakásomban leszek. Továbbá a részleteket, majd holnap az irodában mondom el. Miután ezt is letudtam, bezártam a házat majd minden csomagomat betettem az autóba és elindultam a reptérre. Ott a parkolóban hagytam az autót, ahogy azt az smsben is írtam, majd felmentem a váróterembe és átvettem a jegyemet, és alig 10 perccel később már a gépen ülve vártam, hogy végre a jó öreg New York-ban legyek úgy, hogy minden ismerős bérgyilkos jó messze van tőlem.
A felszállás kezdetéig, a Laptomommal néztem át az újság honlapján szereplő híreket és hogy a többiek mit ügyködtek nélkülem. Persze semmi kivetnivalót nem találtam, és nem maradtam le sok mindenről, tehát képben voltam. Amikor a gép felszált eltettem a laptopot, majd nem sokkal később elnyomott az álom.

/VÉGE/
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Damned
Ember
Nathaniel Damned


Join date : 2009. Dec. 02.
Hozzászólások száma : 142
Tartózkodási hely : Az államok területén

Élelmiszer bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élelmiszer bolt   Élelmiszer bolt I_icon_minitimeSzomb. Dec. 05, 2009 8:01 am

Nos, pár tucat alkohol meg kaja, ami nekem kell és már készen is vagyok. Igen, lehet, hogy mindenkinek feltűnt, nem az otthoni hűtőbe vásárolok, ugyanis nem megyek haza. Megyek New Yorkba a legelső géppel, ami Port Angeles-ból indul, így a kocsimat majd az egyik ismerősömnél hagyom. Bőven elég volt Forks-ból, Melindából és minden másból is. Csak az a bökkenő, hogy halványlila gőzöm sincs, hogy tudnám vérig alázni és utána szépen dolga végezetten New Yorkba menni. Főjön egy kicsit a kicsi lány feje. Bár az úgy tökéletesen nagy poén lenen, hogy zárat cseréltetnék, míg ő haza ér, és kizárnám. Persze azért a bunkóságnak is vannak, határai én meg nem akarom át lépni.

A jobb karomba fájdalom nyilallt, majd rögtön tudtam, hogy a varrat felszakadt. Remek… mi sem hiányzik jobban, mint egy vérző seb egy élelmiszerboltban.

A pénztárnál gyorsan kifizettem, Melindára rá se nézve húztam kis a csíkot a boltból a szerezeményeimel együtt, és ültem be a kocsim menedékébe. Villámgyorsan faroltam ki a parkolóból, sőt még a lány, az átok kocsiját sikerült megkarcolnom. A visszapillantó tükörből láttam, ahogy ott áll, kicsit ledöbbenve a kocsija mellett, de valahogy nem törődtem vele. A sebesség határt jócskán túlléptem, úgy vonultam haza. Ha megyek, New York-ba kell pár dolog.
Vissza az elejére Go down
Melinda Diamond
Ember
Melinda Diamond


Join date : 2009. Dec. 02.
Hozzászólások száma : 179
Tartózkodási hely : New York, de mindig máshol xD

Élelmiszer bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élelmiszer bolt   Élelmiszer bolt I_icon_minitimeSzomb. Dec. 05, 2009 7:43 am

Reggel a medence melletti napágyon ébredtem, ahol elnyomott az álom, és egy kicsit sem bántam meg, mert igazán kényelmes volt. Már csak az kellett volna, hogy a nap sugarai ébresszenek, de itt Forks-ban szinte sosem süt a nap, tehát erről le kellett mondanom.
Miután kipislogtam szememből az álmosságot, összeszedtem az éjjel magammal kihozott ágyneműt és visszavittem a vendégszobába, ahol be is ágyaztam. Majd ezt követően kicsit körül néztem a házban de Nath nem volt sehol és mivel a pincébe vezető ajtót zárva találtam, úgy döntöttem jelenleg nem is érdekel. A konyhában készítettem magamnak egy jó kis kávét, amit csendben fogyaszottam el, mivel semmi ehet nem volt a házban, majd kipillantottam a ház elé. Ott csak az én autóm állt, amitől biztossá vált, hogy Nath elment valahova. Felmentem a vendégszobába, ahol a magammal hozott sporttáskámból elővettem egy fekete famert és egy egy fekete pólóval arra rá, pedig egy fehér garbót, majd a kocsikulcsokkal a kezemben elhagytam a házat és beszálltam az autómba.

Nem kellett sokat autókáznom, viszonylag hamar megtaláltam a kis város, lehet egyetlen élelmiszer boltját, ezért sietve leparkoltam, majd a kesztyű tartomból elővettem a pénztárcámat, és kiszálltam. A kocsin aktiváltam a riasztót, majd belépve a boltba egy kosárral a kezemben indultam bevásárolni. Ahhoz képest, hogy nem volt egy nagyváros szép választék volt mindenből. Így szinte már mindent össze is szedtem, amikor megláttam Nath-et. Nem gondoltam volna, hogy mindketten bevásárolni jövünk, ám ahelyett, hogy odajött volna, inkább elindult a másik irányba, mintha itt sem lennék. Én ezt személy szerint nagyfokú bunkóságnak tartom, de hát szíve joga. Ahogy neki tetszik.

Ennyivel le is rendeztem magamban a történteket, és mentem tovább, hogy megvegyem még amit szeretnék. Így a sajtpulthoz vettem, majd miután ott végeztem, a csokoládékhoz léptem, viszont a bonbontól azonnal felfordult a gyomrom, így csak egy tábla tejcsokit vettem. Majd a pénztárhoz mentem, hogy fizethessek.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Damned
Ember
Nathaniel Damned


Join date : 2009. Dec. 02.
Hozzászólások száma : 142
Tartózkodási hely : Az államok területén

Élelmiszer bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élelmiszer bolt   Élelmiszer bolt I_icon_minitimeSzomb. Dec. 05, 2009 7:28 am

Nem aludtam valami sokat, és arra a tényre ébredtem, hogy éhes vagyok. Hát a hűtőben nem sok minden volt, így jobb ötlet nem lévén felöltöztem, majd elhagytam a lakást, azt hogy Melinda mit csinált, illetve csinál nagyon hidegen hagy. Remélem nem lesz olyan okos, hogy jön ő is bevásárolni. Köszönöm, én tudom, mit akarok venni.

Teljes lelki nyugalommal mentem a pék áru felé, mikor egy nagyon ismerős barna hajzuhatagot fedeztem fel. Nem, nem hiszem el… Ennyit arról, hogy jó napom lesz. Nem, még köszönni sem voltam hajlandó, mert ugyanis a lakásom még mindig miatta tornádó sújtotta, és azért nem éppen a legolcsóbb bútorokból állt. Mellesleg az ajtó az, ami kitört a falból, azt még hajdani apám hullájának az árából vettem, szép emlékek kötöttek hozzá. Erre egy lány, egy nő, egy igazi átok, rosszabb, mint a pestis tönkre tette, mert neki is pont az én szobámba kellett elbújnia. Miért nem maradt a lőtéren?

Felsóhajtottam, majd inkább az italos részhez mentem, és néztem valami erős alkoholt, ha haza érek a lőtéren részeg legyek, míg fent, azaz isten csapása rendet tesz.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Join date : 2009. Nov. 16.
Hozzászólások száma : 268

Élelmiszer bolt Empty
TémanyitásTárgy: Élelmiszer bolt   Élelmiszer bolt I_icon_minitimeHétf. Nov. 16, 2009 12:01 pm

....
Vissza az elejére Go down
https://auroramoon.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Élelmiszer bolt Empty
TémanyitásTárgy: Re: Élelmiszer bolt   Élelmiszer bolt I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Élelmiszer bolt
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Aurora Moon :: Forks :: Belváros-
Ugrás: