Aurora Moon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...mersz szeretni akár az életed árán is? Merj, és olyan kalandban lesz részed, mik csak az álmaidban léteztek... eddig...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Testvéroldalak
free forum


free forum

Ajánlott Linkek
Szabályok
Karakteralkotás

 

 Folyosó....

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitimePént. Ápr. 16, 2010 4:29 am

Kezeimet a zsebembe helyeztem, kicsit ideges voltam.... egyszerűen szavak nem nagyon jöttek, sőt ahogy látom Risának se megy ez. Tudtam, hogy nem lesz minden úgy mint régen... de akkor... passz.
Szememet nem vettem le róla, csak néha kaptam el a tekintetem és akkor is csak azért mert a közelből hangokat hallottam, de erre senki nem jött. Amikor megszólalt, elgondolkodtam.
-Nemlehet, de... akkor mit tehetnék azért, hogy legalább majdnem minden olyan legyen mint eddig? -Kérdeztem. Közben a törvényekre feltette a kérdést. Egy pár másodpercig hallgattam, megfogalmaztam magamba az egészet. Majd nagylevegő és...
-... tudod, nem kerülhet mindenki elé az, hogy vámpírok vagyunk. Sokakat felzaklatna, és... meg akarnának ölni minket. Na meg nem csak mi vagyunk, vannak olyanok is akik embervéren élnek. Még mikor a szüleimmel éltem, a 17. születésnapom után ők is bevezették azt, hogy nem árulhatjuk el senkinek mik vagyunk. De... te... neked el akartam mondani, csak nem tudtam hogy hogyan fogsz reagálni rá. - Itt elhalkultam, kicsit közelebb léptem Risához. Nem akartam félelmet kelteni benne.
-Mond el mit gondolsz... -Nem hallom... még mindig nem. Furcsa számomra ez, de azért meg lehet szokni. Pedig, ő az egyetlen eddig, akiét nem hallom.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 1:55 pm

Hátamat nekivetettem a falnak és karba tettem a kezemet, majd szkeptikus pillantásokkal illettem Chace-t. Valami ilyesmi reakcióra számoltam, vagyis hát az első válasza meglepett, a második meg már nem. Csak az volt a kellemetlen, hogy nem tudtam vele mit kezdeni. Minden nem térhet vissza a régi kerékvágásba. Nem tudok egyszerűen úgy tenni mintha meg sem történt volna. Az egyszerűen képtelenség, legalábbis számomra.

komolyan mondom tényleg örültem, hogy mindenki órán van, de pár kósza tanár még bóklászhatott volna erre, de szerencsére nem tette. És! mivel suliban voltunk, természetesen kiabálni sem fogok, nem akarom, hogy mindenki egy dühös fúriának nézzen, habár lett volna okom dühöngeni, és nem csak szegény szekrényajtón kitölteni a haragomat.

- Chace... - kezdtem. - Nem lehet nem megtörténtté tenni. És milyen hülye törvények? - kérdeztem egy árnyalatnyit kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitimeCsüt. Márc. 25, 2010 7:58 am

Próbáltam Risát megfejteni, de nem sikerül... egyszerűen nem megy. Vagy.. lehet hogy csak nem akarom eléggé?
Figyelmesen végighallgattam mit mondd, majd elgondolkodtam. Egy pillanatig nem is tudtam mit mondjak. Kicsit félrebillentettem a fejem, mosolyogni még mindig nem mosolyogtam.
-Értem. Megkönnyebbülés azt hallani hogy nem rám. Nem mondtam el, mivel jobbnak láttam... és... vannak nálunk ezek a hülye törvények... - Lenéztem a földre, egy pár pillanatig csak azt kémleltem. Úgy tűnhet ugyan, hogy zavarban vagyok, pedig nem. Báris... azt hiszem. A kérdése egy kicsit meglepett. Hát nem egyértelmű?
-Azt hogy minden olyan legyen mint azelőtt mielőtt még megtudtad... - Mondtam halkan, éppen hogy csak Risa hallhatta. Ránéztem érdekes szemeimmel, miközben a gondolatok tovább kavarogtak a fejemben, és még mindig kíváncsian vártam a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitimeCsüt. Márc. 25, 2010 7:49 am

Egy pillanatra még azt is elfelejtettem, hogy dühös vagyok. Nem rá, csak az egész kialakult helyzet miatt. Örültem, hogy becsengettek, mert már mi ketten voltunk a folyosón a többiek meg bent szenvedtek az órán.

Meglepetten felvontam a szemöldökömet. Nem tehet róla? Na most röhögöm körbe. Talán az elején kellett volna közölni, hogy micsoda és akkor most nem lenne ez. Nem tagadom megszoktam, hogy ott volt mellettem, emiatt az utóbbi napok meg különösen pocsékul teltek, s egyedül az boldogított, hogy neki se lehetett annyira boldog hete.

- Az egész helyzettől. Nem rád vagyok ideges, sőt nem is haragszom csak nagyon szarul esett, hogy nem mondtad el az elején. Akkor most nem lennénk itt – néztem rá. Ezt követően beállt a néma csend, mert az utolsó kérdésére nem tudtam mit válaszolni. Meglepett, sőt nagyon meglepett és ötletem sem volt, hogy mit is mondhatnék neki. Végül aztán rászántam magam és kiböktem egy kérdést.

. Mit szeretnél, hogy mi legyen? - kérdeztem. Nem tudom, hogy mit fog rá válaszolni, de az biztos, hogy érdekes lesz.
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitimeCsüt. Márc. 25, 2010 7:38 am

Nekidőltem a falnak és figyeltem. Nem tudtam mi okozza ezt az egész dühöt és idegességet, de talán meg akartam tudni...
-Sajnálom... én... nem tehetek róla. - Jegyeztem meg halkan, miközben tovább kémleltem. Tényleg nem tehettem róla, néha szeretnék is rendes ember lenni. De sajnos nem fog már menni...
-Mitől vagy ideges? - Kérdeztem az ajtó becsapása után, majd összefontam karjaimat és elhallgattam. Miután befejezte amit elmondott, válaszoltam a kérdésre is.
-Bocs hogy miattam elkésel. Amúgy csak szerettem volna megkérdezni hogy hogy vagy. És... szeretném azt is megtudni hogy ezek után hogy legyen? - A pillantását nem kerültem, továbbra sem vettem le róla. Kíváncsian vártam a választ, miközben körülnéztem. Örömmel értesültem arról, hogy a folyosón egyedül maradtunk. Mindenki órán van, viszont néha-néha egy-egy ember még elsuhan mellettünk.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitimeCsüt. Márc. 25, 2010 7:27 am

Nos legszívesebben elküldtem volna napozni Afrikába, de inkább mégsem tettem.

- Jól vagyok. Szerinted hogy lehet egy ember, miután megtudta, hogy vámpír a pasija? - sziszegtem neki oda dühösen. Nem tudom honnan jött a düh, csak pusztán örültem annak, hogy nem hangosan üvöltöztem. Az meg egy másik dolog, hogy a köszönés lemaradt, de szerintem nem fog ezzel senki nagyon törődni. Na mindegy.

Az órámra pillantottam és láttam, hogy már csak két percem van oda érni tesire. Felsóhajtottam, majd a szekrényemhez fordultam és bedobtam a tesi cuccomat, majd erőteljesen be is vágtam az ajtaját. Na jó, nem ő tehet arról, hogy ideges vagyok, de most így járt, valamin csak ki kell töltenem a dühömet.

- Nem zavarsz, és tesim lett volna – tettem még hozzá. Azt már lenyeltem, hogy neki tuti nincs órája, de hát látszott is, mert nem úgy nézett ki, mint aki nagyon sietett valahova. Tőlem meg már megszokták, hogy az osztályzásra járok be.

- Mit szeretnél? - fordultam vele szembe. Esünk túl rajta, és utána lehet, hogy még bemerészkedem tesire...
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitimeCsüt. Márc. 25, 2010 7:21 am

Már éppen fordultam volna el, mikor észrevettem a közeledő csoportocskát, közöttük Risával. Elgondolkodtam, de nem halaszthattam el az alkalmat. Úgy döntöttem, beszélek vele, szóval elindultam felé. Lassan, kikerültem az embereket, és mikor odaértem hozzá megálltam. Egy pillanatig nem is tudtam, mit szóljak, sőt zavart hogy azt sem tudom ő mit gondol most.
Pár másodperces tétlenkedés után végül megszólaltam…
- Szia. Hogy vagy? – Kérdeztem végül, és egy halvány mosolyt eleresztettem. Nem… nem épp mosolygós kedvembe voltam. Szemeimmel végig az övéit kémleltem, majd még egy kérdéssel előálltam.
- Zavarlak? Milyen órád lesz? – Érdeklődtem, mivel gondoltam hogy neki még van órája. Úgy döntöttem, most már csendben maradok és megvárom még Ő, megszólal.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitimeCsüt. Márc. 25, 2010 7:08 am

Az utóbbi napokban kerültem a sulit és Chace-t. Mindig csöngetéskor értem be az órámra, mert megvártam míg a folyosó kiürül. Nem volt kedvem találkozni vele. Őszintén nem is tudom mit is mondhattam volna neki, ha látom. Pár osztálytársam közép belevegyülve mentem ki a folyosóra. Éppen tesink lesz, itt sajna nem játszhatom el, hogy pont beérek.

Természetesen fásultan vettem tudomásul, hogy szerencse sorozatom véget ért, amint megláttam Őt. Egyből befaroltam két lány mögé, és úgy igyekeztem elosonni mellette. Persze nem jött össze, ők is észre vették, Chace meg pont engem nézett helyettük.

Elfojtottam egy sóhajt, majd megadóan a szekrénynek dőltem. Ha akar velem beszélni jöjjön ide.
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitimeCsüt. Márc. 25, 2010 7:02 am

Kicsengettek... Lassú léptekkel, szinte első ként hagytam el az osztályt. Ma sem, mint az elmúlt napokban, nem volt túl jó kedvem. Ennek meg is van az oka... Risával azóta nem igazán találkoztam, amit furcsálltam is egy kicsit. Talán majd most.
Egy könyvel a kezembe igyekeztem a folyosón, most éppen az udvar felé. Amúgy, egy farmernadrág, piros póló-felette egy fekete pulcsival van rajtam. A gondolataim ezer felé kavarogtak sőt, a mellettem elsuhanó embereké is. Egy-egy gondolat megmosolyogtatott ugyan, főleg a rólam szállók.
Közben persze nagyon kémleltem a folyosót... persze, Risát keresve. Reméltem meg is találom, és végre tudok vele ismét beszélni...
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Admin
Admin
Admin


Join date : 2009. Nov. 16.
Hozzászólások száma : 268

Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitimeVas. Jan. 24, 2010 3:17 am

Addig is a hely szabad, aki akar játszhat itt!
Vissza az elejére Go down
https://auroramoon.hungarianforum.com
Admin
Admin
Admin


Join date : 2009. Nov. 16.
Hozzászólások száma : 268

Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitimeVas. Jan. 24, 2010 3:16 am

Miranda Malphus írta:
súlyos ihlethiányom van, kérlek most hagyjatok ki egy körből xD

Gyerekek ilyen nincs... Akkor tessék beírni, hogy fagy, aztán majd lesz valami.
Vissza az elejére Go down
https://auroramoon.hungarianforum.com
Miranda Malphus
Ember
Miranda Malphus


Join date : 2009. Dec. 06.
Hozzászólások száma : 35

Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitimePént. Jan. 22, 2010 6:56 am

súlyos ihlethiányom van, kérlek most hagyjatok ki egy körből xD
Vissza az elejére Go down
Clare Patricia Hughes
Ember
Clare Patricia Hughes


Join date : 2009. Dec. 28.
Hozzászólások száma : 340
Tartózkodási hely : Forks, Whasington, USA

Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitimeSzomb. Jan. 09, 2010 8:48 am

Mostmár megtudtam mind a két lány nevét, Mimi és Clarissa. Mimi belénkkarolt és körbevezetett minket. Ez az egymásba karolás meglepett, nem szoktam meg, hogy félig-meddig ismeretlenekkel járkálok így. Az idegenvezetés hiába való volt, úgyis eltévedek. Otthon is elég sokára tanultam meg, hogy hol mi van, bár a sacramentói gimi jóval nagyobb ennél.
- Azt hiszem az irodában kell elintézni, de nem biztos, bár én is most iratkoztam be. - erről jutott eszembe, hogy testvérem nagy valószínűséggel még mindig ott van. Nem értem mi tart ennyi ideig,de Darren az Darren.
- Harmadikos vagyok. - most jutott eszembe, hogy nem is kérdeztem meg, hogy kinek az osztályába fogok járni. Őszintén bevallva nem is nagyon érdekel, vagy ki készítjük egymást, vagy nem. Majd eldől. Remélem, a lányokkal egy osztályba kerülök.
Vissza az elejére Go down
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitimeSzomb. Jan. 09, 2010 5:59 am

Mikor Mimi vagy ki belém karolt, erős késztetézést éreztem, hogy megfogjam magam és elhúzzak a csudába. Nem szeretem az embereke közelségét, főleg nem ezt a belekarolós barátnős dolgot. de nem volt mit tenni Mimi húzott maga után és mondta, hogy mi hol van. meg is jegyeztem, bár úgy is tudtam, hogy el fogok tévedni, ugyan, miért is ne tévednék el?
- Értem – bólintottam minden esetre, hiszen még két percig tudtam, hogy mi merre van.
- A beiratkozást merre kéne elintézni? – érdeklődtem, de mindezt olyan hangon, mintha akasztani vittek volna. A régi sulimba mindenki tudta, hogy mit történt, legalábbis azt a változatát, amit a rendőrség is, senkinek se volt kedve beavatni a családi viszályba, a nagyszüleim képesek lettek volna még őket is kiirtani…
- Melyik osztályba jártok? – érdeklődtem. Mert ha nincs más, akkor inkább kerülnék velük egy osztályba, minthogy egy teljesen idegen társaságba csöppenjek, őket még ismerem is, igaz, úgy ahogy…
Vissza az elejére Go down
Miranda Malphus
Ember
Miranda Malphus


Join date : 2009. Dec. 06.
Hozzászólások száma : 35

Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitimeVas. Jan. 03, 2010 8:44 am

-Akkor mindketten újak vagytok, és én meg körbevezetlek titeket. Amúgy meg Mimi vagyok.-mondtam és beléjük karoltam.
Az ajtó felé mutattam, amibe eltűntem az előbb.
-Ez itt a tanári és az iroda. Az iroda nem gond, de ha már a tanáriba kell menned valami tuti nem stimmel.
Tovább mentünk.
-Itt vannak a tantermek, a kémia, a fizika, és a rajz kicsit odébb vannak.
Elgondolkoztam mit lehetne még mondani.
-Az ebédlő arra van.
Mutattam el balra. Mosolyogtam, a WC-ről is ejtsek pár szót?
-A mosdók minden folyosón vannak.-nevettem, ha tudnák hogy milyen szigorúan vesztek itt néhány dolgot.
-Ja, és a melegház.. az innen messze van. Néha szoktunk oda menni.


//bocs hogy ilyen nszörnyen rövid lett//
Vissza az elejére Go down
Clare Patricia Hughes
Ember
Clare Patricia Hughes


Join date : 2009. Dec. 28.
Hozzászólások száma : 340
Tartózkodási hely : Forks, Whasington, USA

Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitimeVas. Jan. 03, 2010 7:53 am

Nem lett komolyabb baja senkinek sem. Ennek örültem.
- Akkor jó! - Mosolyogtam rájuk. Kedves lányoknak tűnnek. Egyidősek lehtenek velem. Nem tudom mit kéne mondanom. Talán elkezdeni barátkozni? Ezen nem kellett sokat gondolkoznom, mert az egyik lány máris kérdezett.
- Igen, én is új vagyok itt. Pár órája szállt le gép, amivel jöttem. A nagynénlmnél lakok. Amúgy Clare Patricia vagyok. - megpróbáltam lassan beszélni, mivel hajlamos vagyok hadarni. De most érthetően beszéltem. Örültem, hogy nem én vagyok az egyedüli új gyerek itt. Egyiküknek el kellett mennie. Csak bólintottam, ezzel jelezve, hogy megértettem. Nekidőltem a falnak.
- Sacramentóból jöttem. - feletem az új kérdésre. Ez a kérdez-felelek dolog nem is megy olyan nehezen, mint hittem. Mondjuk még mindig azok között lennék, akik kérdeznek, az újtól.
Vissza az elejére Go down
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitimeSzomb. Jan. 02, 2010 4:01 pm

Nos akkor megnyugodtam, hogy nincs semmi gond. Nem szeretnék senkinek semmi gondot okozni, főleg, hogy teljesen új vagyok. Viszont barátkozni nem ártana, és ők korombeli lányok. A sok lóverseny miatt nem nagyon volt időm, csak a versenyzőkkel. Sóhajtottam, majd igyekeztem egész jó képet vágni a dologhoz.

- Annak örülök – mosolyogtam rá a lányra.
- Igen, persze – mosolyogtam most rá a másik lányra. Mi van itt? Lány csoport gyűlés? Lehet.
- Igen, legalábbis én új vagyok. Kábé 3 napja költöztem be a város szélén lévő házba. Londolból jöttem és Clarissa vagyok – hadartam el rekord tempóban. Nem hittem volna, hogy átlépem azt a határt, ami anyám halálakor alkottam meg. De vannak olyan dolgok, amikkel szembe kell nézni. Nos én megtettem.
- Oké – bólintottam, mikor az egyik lány közölte, hogy rögtön jön. Hát el is ment, addig meg csak álltam és néztem, hogy most mi is van.
- És te honnan jöttél? – fordultam a másik lányhoz. Ő se nagyon úgy nézett ki, mintha tudná mi hol van. Valakitől majd kénytelen leszek segítséget kérni a beiratkozáshoz…
Vissza az elejére Go down
Miranda Malphus
Ember
Miranda Malphus


Join date : 2009. Dec. 06.
Hozzászólások száma : 35

Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitimeCsüt. Dec. 31, 2009 2:49 am

iPodom a fülemben lógott, most egy rap ment benne, mert gözben átváltottam rádióra. Egyszer csak valaki nekem jön. Szerencsére kemény fából vagyok faragva így aztán nem estem el, de amint látom a lány aki úgy ment mint egy tank, nincs rendben. Fáj a keze.
-Jól vagyok.-jegyeztem aztán meg csendesen
-Azt hiszem.-megigazítottam a hajam, majd nevettem.
-Most már biztos.
Hamarosan egy lány jött oda hozzánk, kétségbeesve hogy minden rendben van-e.
-Megvagyunk, jól vagyunk legalább is én az biztos.-mondtam magabiztosan.
-Újak vagyok? Még nem láttalak titeket erre felé.-kérdeztem tőlük, és kivettem a fülemből az iPodomat, és a zsebembe gyömöszöltem. Komolyan el kell gondolkodnom újak-e mert még nem láttam erre őket. de lehet nem újak, csak én vagyok vaksi. Körbenéztem, pár perc alatt a sor jelenősen megindult a célom felé. Igen, már én következtem. Egy pillanatra otthagytam a lányokat valami ilyennel.
-Pillanat, visszajövök!-és elszáguldoztam az irodába ahol ott ült az asztalnál egy mogorva nő, aki rám hunyorgatott, majd megszólalt:
-Neve?
-Miranda Malphus-válaszoltam neki, majd kikereste a nevem, és az osztályomat. A kezét nyújtotta hogy adjam neki oda a pénzt, én viszont kicsit tétováztam, megszámoltam hogy ne adjak többet.
-Tessék.-mondtam neki és a kezébe nyomtam.
-Rendben, akkor ebben a hónapban ebédelhet!-mondta unottan a nő. Hogy lehet valaki ilyen flegma?
-Kérhetem az aprót?-kéredztem, ahogy megpróbálta a zsebébe csúsztatni miközben elrakta a pénzt, és lepecsételte a nevem mellett a papírosát.
-nesze!
-Kösz.-mondtam, és visszamnetem a folyosóra ahol a lányokat hagytam.
-itt is vagyok!-mondtam mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Clare Patricia Hughes
Ember
Clare Patricia Hughes


Join date : 2009. Dec. 28.
Hozzászólások száma : 340
Tartózkodási hely : Forks, Whasington, USA

Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitimeSzer. Dec. 30, 2009 10:19 am

A gépünk már órák óta leszállt Seattleben. Sajnos a járműveinket otthon kellett hagyni, így Marta várt ránk a reptéren. Egész úton beszélt, és beszélt, és kérdezgetett minket. Jó rég láttuk egymást, az igaz.
Aztán beértünk Forksba. Tipikus amerikai kisváros. Teljesen más, mint Sacramento. A főúton volt néhány bolt, egy panzió, valami étterem szerűség. Gondolom csak ennyi van itt és kész. Nem valami színes város ez a Forks. Itt minden zöld, barna, fekete, és szürke színekben pompázik. MOndjuk szép a táj, de én a napsütést jobban szeretem.
Egy nagy épület előtt megálltunk, a tábláról leolvastam, hogy ez a helyi gimi. Tehát, még ma beiratkozunk. Ettől sem lettem boldog. Hangulatos épület volt. A folyosókon volt pár ember, akik persze kiguvadt szemekkel néztek minket. Ezen mosolyognom kellett. Fejemre húztam a szürke Mickey egeres pulóverem kapucniját. Így belőlem csak annyit láttak, hogy egy lila tornacipőt és egy lila szűk nadrágot és egy szürke pulcsit viselő egyén halad két ember mellett.
Én gyorsan kitöltöttem a szükséges papírokat, ellenben a bátyámmal. Persze a én szoltam neki, hogy a szükséges adatokat nyomtassa ki, és hozza magával, de mintha a falnak beszélnék. Az irodában füllesztően meleg volt, így amint végeztem a kimentem. Úgyis meg kel ismernem a terepet.
Miközben sétálok látom, hogy egy lány neki megy a másiknak. Odamentem hozzájuk, hátha valamelyiküknek komolyabb baja lett.
- Jól vagytok?
Vissza az elejére Go down
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitimeSzer. Dec. 30, 2009 9:11 am

Hatalmasat ásítva ébredtem fel, bár ami igazán furcsa volt, hogy napok óta először aludtam jól. Lehet, hogy ez a miatt volt, hogy kezdtem megszokni az önálló életet ám még mindig volt előttem pár dolog: betrappolni a suliba és beszélni az igazgatóval, vagy akárkivel, hogy a második félévet itt folytatom és nem Londonban. Bár Lizzy azt mondta, hogy mindent elintézett jobb, ha én járok utána.

Nem mondom igazán nehezemre esett kimászni az ágyból, így kicsit kómásan trappoltam le a lépcsőn, amiről a második fok után elegánsan legurultam. Így már nem csak a suliba kéne, elnézzek, hanem a kórházba hátha voltam olyan ügyes hogy a csuklómat is eltörtem vagy pusztán zúztam. Kicsit morcosan zúgtam be a konyhába, ahol a telefon villogott, hogy van rajta pár üzenet. megnyomtam a gombot, így míg a kakaómat csináltam meg magamnak, addig lementek az üzenetek. Nem volt egyik se olyan érdekfeszítő, így csak vállat vontam és az italommal együtt visszamásztam az emeletre.

A szekrény előtt erősen gondolkodtam mi a fenét tudnék felvenni, mert ugyebár suliba megyek és nem lovagolni. Mélyre túrva a kezembe akadt egy farmer, meg egy ing. Az ing alá még felvettem egy testhez simuló fehér felsőt, és már csak a hivatalos iratok után kutattam, amit a nappaliban találtam meg a fotel alatt. Egyszer valamikor oda bevágtam, mert dühös voltam, hogy nem tanulhatok levelezőn…

Na, miután azt is kihalásztam egyáltalán nem méltó helyéről, már csak a kabát volt hátra meg egy elegáns csizma, mert azért hideg volt… Eleinte gondolkodtam mit hozzak magammal: MP4-et, iPod-ot, esetleg a mobilom fülhallgatóját. A választásom végül az éj fekete színben játszódó iPod-omra esett.

Kedvtelenül sétáltam a suli felé, semmi kedvem nem volt ide jönni, sőt ide járni suliba, nekem megfelelt volna otthon is, a levelező. Persze erről Lizzy hallani sem akart. Én meg róla nem akarok. Egyszerűen nem hívom fel, aggódjon csak egy kicsit. Jó oké, ez nem éppen a legjobb hozzá állás, de ennyit erről.

Max hangerővel üvöltött Lady Gaga-tól a Poker face. Kicsit dudorászva haladtam a suli folyosóján, mikor belementem valakibe. Egyből kinyitottam a szememet, és a zenét is halkítottam.

- Ó nagyon sajnálom – kértem tőle bocsánatot, majd azért ott maradtam, hogy nem esett-e semmi baja. Fájós csuklómmal meg próbáltam nem törődni, majd elmegyek dokihoz miután itt végeztem.
Vissza az elejére Go down
Miranda Malphus
Ember
Miranda Malphus


Join date : 2009. Dec. 06.
Hozzászólások száma : 35

Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitimeSzer. Dec. 30, 2009 6:19 am

.Clarissa, Clare.


Ma reggel éppen csak pitymallott mikor felébredtem.De csak azért hagytam abba édes álmom, mert legurultam az ágyamról. Tehát kellően beütöttem a könyököm. Mikor túltettem magam a fájdalmon, kiosontam az emeleti szobámból, csupasz talpam csak úgy csettegett a padlón. Átsompolyogtam a nagyi szobájához, és résnyire nyitottam az ajtót. Nagyon nyikorgott. Nagyi még az igazak álmát aludta. Bementem papi régi szobájába, és leültem. Gondoltam megvárom a nagyit, de ezt hamar meguntam. Leigyekeztem a földszintre, és egy csodás reggelit készültem összedobni gofrival. Kikevertem a tésztát, majd megsütöttem. Meglepetést akartam készíteni nagyinak. Felébredt nagyi, hallottam hogy lebotorkál a lépcsőn. Örömöt akartam neki okozni, hogy jó napja legyen. Lassan előkerült a kutyám Tofu is. hanyatt vágta magát, és várta hogy a hasát simogassam. leguggoltam mellé, és megdögönyöztem. Közben leért a nagyi a lépcsőn.
-Jó reggelt!-mondtam neki, majd hallottam a visszhangját.
-Készítettem reggelit.-mondtam, mire mosoly ült ki az arcára. Nagyi tudta hogy reggeli előtt még mindig lezuhanyzok, nem is kellett mondanom hogy a fürdőben leszek. Összeszedem pár ruhát. Egy zöld melegítőt, és egy narancssárga felsőt vettem a kezembe, majd még útközben felkaptam a narancssárga sapkámat a szék karfájáról. Becsörtettem a fürdőszobába, és lezuhanyoztam. Utána megmostam a fogaimat a finom mentol ízű fogkrémemmel, és a zöld nyelű fogkefémmel. Boldog voltam, mert a nagyim is boldog volt. Felöltözésem után kimentem a fürdőből reggelizni. Ettem egy mogyorókrémes és egy lekváros gofrit, és mindegyikre tettem egy kis tejszínhabot. Nagyon finomra sikerültek. Majd kimentem az udvarra, Tofu kinti, és benti tálját is megtöltöttem, majd megettem a nyuszit, amit nem rég találtam. Megcsörgettem a kulcsomat. Tofu tudta hogy sétálni megyünk. Feltettem rá a pórázt, és elmentem a parkba. Mikor végzett úgy gondoltam kocogok kicsit a főút mellett. Tehát kocsi nélkül megyek. Környezetbarát megoldás.
Odamentem nagyihoz, és közöltem vele a mai programot.
Felvettem a kikészített narancsszínű sapkámat, és elindultam. Mikor már a főúton jártam tudtam hogy eső után nem túl épeszű ötlet a sáros főút mellett kocogni ahol lefröcskölnek a gonosz sofőrök. Futottam, ahogy bírtam. De úgy döntöttem hamar megfordulok. Láttam egy hapsit. neki sem volt több esze mint nekem úgy tűnik, ő profibb ruhában volt, de még nagyobb őrült volt nálam, mert ő a sárban futott. Jól ki is nevettem, mire ő csúnyán nézett rám, és bemutatott. Kiöltöttem rá a nyelvem, és tovább futottam. Világoszöld melegítőnadrágom szára lassan egyre sárosabb lett.

Az út szélén állt egy ember. Stoppos volt. Nos, ágrólszakadt öltözékéből ítélve nem igen fogja valaki is felvenni a kocsijába. sarkon fordultam, és hazafelé indultam. Lefröcskölt egy autó. Nekiálltam bőszen káromkodni, és hozzávágtam egy sárgolyót a kocsihoz.
-Na ehhez mit szólsz kisanyám? Kell még? Kell?-üvöltöttem neki, mire a gázra taposott és elhajtott.
-Remek! Megfutamodsz! Ez egyszerűbb!
Vágtam hozzá az utolsó mondatom, és lassan, sétálva mentem tovább. Ez fenomenális! Beleraktam az iPodom fülhallgatóját a fülembe, és egy ritmusos zenét állítottam be. Lehetett rá mozogni, de én inkább halkan dudorászni kezdtem.
Ekkor ugrott csak be: Ma van a suliban a befizetés. Volt nálam egész pénz, és rohanni kezdtem. Messze volt a suli a főúttól, volt egy mérföldnyire is. De odaértem. Bementem, kiguvadt szemekkel néztek rám, és a koszos nadrágomra. Leporpltam magam. A folyosón kanyargott a sor, az iPodomban dübörgött a zene.



zene: Florida-Right round
Megjegyzés: Bocs, kicsit rövidebb lett a megszokottnál ^^
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Join date : 2009. Nov. 16.
Hozzászólások száma : 268

Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitimeHétf. Nov. 16, 2009 12:21 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://auroramoon.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Folyosó.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó....   Folyosó.... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Folyosó....
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sötét folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Aurora Moon :: Forks :: Forks High School-
Ugrás: