Aurora Moon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...mersz szeretni akár az életed árán is? Merj, és olyan kalandban lesz részed, mik csak az álmaidban léteztek... eddig...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Testvéroldalak
free forum


free forum

Ajánlott Linkek
Szabályok
Karakteralkotás

 

 Gyorsétterem

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Gyorsétterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyorsétterem   Gyorsétterem - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2009 5:37 am

Hát a motelben nem volt kedvem, és egyébként is pénzköltési hangulatban voltam, így felöltöztem majd átvánszorogtam a Forks-i gyors kajádába. Amint beléptem máris éhes lettem, no nem mintha eddig nem lett volna az. Meglepődtem, hogy mennyien vannak itt, bár az is igaz, hogy a vendégek túlnyomó részét fiatalok tették ki. A pulthoz sétáltam majd rendeltem egy hamburgert meg egy közepes adag sült krumplit jó sok sajttal. Innivalónál maradtam a light cola-nál, az pont megfelelt. Majd még lesz úgy is dolgom, aztán majd éjjel döntöm magamba a koffeint, alias kávét. Megvártam míg tálára pakolják, majd egy üres helyet kerestem. Meglepetésemre pont egy asztal volt üres, így mint a villám száguldottam arra. Nehogy már valaki elfoglalja előlem…

Mint egy kiéhezett állat úgy vetettem magam az ételre, persze azért a viselkedésemmel nem tűntem ki a legtöbb fiatal közül. Mondhatni egyedül én tudtam, hogy éhezek. Nagyjából a fél hamburger után már csak éhes voltam. Ekkor hideg levegőt éreztem beáramolni, bár mint farkas nem fáztam, csupán tudtam, hogy valaki bejött.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Join date : 2009. Nov. 16.
Hozzászólások száma : 268

Gyorsétterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Gyorsétterem   Gyorsétterem - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 10, 2009 5:29 am

...
Vissza az elejére Go down
https://auroramoon.hungarianforum.com
 
Gyorsétterem
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Gyorsétterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Aurora Moon :: Forks :: Belváros-
Ugrás: