Aurora Moon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...mersz szeretni akár az életed árán is? Merj, és olyan kalandban lesz részed, mik csak az álmaidban léteztek... eddig...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Testvéroldalak
free forum


free forum

Ajánlott Linkek
Szabályok
Karakteralkotás

 

 Tisztás...

Go down 
+4
Heniko Mikan
Prae la Loise
Kylie Destiny
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimeVas. Május 02, 2010 5:46 am

Elmosolyodtam azon amit mond.
-Ebben igazad van. - Mondtam röviden, de a mosoly továbbra sem tűnt el az arcomról, mert ugyebár végig hallottam miről gondolkodik. Jogubella? Én ilyenekben nem vagyok szakértő. De azért egy élmény ezt hallani. Bólintottam. Igen, mint ahogy a legtöbben tudják nem emberekről beszélünk itt...
Közben rátértünk a szuperhősökre. Idő közben az előttem lévő kisebb virágocskát letéptem és elkezdtem a szirmait kitépkedni. Egy kicsit el is merengtem közben, de azért figyeltem Kate-re is.
-Talán ettől érdekesek. Valóban, egy kicsit túlzás... de mégis, ha nem lenne nekik ilyen erejük, vagymittudoménmi, akkor az a film se lenne film. Talán... -Mostmár egy kicsit sokat filózok ezen. Mellesleg azért van jó oldala is annak, hogy hallom mások gondolatát. Már megszoktam. Tudok a gondolatokkal élni. Rámosolyogtam megint a lányra, és végighallgattam. A szemébe néztem, szeretem tartani a szemkontaktust.
-Három fajta? Ja igen! Mondjuk azért elég fura lehet egy farkast és egy vámpírt összeereszteni. Nekem még nem volt szerencsém hozzájuk... leginkább embereket látok és vámpírokat. -Igazából a kíváncsiságom előbb vagy utóbb rávisz arra a szintre, hogy átnézzek a La Pushba. Ha nem, akkor pedig a farkasok találnak rám. Az még talán a jobbik eset. A virág szirmai lassan elfogynak, így inkább elkezdem egy kicsit pörgetni a kezemben.
Amúgy tényleg nem rossz hely Forks... csak meg kell szoknia az embernek.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Kate D. Keisy
Félvér
Kate D. Keisy


Join date : 2010. Mar. 28.
Hozzászólások száma : 1793
Rang : Optimista
Tartózkodási hely : Saddam Hussien titkos relytekhelye
Age : 31

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2010 10:29 am

Meghallgattam amit mond majd megint megszólaltam.
-Ha mindenkinek ugyanaz lenne a véleménye, akkor tökéletesen unalmas és egyszínű lenne a világ és nem lenne min veszekednem az ismerősökkel telefonon.
Mondtam nevetve. Hát igen. Ez tipikus. Legalábbis nálam. Felhívok valakit, akivel sikeresen összeveszek valami hülyeségen, mint például: milyen ízű a legújabb jogubella joghurt, milyen színű a vodafone reklámban a csaj polója vagy valami más, de legtöbbször mindig sikerül valamin. Ez van.
-Nagyobb valószínűséggel Forks-ban nem emberekről és La Push-ban sem emberekről beszélhetünk.
Mondtam neki mosolyogva. Biztos vagyok, hogy Forks 3000 légyszámú tömegéből legalább ezer nem ember. Sőt inkább több. Biztos vagyok benne. Hisz egy épeszű ember nem jön Forks-ba ahol mindennap az eső és a borongós idő várja. A vámpíroknak viszont ez a kedvezőbb. Azokat az embereket meg nem értem, akik ideköltöznek.
-Érdekes lenne. Viszont akkor az az illető túlságosan is felturbózta a szuperhősöket. Az azért például túlzás, hogy mutáns pók, vagy igazság lasszó, vagy hogy egy macska rálehel és feltámad. Túlságosan eltúlozták ezeket.
Én a nagy meserajongó. Bevallom nagyon sokáig rajongtam a mesefilmekért, de az már múltidő. Mostmár nem tetszenek. még jóhogy.
-Aha....értem.
Mondtam mosolyogva. Elég rossz lehet egyszerre halélani a saját és a mások gondolatát is.
-Értem. Szóval jól érzed magad itt. Egy idő után tényleg elviselhető. Csak ez az izé, hogy három fajta "lénnyel" találkoztam egynap az utcán először fura volt. De megszokható.....
Mondtam mosolyogva. Hát...ígyis van. Nem is olyan rossz hely ez.
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 15, 2010 12:43 pm

Igaz, hogy nem túl régen vagyok itt, de már nem szeretem a La Push-t. Ezvan.
-Értem én. Dehát... mindenkinek más véleménye van. -Mondom ezt én... aki egy vámpír. Gondoltam, ha akarja úgyis megérti, szóval nem is fokozom tovább a témát. Végighallgattam, közben néha-néha megmosolyogtattak a gondolatai. Bólintottam egyet.
-Igen... vagy nem emberek... -Ugyebár, Forks nemtudomhányszázaléka vámpír okból és a közelben lévő farkasokból áll. Közben megvoltam a vállam, a beszélgetést persze tovább folytattam. Egy csöppet elkalandoztak a gondolataim. Mi lehet most Risával? Régen láttam... szeretném már újra... hiányzik.
-Fogalmam sincs. Lehet... hogy ő sem ember volt? -Vigyorodtam el. Végülis meglehet... minden megeshet. Viszont, azt hogy Kate mi, talán azért nem tudom mert én sem mindig figyelek. Néha lekötnek a saját gondolataim is, nem hogy még másét is figyeljem közben.
-De, csak... néha a sajátjaim erősebbek. -Fejtettem ki, miközben figyelmesen végighallgattam minden szavát. Szóval... félig vámpír. Nem sok ilyen félvérrel találkoztam még itt, de hallottam már róluk. Egy mosolyt ismét eleresztettem.
-Ó, így már minden világos. Én már egy ideje egyedül bolyongok... -Nem fogom most itt kifejteni, hogy hogyan is történt mindez. Elég ha én tudom és a barátom akivel voltam. Tényleg furcsa eset az enyém, sőt... meglepő. A szüleimnek talán leginkább volt az, mikor csak úgy eltűntem. De aztán ők is átváltoztak. Hisz... egy ideig én is ragadozó voltam. Aztán jött ez a vegetáriánusos cucc. Ez mondjuk nekem sokkal jobb. Szóval... a szüleim később leléptek. Engem megy egyedül hagytak a fogadott húgommal. Már ő sincs velem, nem igazán bírtuk egymást. Ő lelécelt a pasijával én meg ide költöztem. És jól érzem magam itt.
-Én... nem túl régóta vagyok itt, ugyebár. De... jól érzem itt magam, és... nem akarok elmenni. Legalábbis egy ideig. -Jegyeztem meg, gondolataimba merülve...
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Kate D. Keisy
Félvér
Kate D. Keisy


Join date : 2010. Mar. 28.
Hozzászólások száma : 1793
Rang : Optimista
Tartózkodási hely : Saddam Hussien titkos relytekhelye
Age : 31

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimeKedd Ápr. 13, 2010 9:57 am

Mosolyogva hallgattam, amikor azt mondta nem szereti La Push-t. Bevallom hülyeség volt ezt kérdezni egy vámpírtól.....de lehetnek csodák.
-Nem csoda. Mármint részedről...Az én rsézemről szeretem La Push-t. Ha nem szeretném, nem költöztem volna oda.
Mondtam mosolyogva. Nem csodálom, hogy szeretem La Push-t. Az anyám idevalósi és ő is nagyon kedvelte ezt a helyet, vagyis azt a helyet. Öröklődik. Bár....Forks is tök jó. Port Angeles, pedig....Oda nem járok sokat, de az is jó hely. Mondjuk a melegebb éghajlatokat jobban kedveltem. Például Miami vagy Rio de Janeiro sem rossz, sőt... A kis gondolatmenetem közben figyeltem is persze, csak a hozzáfűzni valót felejtettem el, szóval gyorsan még hozzámondtam.
-Ez se csoda. Vannak emberek, akik az esőt szeretik...Vagy nem emberek...
MOndtam vigyorogva. Bevallom szeretek célozgatni dolgokra. Ez alól ez sem kivétel. Ezt a történetet még nem játszottam el vámpírral, csak más kivitelben. Ott például az ennivalóról volt szó.
-Senkinél? Érdekes, én sem. Majd lesz valaki...
Ja, majd lesz. Azzal a valakivel, pedig együtt tudunk majd gondolaterővel sárkányt röptetni. Jézusom...Az viszont szívás lesz, ha az a valaki halál komoly lesz és semmit nem akar csinálni, szóval nincs is rá szükség, hogy legyen egy ugyanilyen képességű valaki.
-Pont, mint egy szuperhős. Szupererő, szuperhős, hülyeség. Vajon kit kopintott az első szuperhős megalkotója?
Igaz az utolsó mondatot, azaz a kérdést már-már csak magamnak tettem fel. Honnan jöhetett egy ilyen hülyeség valaki fejébe? A következő mondatánál megálltam. Ááááá....
-Jééé! Komolyan hallottál mindent, amit gondoltam? Tök jó.
Mondtam vigyorogva. Ez tök jó. Mindent halott. Szerencsére engem nem érdekel. SEmmit, olyat nem gondoltam. Legfeljebb a mesehősös sztorival égettem le magam, de nem zavar.
-Igen....Te vámpír vagy. Nem tudod mi vagyok? Akkor mégsem hallasz mindent, amit gondolok.
A vámpír szót halkan mondtam. Még a falnak is füle van. Viszont az meglepő, hogy nem tudja mi vagyok, hiszen az imént gondoltam rá. Na mindegy.
-Csakhogy ne kelljen gondolkozni. Félvér vagyok.Ember anyuka, vámpír apuka. Viszont anyu később farkas lett, szóval ezért vagyok La Push-ban, meg azért is mert ott nőttem fel.
Lehet, hogy kicsit sokat beszélek és olyanokról, amik másokat nem érdekelnek, de már csak ilyen vagyok. Így kell elfogadni.
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimeHétf. Ápr. 12, 2010 3:14 am

Most erre mit mondjak? Kicsit elmerengtem majd úgy döntöttem mondom az igazat.
-Nem nagyon szeretem azt a helyet. - Ennyit erről, tovább nem is fogja taglalni. Nekem is van naptár a falalom, viszont én tényleg nem számolom a napokat. Nem igazán érdekel, csak úgy... szóval úgy vagyok vele, hogy minél előbb múljon el. Közben persze figyeltem mit mond. Az ajkam mosolyra húzódott, bólintottam.
-Értem. Hát igen, itt amikor süt a nap, akkor kész meglepődés van. De nekem nagyon jó úgy az idő ahogy legtöbbet van. - Nem is tudom mért... mondjuk, nem véletlen hogy itt található a legtöbb vámpír. Mondhatni azt is, hogy meglepődtem. De... inkább csak akkor jöttem rá, hogy ő sem teljesen ember. Azt nem tudtam eldönteni, hogy pontosan mi is.
-Ó értem. Még senkinél nem láttam ilyen képességet. -Jegyeztem meg egy kisebb mosollyal az arcomon ismét. Nem mondtam, de majdnem: jól gondolja, tényleg vámpír vagyok.
-Én képességnek mondanám. A szuper erő az tényleg olyan mesefilmes. - Közben elmerengtem azon, hogy megmondjam-e. De ha már én tudom az ő képességét akkor illetlenség lenne. Elnéztem a fák közé, majd pár másodperc múlva vissza Kate-re, és válaszoltam.
-Igen van. Gondolatolvasó vagyok. - Most gondoltam, hogy szöget ütöttem a fejébe. Ha jobban belegondol, tuti hogy rájön hogy hallottam minden egyes gondolatát. Mondjuk, ez nekik-akik megtudják- elég kellemetlen, de nekem néha hasznos. Sőt.... van amikor sokat is tudok meg, és azt is amit nem kéne. Nem tehetek ellene. Már megszoktam. Kérdeztem ismét.
-Gondolom, te pontosan tudod hogy én mi vagyok. De.... én abban még nem vagyok biztos, hogy én is tudom azt, hogy te mi vagy....-Próbáltam körülírni, bár lehet hogy egy kicsit nagyon magyarázkodósnak tűnt. Azt nem tudtam kiolvasni belőle, sőt még érezni sem éreztem meg, hogy pontosan mi Kate.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Kate D. Keisy
Félvér
Kate D. Keisy


Join date : 2010. Mar. 28.
Hozzászólások száma : 1793
Rang : Optimista
Tartózkodási hely : Saddam Hussien titkos relytekhelye
Age : 31

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 9:26 am

Nem értettem miért kérdezett rá La Push-ra.
-Mi olyan érdekes La Push-on?
Kérdeztem kiváncsian. De hogy nem lehet számolni a napokat? Sajnos nekem a naptár ott lóg a falon, szóval minden egyes napot megjegyeztem... Még a suliból is. Fájó emlékek, de csak azok, amikhez köze volt a tanároknak...Eleve hülye, aki tanárnak megy. A véleményem szerint.
-Nem volt. Hiába próbáltam elkerülni az esőt, eláztam tetőtől talpig...Ekkora szerencsém is csak nekem lehet. Ez az elázás...az utóbbi két hétben a harmadik. Forks környékén meglehet szokni. Nem de?
Mikor a virág a kezembe repült látszott rajta, hogy kicsit meglepődött vagy nem is tudom. Néha képes vagyok elfelejteni, hogy másoknak ez nem megszokott.
-Hát...A neve telekinézis. Tárgyak mozgatása egy személy akaraterejével. Erről jut eszembe....
Lehet, hogy félvér vagyok, de az orrom még a régi és remélhetőleg nem is változik. Chace vámpír. Ezt biztosra veszem.
-Neked van valami hasonlód? Mármint "szupererő" vagy inkább képesség vagy nem tudom. Bár a szupererő szó engem a mesefilmekből Superman-re emlékeztet, aki nem valami szimpatikus...
Mondtam nevetve. Superman egy nagyon unszimpatikus személyiség. Túlságosan fel van turbózva és az utcasarkokon vagy telefon fülkékben öltözködik át. Ilyen baromságot.... Ennél már csak a vasember és a Csodalány jobb. Vagy a Macskanő és a Pókember...Egy szuperpók megcsíp és rögtön hozzám ragadnak a székek meg a tálcák, meg falat mászok. A Macskanő meg borzalom. Méghogy egy macska rám lehel és feléledek a "Macskanőként". Ennél már csak az röhejesebb, hogy én ilyeneken gondolkodok....
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 4:50 am

Mondjuk én sem vagyok különb... mindenhez tudok hozzáfűzni valamit, már ha olyan a kedvem. De legtöbbször olyan.
-La Push? Hát mondhatni így is... nem túl régen. Mondjuk pár hónapja. Nem számoltam a napokat, szóval nem tudom pontosan. - Mosolyogtam el a végét. Nem tehetek róla, ez a pár hónap is rohamosan eltűnt és mégis annyi mindent nem láttam itt. Figyeltem minden szavát, elég érdekes története van neki.
-Hát akkor nem volt egyszerű ez a mai napod. Érdekes lehetett. Mondjuk az enyém csak a szokásos... flangáltam a városba aztán ráuntam. Gondoltam felfedezem még azt a terepet ahol nem jártam eddig. - Néha kicsit sokat beszélek, de meg lehet szokni. Most egy kisebb hatásszünet ígérkezett, én láttam hogy Kate valamit figyel a hátam mögött. Virág? Kicsit furcsálltam, ahogy a lány kezébe repült. Elmosolyodtam.
-Ezt hogy csináltad? - Kérdeztem, és erről már gondoltam hogy ő sem rendes ember... bár, ahogy itt észrevettem nagyrészt vámpírok és farkasok vannak. Mondjuk, farkasokkal nemigen találkoztam még, szerencsémre, de a vámpírokból volt már egy pár... és a suliban... na hát arról ne is beszéljünk.
Más téma egyenlőre nem volt, én csak figyeltem, hogy Kate mit mond és mit gondol. Érdekes, hogy pont egy ilyen fura helyen találkozom össze valakivel. Nem gondoltam volna, hogy erre is lesz alkalmam. Nem azért, hogy nem akarok társaságot, csak... nem számítottam arra, hogy más is van aki ilyenkor az erdőben járkál. Mondjuk, én egyrészt azért is mert a napsütéstől menekültem... megérthető. Még szerencse, hogy egy kicsit borús az ég.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Kate D. Keisy
Félvér
Kate D. Keisy


Join date : 2010. Mar. 28.
Hozzászólások száma : 1793
Rang : Optimista
Tartózkodási hely : Saddam Hussien titkos relytekhelye
Age : 31

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 1:34 pm

Látszott rajta, hogy kicsit elbambult, de legalább megszólalni nem felejtett el.
-Én is örülök.
Mondtam mosolyogva. A kérdésemre a válaszát végighallgattam majd hozzáfűztem a sajátos hozzáfűznivalóm. Sajnos ilyen mindig van...
-Egyszer se? Én La Pushban lakom mégis szoktam ide jönni...Vagy nem rég jöttél ide vagy mi?
Kérdeztem kíváncsian. Én nem tudom, hogy nem lehet ide kijönni. Én már csomószor voltam itt, pedig még csak pár éve jöttem vissza és nem Forks-ba hanem La Pushba. De azért jó ide kijárni....Újra kérdezett valamit én pedig újra válaszoltam.
-Egyedül. Sajnos nem volt a fejembe, hogy felkéne hívni a barátokat....Pedig ha megtettem volna lehet, hogy nem áztam volna el, nem szárítottam volna magam egy utcai mosdó kézszárítójával és talán még otthon lennék, de néha előnye is van, hogy meggondolatlan vagyok. Például most! Van egy új ismerősöm...
Mondtam végig mosolyogva. Majd mikor leült mellém megkönnyebültem. Neki se kell lenéznie és nekem se fel, így mindkettőnk megússzi a nyaki görcsöt. Szuper. Miközben vele szemben üldögéltem megláttam a háta mögött egy virágot. Kicsit furcsa lehetek, de komolyan mondom egy se tetszett még ennyire. Egy kék virág, ami kicsit hasonlít az árvácskára. Néztem egy ideig majd első gondolattól hajtva telekinézissel leszakítottam és magamhoz irányítottam a virágot. Mikor a kezembe röpült megszagoltam majd felnéztem és vártam, hogy feloldódjon a hangulat.
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 11:57 am

//Semmi gond:)//

Örültem annak, hogy nem zavartam. Igen is jobb így mint hogyha egyedül sétálgatnék, nézelődnék az erdőben. Egy pillanatra elmerengtem, majd próbáltam megjegyezni a nevet, amit mondott.
-Örülök Kate. -Ugye itt kezet ráztunk, majd jött egy kisebb csend. Én csak mosolyogtam és mosolyogtam, mivel tudtam mit gondol. Lányok... nem is nagyon foglalkoztam most evvel. Közben, jött egy kérdés. Én is pont ezt akartam megérdeklődni.
-Nem tudtam mit kezdeni magammal, gondoltam szétnézek, és rájöttem hogy itt még egyszer sem voltam. Furcsa.... -Nem tudja még mindig, hogy hogyan sikerült neki elkerülnie ezt a helyet. Kis hatásszünet, és persze vissza is kérdeztem.
-Na és te, csak így egyedül itt? -Leültem mellé. Nem volt kedvem lefelé nézni egyfolytában, a végén még megfájdul a nyakam. Így most szemben voltam vele, és nyugodt is lehettem. Vártam hogy válaszoljon, közben egy kicsit még szemléltem a terepet. Ismeretlen volt, de nem sokáig. Nem tudtam nagyon mit kérdezni, ezen gondolkodtam ismét. Ma nem vagyok kreatív... Megesik velem, majdnem minden másnap. Attól függ, hogy és mire kelek fel. Most például a Risával még mindig nem békültem ki viszony miatt nem valami jó a kedvem. Sajnos... remélem minél előbb megváltozik ez az egész.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Kate D. Keisy
Félvér
Kate D. Keisy


Join date : 2010. Mar. 28.
Hozzászólások száma : 1793
Rang : Optimista
Tartózkodási hely : Saddam Hussien titkos relytekhelye
Age : 31

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 11:45 am

Nem sokáig kellett várnom, ahhoz, hogy megtudjam mit kezdjek magammal, ugyanis egy srác termett elő a tisztáson. Odajött és megkérdezte zavar-e. Nézzük, csak....Nincs mit csinálni, tök egyedül ücsörgök itt, azt hiszem...nem zavar. Ám mileőtt ezt vele is közölhettem volna még bemutatkozott.
-Szia! Nem.
Pótoltam be a zavarlak-e mondatra a válaszomat. Majd, hogy ne csak ő mutatkozzon be, én is bemutatkoztam neki.
-Én, pedig Kate Keisy vagyok.
Mondtam majd felálltam és kezet ráztam vele. Végre nem fogok egyhelyben ülni és bámulni a talajt. Van társaság. Így mostmár beszélhetek is miközben a földet bámulom és mégse hisznek hülyének. A srác lehúzta a fejéről a csuklyát majd egyfolytában figyelte az arcom. megkell mondanom elég fura.....Nem hiszem, hogy ilyen érdekes lenne az arcom. Jobb lesz mondani is valamit.
-Mi járatban erre?
Kérdeztem, már csak azért is, mert utálom a csendet. Ebből következően utálok egyedül lenni is, de ki a francnak jutott volna eszébe fölhívni a haverokat reggel? Nekem ugyan nem. Jut eszembe. Tiszta víz a nadrágom és leültem. Ugye nem....? megpróbáltam megnézni a nadrágom hátulját és szerencsére megtudtam győződni róla, hogy nem tiszta sár a fenekem. Még szerencse. Tiszta ciki lett volna. Visszanéztem a srácra és vártam, hogy válaszoljon. Mivel nem szeretek sokáig áldogálni visszaültem a földre. Ha majd Chace is leakar ülni, majd leül, ha meg zavarja, hogyülök majd szól. Ügy lezárva...

//ihlethiány, de hamarosan elmúlik, csak egy kétévessel a nyakadban nehéz írni//
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 11:00 am

Valahogy, én sem tudtam ma magammal mit kezdeni... szokásom, hogy egész nap a városban lógok, de már az is kezd unalmassá válni. Meglepő? Annyira nem... mondjuk megnézem hogy ti hogy jártok minden nap a városba, sőt, úgy hogy még egy étterembe se mehettek be. Na mindegy. Szóval... elgondolkodtam azon, hogy ma jó lenne már egy kicsit a városon kívül is elnézelődni. Mondhatjuk így is. Szóval... az van hogy már lassan fél éve vagyok itt ééés.. még mindig nem voltam minden felé. Talán, annyira ez nem is meglepő. Furcsa módon, valahogy a mai utam az erdőbe vezetett. Társaságra nem annyira vágytam, de... azért persze nem voltam olyan túlzottan lehangolódva. Farmernadrágban, sötétkék pólóban és egy fekete pulcsiban voltam, aminek a kapucnija a fejemen landolt útközben. A kezeim zsebeimben, csak így lazán elvoltam... Nem tudtam merre megyek, csak haladtam előre, és előre és végül én is itt kötöttem ki... a tisztáson. Nem tudom hogy, de még egyszer sem voltam itt. Komolyan! Azt hiszem, ez egy jó nyugis hely lesz. Ezen túl többet fogok ide járni.
Amint sétáltam egyre beljebb és beljebb, észrevettem hogy nem is vagyok olyan egyedül. Kicsit elgondolkodtam: odamenjek? Nemenjek? Végül odamentem. Nem tudom mért... vonzom a lányokat. Vagyis, tudom mért. Mert olyan jól nézek ki. Na meg mert vámpír vagyok. Elmaradhatatlan képesség...
-Szia. Zavarlak? - Kérdeztem kedves hangon, miközben egy kicsit felmértem a lányt. A gondolatait próbáltam egy kicsit megfejteni, vagyis... hallottam mire gondol. Kíváncsi vagyok arra mindig, hogy mit gondolnak rólam. Már megszoktam amúgy mindent, szinte meg sem lepődöm. Reméltem nem zavarom. Én elvégre tudnák neki egy kis unaloműzést tartani. Attól még bemutatkoztam, vagyis... bemutatkoztam mielőtt még válaszolt volna.
-Chace Power. -Kezet is nyújtottam, bár nem tudom mért, nem volt szokásom. Egy halvány mosoly jelent meg az arcomon, a kapucnit levettem közben a fejemről és így meglátszott az arcom is rendesen. Szemeimmel végig kémleltem az arcát, és átfutott rajtam pár gondolat.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Kate D. Keisy
Félvér
Kate D. Keisy


Join date : 2010. Mar. 28.
Hozzászólások száma : 1793
Rang : Optimista
Tartózkodási hely : Saddam Hussien titkos relytekhelye
Age : 31

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 10:02 am

Igaz nincs szükségem az alvásra, de nagyon hiányzik. Főleg, mikor áttévézem az egész éjszakát és végül a padlón koppan a fejem reggel. Ma is ez volt. Éjjel megnéztem 12 filmet, másszóval egy tucatot. Sajnos, mind hiába...Hajnali négykor kifgyott a filmkészlet, amit kihozhattam a tékából. Tiszta bűn, hogy csak tizenkét filmet lehet kivenni. Hajnali négytől, pedig felkutattam a tévécsatornákat. Száztizenhat tévécsatornából mindössze harmincat ismertem este, ma reggel, pedig mind a százhatot. Kész gyötrelem. A tévéműsorok áradata a fejemben van és csak ezen jár az agyam... Na jó a rejtvényeken is, amik a tévé újságokban vannak. Viszont ma reggel, mikor felkeltem a földről, miután fejjel leestem, kinéztem az ablakon, és láss csodát! Sütött a nap. Kétszer egy héten van ilyen, szóval jobb lesz kihasználni. Az ablaktól berohantam a szobámba és beletúrtam a szekrénybe kivettem a cuccaim majd megcéloztam a fürdőszobát. Lezuhanyoztam, fogatmostam, hajat vasaltam és sminkeltem. Az utolsó hármat egyszerre. Miután a higénia alapszabájait elvégeztem, kirontottam a fürdőszobából és belebújtam a ruháimba. Sikerült felvennem egy XXL-es fehér polót, egy cső farmert, ami ki volt koptatva elég rendesen és a barátnőm nagyannya leócskázta plusz egy rojtos tornacipőt. Ma nem vagyok túl igényes a kinézetre. Hajtsunk a kényelmességre! Felvettem egy hosszú lógós nyakláncot, amin egy nagy csillag volt és két bogyós karkötőt. Ja és az az XXL-es fehér polót, szerencsére nem natúr fehér. Tele van aláírásokkal. Hobbi. Minden barátommmal aláírattam, minden sztárral, minden nevezetes személyiséggel, szóval a fehér poló már nem is annyira fehér. Mindegy. Szeretem a polót és ez a lényeg. Mondjuk a cipőm össze van rajzolva, szóval az aláírások már semmik. Miután felöltöztem kimentem a konyhába ittam egy pohár kávét és bekaptam egy csokis sütit. Elképesztően finom az a süti, amit az itteni cukrász csinál. Zsebre tettem a telefonpm majd a fejembe húztam egy baseball sapit. Lecsörtettem a lépcsőn és orra estem, de felálltam és mentem tovább. Nem lehet elpazarolni az időt, míg süt a nap. Lekaptam a kulcsot a ruhafogasról -bár fene tudja, hogy került oda majd kivágtam az ajtót magam előtt, majd bevágtam és szépen bezártam. Leugrottam a lépcsőről és elkezdtem sétálni. Lehet, hogy otthon siettem, de most már nem kell. Már kinn vagyok semmi baj nem lehet. Szép az ég és....Felnéztem és egy baromi nagy eső felhő volt felettem. Nem szép az ég. Tovább sétáltam reménykedve, hogy nem szakad rám az ég. Már javában távol voltam a háztól, de még mindig La Pushban. Mikor épp beértem az erdőbe rámcseppent egy csepp eső. Eleinte nem törődtem vele és tovább sétáltam, de mikor már majdnem Forks-ban voltam csurom vizes volt a ruhám. Tök mindegy. Én ugyan haza nem megyek Forks-ból. Ha már eljöttem idáig. Azonnal, mikor beértem Forks-ba bementem egy utcai mosdóba, azzal a hittel, hogy találok egy kézszárítót, amivel naggyából megszáradhatok. A reményem valóra is vált. Amint beléptem megtaláltam a kézszárítót és beálltam alá. Öt percig álltam a kézszárító alatt és sikeresen megszáradt a polóm. Most valahogy a nadrágom kellett megszárítanom. Végülis azt nem szárítottam meg, csak a hajam és a baseball sapim. Mikor végre valahára végeztem kisétáltam, mintha mi sem történt volna és örömmel vettem tudomásul, hogy megint süt a nap és jó idő van. Sőt...Meleg van, ami igazán ritka. A városból - ha lehet ezt a 3000 fős valamit annak nevezni- besétáltam az erdőbe. Végigsétáltam az erdőn és végül kilyukadtam a tisztásra. Végre megállhatok. Hétkor keltem és most délután kettő óra van. Eddig sikerült leesnem az ágyról, elindulnom otthonról, eláznom, megszárítanom magam és kilyukadnom egy tisztáson. Huhh...De most vége. Leülhetek. Bementem a tisztás közepére és lecsüccsentem. Na jó lehetek, hogy most pihenek, de mi a fenét csináljak?
Vissza az elejére Go down
Samantha Rider
Vérfarkas/Alfa
Samantha Rider


Join date : 2009. Dec. 31.
Hozzászólások száma : 217
Rang : Alfa
Tartózkodási hely : La Push/Forks

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimePént. Márc. 26, 2010 12:03 pm

Nem is olyan szörnyű a srác, hiába vámpír. Még a szagát is képes vagyok elviselni... Hogy ez micsoda öröm.

- Hát sajna nem. - bólintottam, mikor mondta, hogy nem néznék La Push-ban jó szemmel. Ez enyhe kifejezés. Ha Sam-en múlna szegény srác darabokban heverne, mielőtt annyit mondana, hogy miért is jött ide.

- Köszönöm – biccentettem, mikor megdicsérte a nevemet.

- Igen amiatt. Mint említettem tegnap az egyik falka tag szépen felhúzott, és semmi kedvem menni, de hát kell menni. - mondtam, majd felálltam a fáról.

- Most megyek, oda kéne érnem. Nagy poén lenne, ha az alfa elkésne – vigyorogtam.

- Ha bármi kérdésed van, keress meg La Push-ban.
- tettem még hozzá, majd egy intés kíséretében lassú kocogásban futottam a gyűlésre.

//Köszi//
Vissza az elejére Go down
Michael Ichabod Hardenbro
Ragadozó vámpír
Michael Ichabod Hardenbro


Join date : 2010. Mar. 13.
Hozzászólások száma : 20
Age : 36

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimePént. Márc. 26, 2010 11:54 am

- Lehet igazad van, majd utána nézek és semmi baj, majd talán legközelebb ha még összefutunk. * Elmosolyodtam.*
- New York-ból jöttem, legalábbis ott születtem, de éltem már Kaliforniában, Kairóban, Párizsban és még sok helyen. Egy társat keresek világszeret és csak abban reménykedem hogy a környéken megtalálom. *Elkezdtem mesélni, mondhatni röviden ez az életem. Az igaz szerelem megtalálása, de egyenlőre ezt még nem nyilatkozom.*
- Ha La Push-ban sok a farkas, akkor ott nemhiszem hogy jó szemmel néznének rám. Talán inkább az emberek közé költözöm be, de mégis kissé nyugisabb, elhagyatottabb helyre. *Csak fecsegtem tovább...*
- Nagyon szép neved van, de mond csak, mi az oka annak hogy egyedül sétálgatsz? Talán pont az említett gyűlés miatt? * Kérdezősködtem.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Rider
Vérfarkas/Alfa
Samantha Rider


Join date : 2009. Dec. 31.
Hozzászólások száma : 217
Rang : Alfa
Tartózkodási hely : La Push/Forks

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimePént. Márc. 26, 2010 11:43 am

Egy aprót mosolyogtam ezen a vámpíron. Szerintem nem rég lett az, vagy nem olyan kőbunkó mint a többi faj társa.

- Hát a várost szerintem nagyon hamar megtalálod, de ha nem gond, most nem kísérlek el, mert 20 perc múlva gyűlést tartok, bár semmi kedvem hozzá. Tegnap eléggé felhúztak – húztam a számat. Nem tudom mi van velem, hogy egy vámpírnak fecsegem ki a dolgaimat, de nem tűnik olyan veszélyesnek...

- Sammy Rider vagyok – mutatkoztam egy egy apró biccentés követően.

- És mond honnan jöttél? - érdeklődtem tőle kedves hangon. Ha más nem ezzel fogom felhúzni a másik alfát. Gonoszul elmosolyodtam, majd Michael felé fordultam.

- Felőlem La Push-ba is beköltözhetsz, bár ott nyüzsögnek a farkasok - tettem még hozzá.
Vissza az elejére Go down
Michael Ichabod Hardenbro
Ragadozó vámpír
Michael Ichabod Hardenbro


Join date : 2010. Mar. 13.
Hozzászólások száma : 20
Age : 36

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimePént. Márc. 26, 2010 11:36 am

~Nem számítottam rá, hogy ilyen kedves lesz, de így talán jobb. Farkashoz képest nagyon bályos. De miért lehet itt egyedül?~
- Mondcsak.. eltudnál vezetni a motelhez, vagy megtudnád mutatni, hogy hol tudok házat venni magamnak? ISTENEM!!!* Felkiáltottam*
- Milyen modortalan vagyok. * Jelentettem ki.*
- Én Michael vagyok. Esetlen nem zavartalak meg?
Vissza az elejére Go down
Samantha Rider
Vérfarkas/Alfa
Samantha Rider


Join date : 2009. Dec. 31.
Hozzászólások száma : 217
Rang : Alfa
Tartózkodási hely : La Push/Forks

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimePént. Márc. 26, 2010 11:27 am

Vártam, hogy mikor bukkan fel. Nos amint fel is bukkant, én majdnem lefordultam a fatörzsről. Na nem amiatt, ahogy kinézett, bár azért a kinézete se volt utolsó, inkább amiatt amit mondott. Egy farkastól kér segítséget? Na mindegy, ez a nap már nem lehet furcsább. Vagy legalábbis remélem.

- A motelben tudsz megszállni, esetleg vegyél egy házat itt Forks-ban
– ajánlottam egy pöppet kimért hangon. Nem rá voltam mérges, hanem arra, hogy fél óra múlva Dan-nel találkozok és akkor kő kövön nem marad. Bár a világító tornyot nincs kedvem szét verni...
Vissza az elejére Go down
Michael Ichabod Hardenbro
Ragadozó vámpír
Michael Ichabod Hardenbro


Join date : 2010. Mar. 13.
Hozzászólások száma : 20
Age : 36

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimePént. Márc. 26, 2010 11:17 am

~Már egy napja nem beszéltem Brian-nel, talán jobb is így hiszen tud magár vigyázni és addíg én felderíthetem a környéket. El is indultam az erső felé és egy kis tisztásra értem. Szép és nyugott helynek látszik. Ösztönösem megéreztem egy vérfarkas jelenlétét. Még nemvagyok éhes és a vérfarkasok amugy sem a kedvenceim ilyen téren, de talán a barátkozásból csak nem származhat rossz. Ugyhogy talán ráköszönök.~
-Szia...Elnézést a zavarásért, de új vagyok a környéken. Esetleg meg tudnád mondani hogy hol szállhatnék meg néhány hónapig?* Vártam a válaszát és a reakcióját, felkészültem ha esetleg megtámadna.*
Vissza az elejére Go down
Samantha Rider
Vérfarkas/Alfa
Samantha Rider


Join date : 2009. Dec. 31.
Hozzászólások száma : 217
Rang : Alfa
Tartózkodási hely : La Push/Forks

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimePént. Márc. 26, 2010 10:53 am

Úgy döntöttem, hogy a gyűlés előtt sétálok egyet. Dan tegnap nagyon felhúzta az agyvizemet. Írtam neki egy cetlit, hogy elmentem, de szerintem amilyen hangos ajtó bevágásokkal hagytam el a lakást ő is rájött magától.

Lassú kocogásban érkeztem meg a tisztásra. Hallottam róla, hogy szép hely és igaz is volt. Leültem az egyik kidőlt fatörzsre és élveztem a csendet. Nem kellett most semmire gondolnom, főleg nem Dan-re.

Amint rágondoltam a dühöm újra fellángolt. Majd ma a gyűlés után ki lesz tárgyalva, csak előre féltem, a srácot.

~Remek...~

Gondoltam fásultan, mikor a szél egy ragadozó vámpír szagát hozta elém. Nem is tudok elképzelni jobb programot, mint egy találkozás egy vámpírkával...
Vissza az elejére Go down
Heniko Mikan
Ember
Heniko Mikan


Join date : 2009. Nov. 27.
Hozzászólások száma : 128
Age : 37

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimeCsüt. Jan. 21, 2010 5:52 am

Láttom nem nagyon tetszett neki az ötletem arról, hogy beszéljen magának, de mondjuk megértem. Végül is szinte nem is tudott rólam semmit szóval rthető. Miért is beszélne?

- Jó jó... értem én, Én aztán nem foglalk feltartani. Mindenesetre majd még találkozunk gondolom. Szia! - köszöntem el én is majd a szobámba sétáltam. Közben mondjuk azon gondolkodtam vajon miért lett hirtelen ilyen ellenséges velem szemben. Talán valami ennyire komoly titka lenne?

/ köszi a játékot/
Vissza az elejére Go down
Prae la Loise
Vegetáriánus vámpír
Prae la Loise


Join date : 2009. Dec. 27.
Hozzászólások száma : 320
Tartózkodási hely : Nézz hátra...

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimeHétf. Jan. 11, 2010 1:01 pm

Először megpróbált meggyőzni, hogy mondjam meg mi az a sötét folt a múltamban. Majdnem kimondtam, ami először eszembe jutott: " Addig örülj, míg nem tudod, kislány!", de aztán nem tettem, inkább azon agyaltam mivel hűtsem le végleg. Aztán úgy döntött, ha akarom, elmondom, ha nem akarom, akkor nem. Okos lány...
- Azt hiszem, legjobb, ha most elbúcsúzunk, kissé kifáradtam, most megyek és lepihenek - köszöntem el gyorsan, szinte menekülve, az újabb kínos kérdések elől. - Majd még találkozunk.

/köszi a játékot/
Vissza az elejére Go down
Heniko Mikan
Ember
Heniko Mikan


Join date : 2009. Nov. 27.
Hozzászólások száma : 128
Age : 37

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimeKedd Jan. 05, 2010 1:39 pm

Tudtam, hogy nem volt épp fer dolog, hogy csak így nekiszegeztem a kérdést, de nem tehettem mást. Biztos voltam, hogy valami van a háttérben csak nem tudtam rájönni, hogy micsoda.

- Igen sejtettem, hogy nem önakaratból költözted át a fél világot. De figyelj… én nem ítélek el bármi is történt veled, vagy tettél. Én igaz, hogy csak most ismertelek meg, de úgy érzem, hogy te nagyszerű ember vagy – közben kicsit beljebb léptem az ajtón, de a következő lépésnél mégis visszafordultam.

-Különben ha egyszer úgy döntenél, hogy változtatsz azon, hogy senkinek nem beszélsz az életedről, akkor ha megtalálsz én szívesen meghallgatom a történetedet – mondtam egy őszinte mosoly mellet.
Vissza az elejére Go down
Prae la Loise
Vegetáriánus vámpír
Prae la Loise


Join date : 2009. Dec. 27.
Hozzászólások száma : 320
Tartózkodási hely : Nézz hátra...

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimeVas. Jan. 03, 2010 12:00 pm

Gázos kérdés volt, de itt már nem nagyon tudtam kikerülni a válaszadást, valamit mondanom kellett. Kicsit bántott, hogy hazudnom kell, de a másik lehetőség az lett volna, hogy bunkó vagyok és megbántom. Azt pedig nem akartam.

- Tudod, mint már említettem elég sok helyen laktam... Ez nem azért van, mert imádok költözködni, hanem mert kicsit zűrös csajszi vagyok. A szüleim meghaltak, azóta magam intézem a dolgaim és a múltamban vannak olyan mozzanatok, amiket senkinek nem mondhatok el.

Azt hiszem, ez a válasz kellően elijeszti a további kérdésektől és mégis kellően titokzatos és magyarázatot nyújtó. Reméltem, túl tudja tenni ezen magát és nem sértődik meg.
Vissza az elejére Go down
Heniko Mikan
Ember
Heniko Mikan


Join date : 2009. Nov. 27.
Hozzászólások száma : 128
Age : 37

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimeSzomb. Jan. 02, 2010 1:58 pm

Mielőtt beléptünk volna a motelbe-eszembe jutott valami, amit már meg akartam kérdezni tőle.

- Lehet, hogy kicsit furcsa lesz a kérdés, de úgy vettem észre, hogy téged nagyon zavar az, ahogyan jöttünk egészen ideáig. Lehet, hogy hülyeség, de így láttam. Meg, néha ahogy beszélsz az is kicsit furcsa. Mintha úgy fogalmaznál néha, hogy kihagysz pár dolgot. Miért van ez? – tudom nem volt tőlem túl szép, hogy letámadtam a kérdésekkel, de a kíváncsiság nagyúr.
Vissza az elejére Go down
Prae la Loise
Vegetáriánus vámpír
Prae la Loise


Join date : 2009. Dec. 27.
Hozzászólások száma : 320
Tartózkodási hely : Nézz hátra...

Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitimeSzomb. Jan. 02, 2010 1:33 pm

Megnyugtatott az érzés, hogy nem nevet ki emiatt az egész miatt és inkább témát vált.
- Én egyenlőre csak látogatóba érkeztem, de lehet hogy ide is költözöm egy nap. Ki tudja, annyi helyen laktam már - mosolyogtam.
Embertempóban, hosszú volt az út a motelig, de mire odaértünk tökjól összebarátkoztunk és még a vámpírságom egyetlen jele sem került szóba.
Azonban, Murphy-törvény: Heniko végül csak kinyögött egy kérdést ezzel kapcsolatban.


A hozzászólást Prae la Loise összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 03, 2010 12:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tisztás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás...   Tisztás... I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Tisztás...
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Baseball tisztás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Aurora Moon :: Forks :: Erdő-
Ugrás: