Aurora Moon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...mersz szeretni akár az életed árán is? Merj, és olyan kalandban lesz részed, mik csak az álmaidban léteztek... eddig...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Testvéroldalak
free forum


free forum

Ajánlott Linkek
Szabályok
Karakteralkotás

 

 New York Üzletközpont

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

New York Üzletközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York Üzletközpont   New York Üzletközpont I_icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 4:08 am

Figyelmesen végignéztem Melindát, miközben gyönyörködik a ruhában. El-elmosolyodtam, hisz tudtam mire gondol... Szemeimmel még egyszer végigfutottam az üzleten és egy kicsit a pár bennlévőn is. Azután bólintottam.
-Rendben, megvárlak. -Persze hogy megvárom, ezt most nem is tudom mért mondtam. Kezeim a zsebembe tettem, miközben türelmesen vártam. Nem is olyan túl sokára Melinda ki is jött. Majdnem leesett az állam... majdnem.
-Húúúh! Nagyon jól áll a ruha. Jó választás! - Kacsintottam egyet, miközben végignéztem Melindán. Tényleg nagyon jól állt neki ez a ruha. Egy pillanatra pillantottam ki az üzletből, és kezdtem észlelni azt hogy már elég későre jár. Nekem pedig még haza is kellene jutnom...
A kezemen lévő óráról már meg is feledkeztem, így most vetettem rá egy pillantást és elgondolkodtam. Megvárjam Melindát, vagy ne?
-Melinda, nekem most el kell mennem. Remélem nem gond, de még haza is kell ma jutnom. Örültem a találkozásnak és köszönöm ezt a kellemes pár órát. - Mosolyodtam el kedvesen ismét, majd gyorsan elköszöntem és sietve elindultam ki az Üzletközpontból.

//Köszönöm, és bocsánat hogy ilyen sokáig húztam *-* //
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Melinda Diamond
Ember
Melinda Diamond


Join date : 2009. Dec. 02.
Hozzászólások száma : 179
Tartózkodási hely : New York, de mindig máshol xD

New York Üzletközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York Üzletközpont   New York Üzletközpont I_icon_minitimeKedd Feb. 09, 2010 6:50 am

Teljesen lekötött a zöld báli ruha amit megpillantottam és szinte egy pillanat alatt rabul ejtett. Nem tudtam volna megmondani, hogy pontosan mi fogott meg benne, talán a szabása, vagy szokatlanul szép színe és anya, amely éppen annyira verte vissza a fényt, amennyire kellett. Egyszerűen a szememben ott és annál szebb ruhát nem tudtak volna nekem mutatni. Szinte szó szerint álmaim ruhája volt, bár ez előtt sosem láttam. Úgy láttam, hogy Chace-nek is elnyerte a tetszését, mert megjegyezte, hogy jól állna.
- Köszönöm, ez kedves. Fel is próbálom. - mosolyogtam rá gyermeki örömmel, majd odasétáltam az eladóhoz akinek megadtam a méreteimet. ezt követően elsietett, majd visszatért egy dobozzal a kezében és az egyik szabad próbafülkébe terelt. Az eddig rajtam lévő ruhákat felakasztottam a próbafülkébe készített fogasokra, majd kivettem a dobozból a ruhát és felvettem. Mivel odabent nem volt tükör, így miután felvettem kiléptem majd Chace felé fordultam.
- Szerinted milyen? - érdeklődtem kíváncsi tekintettel.
- Odabent nem volt tükör. - tettem még hozzá, miközben közelebb léptem hozzá.

New York Üzletközpont Linda
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

New York Üzletközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York Üzletközpont   New York Üzletközpont I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 1:55 am

Persze visszamosolyogtam, és be is léptem Melinda után. Nem voltak benn sokan az üzletbe, ez megnyugtató viszont így is kusza gondolatok kóvályognak a fejemben. Tudom, hogy Melinda mit gondol és azt is hogy az eladó mit... Nem mutattam ennek jelét, az évek során ezt jól megtanultam. Mikor a barackvirág színű ruhához értünk egy pillantást vetettem Melindára. Nem mondtam semmit, tovább léptünk. A zöld ruhát megszemlélve elmosolyodtam. Igen, ez lesz az...
-Szerintem jól állna neked. - Mondtam csak szűkszavúan. Igen, sose voltam túl bőbeszédű. Megvárta mit fog mondani Melinda. Közben, egy pillantást vetettem az órára, hogy meggyőződjek róla mennyi is az idő.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Melinda Diamond
Ember
Melinda Diamond


Join date : 2009. Dec. 02.
Hozzászólások száma : 179
Tartózkodási hely : New York, de mindig máshol xD

New York Üzletközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York Üzletközpont   New York Üzletközpont I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 11:53 pm

- Hát én is remélem. - mosolyogtam rá, mivel nem szerettem túlságosan a sötét színeket. Utoljára édesanyám temetésén viseltem fekete ruhát, azóta legfeljebb egy két fekete pulóver vagy elegánsabb alkalmakra fekete blúz van a szekrényemben. Többnyire inkább a pasztel színeket részesítem előnyben, de a kicsit feltűnőbb színeket is kedvelem, ez viszont már csak az alkalomtól függ. Mosolyogva léptem be a boltba az oldalamon Chase-el és annak ellenére, hogy kimondottan nem szerettem vásárolni úgy éreztem ezt kicsit még talán élvezni is fogom.
- Jó napot miben segíthetek önöknek? - jött oda hozzánk azonnal egy fiatal eladó lány aki az üzlet egyen kosztümjét viselte.
- Köszönjük, egyenlőre csak nézelődünk. - mosolyogtam rá barátságosan, amire ő bólintott, amire mi kicsit beljebb mentünk. Rengeteg ruha volt, némelyek fogason, mások pedig nő alakú próbababákon díszelegtek. Az egyik ragadta meg kissé a figyelmemet, egy hosszú barackvirág színű ruha, de amikor megláttam, hogy nincs háta, azonnal lemondtam róla. Eléggé fázós típus vagyok, és nem öltözködöm ennyire kihívóan.
- Neked mi a véleményed? - érdeklődtem amikor a tekintetem megakadt egy hosszú inkább báli, mint sem estélyi meseszép zöld ruhán. Pánt nélküli volt, és a szoknya része földig ért és kissé olyan középkori volt, de nagyon megragadott a szépsége.
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

New York Üzletközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York Üzletközpont   New York Üzletközpont I_icon_minitimeSzomb. Jan. 09, 2010 7:14 am

Engem szinte mindenki idősebbnek néz, mint amennyi vagyok. Nem értem mért, de így is jó. Ami azt illeti én is meglepődtem. Melinda pedig fiatalabbnak néz ki. Elmosolyodtam és bólintottam.
-Értem. - El is hallgattam rögtön, mivel ugye megláttam a ruhát a kirakatban. Meghallgattam mit mondd Melinda, és bólintok egyet. Ha már segíteni akartam neki, mért is ne...
-Rendben. Szerintem lesz más színben is... - Általában ugye szokott. Nem sokat értek hozzá de ötleteim vannak. Kisebb mosoly az arcomon most is ott van. Lassan az ajtó felé indultam, de persze előre engedtem a lányt. Miután beléptünk körülnéztem. Tipikus női bolt. Nem tudtam mit mondjak. Hagytam hogy Melinda vegye át a vezetést. Most jön az a rész, amikor én majd csak megvárom hogy ő válasszon valamit. Bár nem muszáj itt ugye, elég sok üzlet van ezen kívül...
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Melinda Diamond
Ember
Melinda Diamond


Join date : 2009. Dec. 02.
Hozzászólások száma : 179
Tartózkodási hely : New York, de mindig máshol xD

New York Üzletközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York Üzletközpont   New York Üzletközpont I_icon_minitimePént. Jan. 08, 2010 9:59 am

Meglepődtem, amikor közölte, hogy mindössze 17 éves. Legalább 19-nek néztem legalább is a szemei alapján. Azt viszont azonnal leszűrtem, hogy nem túlságosan beszédes, és nem szerettem volna ezt erőltetni, elvégtére tudom mennyire kellemetlen érzés. Az, hogy nekem a munkám miatt el kellett viselnem a gazdag és elkényeztetett emberekkel való csevegést, az más volt. Kellemetlen, de önként vállalt kellemetlenség. Ő még fiatal és nem is ismerem, tehát távol álljon tőlem, hogy olyanra kényszerítsem amit nem szeret. Gondolataimból a koromra vonatkozó kérdése zökkentett ki.
- 21 éves vagyok. - mosolyogtam rá barátságosan.

A többi ismeretségemhez képest ő annyira fiatal és üde volt. Nem volt benne semmi felnőttes, egy egyszerű kamasz fiú volt és még is felüdítő volt vele találkozni. Hiányzott belőle a munkamánia és a gyilkolás iránti vágy, amiket az eddigi hetekben elszenvedtem.
Ahogy haladtunk az üzletek előtt, kiszúrt nekem egy fekete ruhát, ami valóban szép volt, egyedül a színe nem tetszett, de a fazonja igen.
- A fazonja tetszik, de inkább a világos színeket kedvelem. Menjünk be és nézzük körül, mit szólsz? - érdeklődtem tőle vidáman. Nagyon tetszett a ruha bő szoknya része, inkább báli ruha mint sem estélyi volt, de ez nem zavart.
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

New York Üzletközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York Üzletközpont   New York Üzletközpont I_icon_minitimeCsüt. Jan. 07, 2010 11:33 am

-Akkor nem vagyok egyedül... - Mosolyodtam el, és lassan elindultunk. Nem sokat járok New Yorkba ami azt illeti, de lehet hogy ezután ez megváltozik. Egy kisebb idő után, még hozzátettem valamit a kijelentéséhez.
-Rendben. - Persze csak ennyi telt tőlem. Nem vagyok túl beszédes... sose voltam. Lassan mentünk el az üzletek előtt, miközben Melinda megelőzött. Még mielőtt fel tudtam volna tenni egy kérdést, ő kérdezett. Persze válaszoltam neki, egy kisebb mosollyal az arcomon. Tudtam, hogy többnek nézett mint amennyi vagyok.
-17 éves vagyok. - Mondtam. Persze ez nem teljesen igaz, de ő ezt nem tudja... 17-nek nézek ki, de sokkal több vagyok. Rápillantottam Melindára, és vissza is kérdeztem.
-Te? - Kicsit idősebbnek nézem, ami azt illeti. Közben épp figyeltem a kirakatokat, és az egyikben megláttam egy egészen szép, fekete ruhát. Gondoltam, szólok Melindának hátha tetszik neki. Nem azért, mert nem akartam tovább menni, de figyeljünk már oda egy kicsit...
-Nézd azt a ruhát. Nem tűnik rossznak... - Végül is annyira nem értek hozzá. Próbálok rendes lenni. Közben várok a reakcióra. Persze mosolygok végig.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Melinda Diamond
Ember
Melinda Diamond


Join date : 2009. Dec. 02.
Hozzászólások száma : 179
Tartózkodási hely : New York, de mindig máshol xD

New York Üzletközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York Üzletközpont   New York Üzletközpont I_icon_minitimeCsüt. Jan. 07, 2010 11:10 am

- Ha ez megnyugtat én sem szeretek családi ügyeket intézni. - mondtam neki, egyfajta együttérzésként, csak hogy tudja, hasonló cipőben járunk. Bár ha úgy nézzük én kiváltképpen utálom az apámat, az édesanyám pedig már nem él. Tehát ha megnézzük akkor a szerkesztőségben dolgozó jó barátim azok akiket a családomnak tekintek. Ők meg aztán igencsak problémásak tudnak lenni... valami különleges érzékük van hozzá, nem tudok másra gondolni.
- Igazából örülnék neki, nem igazán szeretek vásárolni, talán így kellemesebb lesz az egész. - válaszoltam neki mosolyogva. Majd amikor láttam, hogy nem mozdul, eszembe jutott, hogy talán nekem kellene elindulnom elvégre fogalma sincs, hogy hol szándékozok ruhát venni. Bár ezzel kapcsolatban még nekem sem volt semmiféle ötletem. Egyedül annyit tudtam, hogy valami egyszerű nem rikító színű ruhát szerettem volna, ami elegáns ugyan, de nem hívja fel rám a figyelmet.
Végül úgy döntöttem elindulok és csak megyek az orrom után, és majd csak kilyukadok oda ahova kell. Mindig is így vásároltam és mindig is sikerrel jártam, igaz ugyan, hogy lejártam a lábamat, de utána kellemes volt a pihenés. Közben persze valami témán törtem a fejemet, hogy azért még se néma csendben sétálgassunk egymás mellett.
- És mennyi idős vagy? - érdeklődtem tőle végül, bár nagyjából olyan 18-19 körülire saccoltam, de szerettem volna biztosra menni.
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

New York Üzletközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York Üzletközpont   New York Üzletközpont I_icon_minitimeCsüt. Jan. 07, 2010 10:58 am

Bólintottam egyet. Nem tudtam mást hozzá fűzni. A hideg érintésemről pedig már meg is felejtkeztem.. Arról nem tehetek, ami azt illeti. Én már megjegyeztem, hogy örülök a találkozásnak így nem mondom még egyszer. Átértem a családos témára.
-Hát igen.. Ami azt illeti, nem szeretek családik ügyekkel erre-arra járni. - Ő egyszerűen ilyen. Közben én is meglepődtem magamon. Nem sokszor kérdezek meg bárkit is, hogy csatlakozhatom-e hozzá. Kicsit elgondolkodtam, és ismét bólintottam egyet. Reméltem, hogy megengedi.
-Ohh, értem. Szívesen segítek választani, ha tényleg nem gond hogyha veled tartok. - mosolyogtam rám miközben kék szemeimmel Melindáéba néztem. Ismét elég sok ember gyűlt össze körülöttünk. Már vártam, hogy menjünk tovább. Persze nem indultam el nélküle. Itt ugye nem is vagyok valami tájékozott, így hagyom hogy ő vezessen. Most éppen azon kezdek el agyalni, vajon milyen témát tudnák felhozni.


A hozzászólást Chace Power összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 07, 2010 11:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Melinda Diamond
Ember
Melinda Diamond


Join date : 2009. Dec. 02.
Hozzászólások száma : 179
Tartózkodási hely : New York, de mindig máshol xD

New York Üzletközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York Üzletközpont   New York Üzletközpont I_icon_minitimeCsüt. Jan. 07, 2010 10:39 am

- Ezt jó hallani. - mosolyodtam el megkönnyebbülten, amikor biztosított róla, hogy nem haragszik amiért neki mentem. Amikor kezet fogtunk enyhén összeborzongtam, amikor megérintetem a kezét. ennek oka, pedig az volt, hogy nagyon hideg volt, mintha csak egy jégtömb lenne. Ebből biztosan tudtam, hogy nem rég jöhetett be, mert kint is hasonló a hőmérséklet, ráadásul az időjárás jelentés ma estére még havazást is mondott.
- Hát, örülök, hogy találkoztunk. - mondtam végül, majd visszahúztam a kezemet.

- Értem. - bólintottam, amikor elmondta, hogy családi ügyek miatt van a városban, de most kiszabadult egy kicsit és itt kötött ki. Én sem így terveztem a mai napomat, de itt lyukadtam ki, ebben legalább megegyeztünk. Meglepődve pillantottam rá,a mikor megkérdezte csatlakozhat-e hozzám a vásárlásban. Ennek részemről nem volt akadálya, de ennek ellenére váratlanul ért.
- Nyugodtan, ha van kedved hozzá. Már csak egy estélyi ruhát kell beszereznem, mert a közel jövőben részt kell vennem egy partin. - válaszoltam enyhe sóhajtással. Sosem voltam oda a puccos ünnepségekért, de a munkámmal járt. Itt viszont nagy volt az esélye, hogy újra összefussak az apámmal. De azt biztos, ha még egyszer lelőnek miatta, visszamegyek Londonba, és akkor már az újság sem fog érdekelni.
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

New York Üzletközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York Üzletközpont   New York Üzletközpont I_icon_minitimeCsüt. Jan. 07, 2010 10:15 am

Már megszoktam, hogy mindenki nekem jön. Bár tényleg furcsa lett volna, ha ma is oszlopnak néznek. De ez nem véletlen... biztosan nem.
Ezen agyalva, figyeltem a lányt. Közben megráztam ismét a fejem.
-Tényleg nem gond. - Reméltem Melinda nem fog többször bocsánatot kérni. Elmosolyodtam, miközben kezet fogtunk. Ezt legszívesebben mellőztem volna, de nem gond. Érintésem ugyanis egy kicsit hideg volt. Talán fel is tűnt neki. A névre biccentettem egyet.
-Örülök. - Közben egy kérdést is kaptam, amire egy hatásszünet után válaszoltam.
-Családi ügyek... Leléptem, és gondoltam ha már itt vagyok a közelben, szétnézem. - Magyaráztam el, miközben végigpillantottam Melindán. Nem feltűnően, bár remélem hogy nem látta. Kisebb gondolkodás után a csomagokra böktem.
-Te pedig ha jól látom vásároltál. Nem lenne gond, ha veled tartanék most? Unalmas egyedül... - Ez tényleg így van. Van egy pont, mikor elfelejtem a képességem... Ilyenkor lezárom az elmém és nem akarok hallani senkit. Melindába még eszembe se jutott belelátni. Egyenlőre nem tudom, mit gondol. Pedig jó lenne.


A hozzászólást Chace Power összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 07, 2010 10:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Melinda Diamond
Ember
Melinda Diamond


Join date : 2009. Dec. 02.
Hozzászólások száma : 179
Tartózkodási hely : New York, de mindig máshol xD

New York Üzletközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York Üzletközpont   New York Üzletközpont I_icon_minitimeCsüt. Jan. 07, 2010 10:03 am

Örömmel láttam, hogy nem vette rossz néven, hogy véletlenül neki ütköztem. Ám azt meg kell hagyni, hogy eléggé kemény a fiú, és még csak meg sem ingott, pedig eléggé jól telibe találtam szegényt. Miután felálltam, udvariasan felém nyújtotta az elejtett szatyraimat.
- Köszönöm. És tényleg ne haragudj, nagyon elgondolkodtam. - válaszoltam kedvesen mosolyogva. Nem szerettem volna megbántani ezzel, elvégre nem ő tehet róla. Egyszerűen én vagyok valamiért borzasztóan szerencsétlen ha közlekedésről van szó.

Kedvesen mosolyogtam vissza rá, amikor bemutatkozott, igazán udvarias fiú, így első látásra... bár Nath is az volt... de ő túl fiatal ahhoz, hogy bérgyilkos legyen, tehát azt hiszem az ő közelében nincs mitől tartanom.
- Melinda Diamond. - fogadtam el a felém nyújtott kezet, miközben én is bemutatkoztam.
- És mi járatban erre, ha szabad kérdeznem? - érdeklődtem tőle, miközben felvettem elejtett kabátomat is, majd a szemeibe nézve felegyenesedtem.
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

New York Üzletközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York Üzletközpont   New York Üzletközpont I_icon_minitimeCsüt. Jan. 07, 2010 9:55 am

Ami azt illeti, nem szívesen jöttem New York-ba. Családi ügyek... Nem szeretem őket. Körülbelül egy órája, sikerült a szüleimet és Jessicát félretennem, és eljönnöm. Gondoltam, ha már nem túl sűrűn járok ide, szétnézek egy kicsit. A legközelebbi hely, az üzletközpont volt, úgy gondoltam benézek. Nem nagyon szándékoztam semmit sem venni, bár ki tudja mi lesz még addig.
Amint elsétáltam az egyik üzlet előtt, már megint nekem jött valaki... Ilyen az én szerencsém. Ő legalább nem néz oszlopnak. Felkaptam az elejtett cuccait, és visszaadtam neki. Kisebb mosoly is az arcomra került közben.
-Semmi gond, már megszoktam hogy mindenki nekem jön. - Igazából én sem figyeltem, mert a fejemben kavargó sok gondolat elvonta a figyelmem. Egy kisebb elgondolkodás után, megint megszólaltam.
-Chace Power vagyok. - Nem szerettem volna egyedül folytatni az utam, így jobbnak láttam bemutatkozni, remélve hogy a lányt nem tartom fel. Egy kisebb mosoly még mindig látható az arcomon. Ma sokkal jobb a kedvem, mint tegnap.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Melinda Diamond
Ember
Melinda Diamond


Join date : 2009. Dec. 02.
Hozzászólások száma : 179
Tartózkodási hely : New York, de mindig máshol xD

New York Üzletközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York Üzletközpont   New York Üzletközpont I_icon_minitimeCsüt. Jan. 07, 2010 9:40 am

Az apámmal azóta a bizonyos vacsora óta nem beszéltem, de jobb is így. Azóta Nath-et sem láttam, ami szintén nem hátrány, mert így legalább nyugodtan rázódhattam vissza a jól megszokott életembe és a munkámba. Aminek kimondottan örültem, mert a fiúk teljes embert kívántak a rengeteg hülyeségükkel. Kész csodának tartom, hogy Nicky kibírta velük amíg én távol voltam... és az is kész csoda, hogy Geroge nem őrült meg tőlük. Bár a főnök a végletekig türelmes ember.
Egy sötétkék farmerben és egy kék blúzban táskámmal az oldalamon sétáltam az üzletközpont belsejében, jobb kezemben a kabátom cipeltem. Úgy döntöttem ideje venne magamnak néhány ruhát, holott nem szerettem vásárolni, főleg nem egyedül. De most így alakult.

Már a nem is tudom hányadig üzletből jöttem ki, de csak egy fehér nadrágot és egy vajszínű pulóvert sikerült vennem. A többi ruha mind a gimis éveimre emlékeztet, amikor három másik lány és én egy bandát alkottunk és énekeltünk. De aztán az érettségi óta semmit sem hallottam róluk... megszakadt a kapcsolat, ahogy mindenki mással is, ha azt vesszük. Bár nem volt okom panaszra, hiszen ott voltak nekem a mindig vicces munkatársaim, akik egyben a baráti körömet is jelentették. Persze a rendőrségen is voltak kapcsolataim, újságíró lévén szép is lett volna, ha nincsenek. Ahogy így elmerültem a gondolataimban nem figyeltem és beleütköztem valakibe, és elejtve a kezemben lévő két ruhás táskát a földön landoltam.
- Ne haragudj, nem volt szándékos. - pillantottam fel egy meglepően helyes fiúra, akinek sikerült neki mennem. Talán nem sokkal lehetett fiatalabb nálam, bár ezt így hirtelen nem tudtam megmondani.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Join date : 2009. Nov. 16.
Hozzászólások száma : 268

New York Üzletközpont Empty
TémanyitásTárgy: New York Üzletközpont   New York Üzletközpont I_icon_minitimeCsüt. Jan. 07, 2010 9:29 am

...
Vissza az elejére Go down
https://auroramoon.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





New York Üzletközpont Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York Üzletközpont   New York Üzletközpont I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
New York Üzletközpont
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nath New York-i lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Aurora Moon :: A nagyvilág városai :: New York-
Ugrás: