Aurora Moon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...mersz szeretni akár az életed árán is? Merj, és olyan kalandban lesz részed, mik csak az álmaidban léteztek... eddig...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Testvéroldalak
free forum


free forum

Ajánlott Linkek
Szabályok
Karakteralkotás

 

 Elisabeth Uley (Beth)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Join date : 2009. Nov. 16.
Hozzászólások száma : 268

Elisabeth Uley (Beth) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elisabeth Uley (Beth)   Elisabeth Uley (Beth) I_icon_minitimeSzer. Nov. 18, 2009 11:35 am

Beth drágám;;


Na ná ,hogy elfogadva. Szép tartalmas. Hibát nem találtam benne, tehát mint mondtam elfogadva. Smile Köszöntelek itt, és jó játékot^^
Vissza az elejére Go down
https://auroramoon.hungarianforum.com
Beth Uley
Vérfarkas/Béta
Beth Uley


Join date : 2009. Nov. 16.
Hozzászólások száma : 738
Rang : Béta (Alfa)
Tartózkodási hely : La Push
Age : 32

Elisabeth Uley (Beth) Empty
TémanyitásTárgy: Elisabeth Uley (Beth)   Elisabeth Uley (Beth) I_icon_minitimeSzer. Nov. 18, 2009 10:40 am

Elisabeth Uley (Beth) X2-1

Elisabeth Uley
Elisabeth Uley (Beth) Msolat-eliza-dushku-20


Név: Elisabeth Uley
Becenév: Beth
Kor: 19
Nem:
Faj: Vérfarkas
Születési hely: La Push
Születési idő: 1987. November. 13(Skorpió)

Család:
Szülei: Joshua Uley (eltűnt) és Samantha Morgan (meghalt)
Testvér: Sam Uley

Képesség: Rezonancia (gondolat és érzelemolvasás. Belelát az ember fejébe tisztán és érthetően látja a gondolatait és az érzéseit, de ezeket befolyásolni nem képes, de saját gondolatait egy másik ember fejébe képes átküldeni.)

Első átalakulás: 16 évesen
Bevésődés: Paul lesz

Elisabeth Uley (Beth) X3-1


Előtörténet:
1990. November 13-án születtem Joshua Uley és Samantha Morgan első gyermekeként a Washington-i kisváros Forks melletti indián rezervátumában Elisabeth Uley néven. Majd egy évvel később megszületett az öcsém, aki a Sam nevet kapta.
Együtt cseperedtünk, de míg Sam igyekezett megfelelni anyunak és apunak, én erre nem igazán figyeltem. Egyszerűen képtelen voltam szabályok között élni, pedig édesapánktól folyton azt hallottam, hogy nekem felelősségteljesnek kell lennem. 10 éves koromtól kezdve mikor a viselkedésem miatt szidtak le egyre gyakrabban került elő ez a téma, én pedig egyre gyakrabban kérdeztem vissza, hogy még is miért, választ persze nem kaptam.
A legtöbb időmet az iskola mellett a rezervátumbeli fiúkkal töltöttem, köztük a legtöbbet Jacob-al és persze az öcsémmel. Titkon mindig is tetszett Paul, de sosem vallottam be neki. Jacob édesapja Billy és az én édesapám nagyon jó barátok voltak, és mindketten a törzsi tanácshoz tartoztak. Természetesen Billy-nek sem tetszett szabadlelkű viselkedésem és természetem, ahogy édesapámnak sem.
Aztán mikor 13 éves lettem a törzs vénei is nyíltan nehezményezni kezdték a viselkedésem, melyet már nem tűrhettem szó nélkül. Tudni akartam, hogy még is miért kellene úgy táncolnom, ahogy ő fütyülnek. Egyik nap aztán mikor hazamentem az iskolából Sam már otthon volt és a nappaliban ülve vörös, feldagadt szemekkel meredt maga elé, és hiába próbáltam belőle bármit is kihúzni ő egy szót sem szólt, pedig egészen jó volt a kettőnk kapcsolata. Aztán apa bejött a konyhából, és leültetett Sam mellé és elmondta: anyu autója meghibásodott és beleszaladt az árokba, meghalt.
A temetést hamar megszerveztük, és természetesen mindenki eljött részvétet nyilvánítani, még édesanyám Londonban élő testvére Nicy is, de ez ettől még nem segített. Anyu halála mindhármunkat nagyon megviselt.
Innentől kezdve természetesen még inkább képtelen voltam betartani a szabályokat. Az iskolában a jegyeim jók voltak, sosem volt velem különösebb probléma, ám sutyiban küzdősport oktatásra jártam, amit a zsebpénzemből fizettem.
Amikor betöltöttem a 16.-ik életévemet, magas lázzal hazaküldtek az iskolából. Mikor hazaértem apu már otthon volt és éppen Billy-vel beszélgetett, mikor beszédültem a nappaliba. Mielőtt elájultam, csak annyi tudtam leszűrni a szavaikból, hogy végre elkezdődött.
Először fogalmam sem volt róla, miről zagyválnak és annyira lefoglalt a láz, hogy akkor nem is igazán érdekelt a dolog.
De aztán megtörtént.
Akkor először változtam át hatalmas hófehér farkassá. Sam ezt a néhány napot Billy-éknél töltötte, mondván, hogy apa nem szeretné, hogy megbetegedjen. Miután már teljesen rendben voltam, Billy eljött hozzám az öregekkel együtt és elmondták az igazat, hogy mi vagyok, és hogy én leszek a védelmező farkas falka vezére. Na, mondanom sem kell, nekem ez kicsit sem hiányzott.
És ezt nekik is meg mondtam, hogy nem felelek egy egész védelmező alakulatért, én nem vagyok vezető.
Amikor betöltöttem a 17.-ik életévemet apa egyszerűen eltűnt, felszívódott. Billy vette magához Sam-et, mert én fogtam magam és felhívtam édesanyám nővérét és megkértem, hogy had költözzem hozzá, mert ott szeretnék tanulni. Ő belement, ellenben a törzs tagjai és Billy olyan makacsul tiltakoztak volna, mintha csak az utolsó valódi fogukat húzták volna. De akkor sem jött nekik össze.
Eljöttem, de előtte megmondtam Billy-nek hogy csak Jake vagy Sam lehet a falkavezér, amivel az öregek is tisztában voltak, szóval a dolog eldőlt. Amelyikük előbb átváltozik, az fogja megkapni a falkavezér jogát.
Sam-el békében váltunk el, hiszen semmit sem tudott akkor még a farkasok világáról sem a vámpírokról. Így szépen Londonba mentem majd ott jártam ki a maradék 2 évemet, ami hátra volt a középiskolából és szép eredményekkel le is érettségiztem. Közben Sam-el természetesen telefonon folyamatosan tartottuk a kapcsolatot így értesültem az átváltozásáról is, melynek örültem. A rezervátumbeliek természetesen mivel eljöttem és velük nem tartottam a kapcsolatot, Sam számára pedig a család téma tabu, hamar elfelejt kezdtek rólam.
Viszont most 19 éves fejjel ismét visszatértem, mivel azt hallottam, hogy a falka már igen csak szép számmal büszkélkedhet. És természetesen nem tagadom, kíváncsi vagyok milyen falkavezér lett az öcsémből. És ha már itt vagyok, meglátjuk mi lett abból a nagyszájú Paul-ból is.

Jellem:
Nos, már a csillagjegyéből is lehet következtetni, hogy nem egy egyszerű természetű hölgy. Teljes mértékben szabadlelkű lány, nem szereti a kötöttségeket, vagy, hogy megmondják neki, mit kell tennie. Egy fiatal életvidám lány, aki mosollyal az arcán éli az életet, mintha holnap meghalna. Külső szemlélők számára egy komolytalan lány, aki képtelen bármit is komolyan venni, de ez csak a látszhat. A barátai mindig számíthatnak rá, ha baj van. Nagyon jó stratéga, de nem szeret harcolni.

Elisabeth Uley (Beth) X1-4


Kinézet:
Félhosszú hullámos gesztenyebarna haj, csokoládébarna szemek, kerekded mosolygós arc. 175 centi méter magas, nyúlánk testalkatú, 60kiló. Testhőmérséklete magasabb egy normál emberénél, arányosan izmos.
Farkasként hatalmas termetű, hófehér bundájú. Szeme színe ilyenkor karamella színű.

Mit szeret:
Szeret a konyhában tevékenykedni, sütni, főzni, de csak is akkor, amikor egyedül van. Kedveli a társaságot és szeret eljárni, bulizni a Port Angeles-i diszkóba ahol egy barátnője az egyik csapos és az egyik kedvenc sportja a foci.

Mit nem szeret:
Nem túlságosan szeret egyedül lenni, de van, amikor neki is szüksége van rá. Utálja a röplabdát, mert nem tudja rendesen irányítani a labdát.

Hobbi:
Imád sziklát mászni és sziklát ugrani, éltető eleme a tánc. Ezen kívül szeret focizni.


A hozzászólást Beth Uley összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 22, 2009 12:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
 
Elisabeth Uley (Beth)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sam és Beth Uley otthona
» ..Sam Uley..
» Iskola melletti erdőszakasz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Aurora Moon :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: Vérfarkasok-
Ugrás: