Aurora Moon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...mersz szeretni akár az életed árán is? Merj, és olyan kalandban lesz részed, mik csak az álmaidban léteztek... eddig...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Testvéroldalak
free forum


free forum

Ajánlott Linkek
Szabályok
Karakteralkotás

 

 Parkoló...

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Parkoló... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló...   Parkoló... - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 09, 2010 5:28 am

- De akkor is hideg a kezed –kötöttem az ebet a karóhoz. Nem szeretném, ha megfázna vagy valami, és utána hiányolnom kéne. Tényleg úgy viselkedek, mint aki bezsongott, pedig én általában nem szoktam. Sőt kerülöm az efféle helyzeteket, nagyon is. Emlékszem az edzésen mindig volt olyan lány aki azt mesélte mit csináltak együtt a pasijával és kesergett hogy mit nem. Nekem ettől őszintén egyszerűen felfordult a gyomrom. Reméltem, hogy kerülök ilyen helyzetbe, de ahogy a mellékelt ábra mutatja, ennek kábé annyi az esélye, minthogy piros hó essen.
- Rendben – mosolyogtam rá. Meg volt a holnapi sulin kívüli programom: srácok szét verése, és ráadásnak Chace is segít. Ennél tökéletesebben nagyon most nem tudok elképzelni.
- Hmm… Te mint hős megmentő? Hol marad a fehér lovad hercegem? – vigyorogtam rá. Kérdésére felvontam a szemöldökömet, hova rohan ennyire?
- Felőlem, mehetünk – mondtam végül.
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Parkoló... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló...   Parkoló... - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 08, 2010 8:56 am

Elmosolyodtam. Érte mindent...
-Renden, akkor majd holnap elkapjuk őket. - Mondtam, miközben rögtön ez után kaptam egy másik kérdést. Vállat vontam. Ami azt illeti semmi érdekes nem volt.
-Hát, unalmas. Ja meg az előtt belém kötött valami csaj... Csak úgy, és azt hiszem nem is ide jár... -Nem kérdeztem meg, mivel nem is érdekelt. Továbbra is figyelmesen hallgattam Risát, akinek még mindig fogtam a kezét.
-Értem. Azt hiszem, akkor megmentő lettem... mivel nem sok autó van már itt ahogy elnézem. - Jegyeztem meg egy cinkos mosoly kíséretében, miközben megjegyezte, hogy hideg a kezem. Egyszerre nem tudtam mit mondani. Elgondolkodtam, végül csak vállat vontam.
-Nem fázom. - Ennyi jött ki. Közben ismét egy kisebb mosoly jelent meg az arcomon, majd az autó felé böktem.
-Nem indulunk lassan? - Nem sietek sehova, így megvárom mit mondd Risa. Végig a szemébe nézek. Egyszerűen nem tudom levenni róla a pillantásom.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Parkoló... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló...   Parkoló... - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 08, 2010 8:47 am

Felcsillantak a szemeim.
- Hmm… tulajdonképpen tudsz segíteni – mosolyogtam rá. A segítő kéz bunyó esetén mindig jól jön. Egyébként is ha fagyasztjuk az áldozatot nem biztos, hogy annyira fog fájni neki, ha megfosztom egy-két testrészétől…
- Értem. És milyen napod volt? Az enyém kifejezetten szörnyű - húztam a számat. ÉS ingen nagy szerencsém volt, hogy Chace még itt volt. És még a kocsija is szép. Lehet, ha szépen megkérném, hozna is reggelente a suliba… Az egyszer biztos, ha Lizzy felhív lesz mit mesélnem neki.
- Én? Én lemaradtam a suli buszról, így más ötlet híján kiskutya szemmel néztem volna az itt maradottakra, hogy vigyen valaki közülük haza, de most hogy mondod, hogy haza vinnél… - mosolyogtam rá elbűvölően. Hiba volt a szemébe néznem, mert folyónak képzeltem magam. Ha nem fog, vagy én nem fogom, szépen elolvadok…
- Nem ártana neked valami meleg cucc – jegyeztem meg halkan. – Hideg a kezed – tettem még hozzá, mint egy magyarázat képen.
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Parkoló... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló...   Parkoló... - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 08, 2010 8:37 am

Szívesen segítek Risának, főleg hogy így a közelében lehetek. Na nem úgy... már mint arra gondoltam hogy ha nem esett volna el, akkor is ide jöttem volna hozzá. Kis mosoly terül el az arcomon, és bólintok.
-Ha kell segítség csak szólj. - Mondja komolyan, és felsegítettem a lányt. Nem is figyeltem arra, hogy még ne engedtem el a kezét. Persze az üdvözlés kiment a fejemből...
-Ohh, szia. - Közben meghallgattam a kérdését és megvontam a vállam. Nem fogok avval elé állni, hogy épp az előtt ráztam le egy másik vámpírt....
-Hát tudod, az első napom. Kicsit körülnéztem még itt. Most indultam haza felé. - Mondtam el, miközben a kocsim felé böktem, ami egy kék színű audi. Eléggé kiszúrható... Közben Risára néztem és ismét elmosolyodtam.
-Amúgy, te hogyhogy még itt? Hazavihetlek? - Érdeklődtem kedvesen. Kezdtem kapirgálni, hogy mért is gondoltam olyan sokat a lányra...
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Parkoló... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló...   Parkoló... - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 08, 2010 8:21 am

Remek, ha nem törtem össze a térdeimet, akkor semmimet sem. Na oké, ezeket holnap én suli után meg várom és kiherélem. Főleg ha tudok járni. Kínhalállal fognak hallani, vagy legalábbis valami olyat próbálok okozni, mondjuk kikaparom a szemeiket, az tökéletes büntetés lenne…

Bosszúmból egy számomra édes hang zökkentett ki, azaz Chace a potenciális pasi jelölt.

- Igen jól vagyok, de ők nem lesznek, ha még egyszer a szemem elé kerülnek – fogtam meg a kezét, ami hideg volt, még nekem is, holott én a hóban térdeltem és fagyasztottam a kezeimet. Igaz még a végére oda szúrtam, hogy holnap vérengzés lesz, bár nem hiszem, hogy leesett neki. Ha igen rölük, ha nem az se gond.

- Egyébként neked is szia – mosolyogtam rá, majd a kezébe kapaszkodva álló helyzetbe tornáztam magam. A napi rutin, hogy valahogy összetöröm magam, nem is én lennék.

- Hogy-hogy még itt vagy a suliban? – érdeklődtem, de semmiért sem engedtem volna el a kezét, bármennyire is hideg volt. Jó volt Chace közelében lenni, és ha a múltkor még nem is voltam benne biztos, hogy nagyon tetszik nekem, most már 100%-osan biztos vagyok benne.
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Parkoló... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló...   Parkoló... - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 08, 2010 8:09 am

Út közben, kezdtem lenyugodni. Az előbbi kis konfliktus eléggé felzaklatott. Szemeim ismét a megszokott színeiben pompáztak. Kezemet még mindig nem vettem ki zsebeimből. Amint a parkolóba értem, meglátta azt a személyt, akit ma egész nap vártam. Risa. Reméltem, hogy ma össze fogok futni vele. Kis sem tudtam verni a fejemből. Kicsit sietősebbre vettem a lépteim, főleg akkor mikor észleltem, hogy Risa elesik. Láttam, hogy kik voltak az okozók, de nem ismertem őket. Ha előbb értem volna oda, lehet hogy már nem élnének...
Na jó, ez talán egy kicsit durva.
Oda is értem a lányhoz, miközben kezemet nyújtottam felé, hogy majd segítek neki. Közben egy kisebb mosoly is az arcomra került.
-Jól vagy Risa? - Érdeklődtem kedvesen, miközben üdvözöltem is. Először azt hittem, már csak én vagyok az egyetlen az iskolában. Úgy tűnik, mégsem. Egyenlőre, más nem jött ki belőlem. Előbb meg szerettem volna bizonyosodni róla, hogy Risa jól van.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Parkoló... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló...   Parkoló... - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 08, 2010 7:52 am

Mondtam már hogy utálok újnak lenni a suliban? Főleg azt utálom, mikor az egész osztály előtt ki kell állni és mondani a rizsát, meg amit érdemes rólam tudni. Hát én ezt két szóval elintéztem: Semmi és semmi. Nem óhajtom magamat itt jól érezni, és ezek a napi 5-6 órák maga a pokol lesz számomra. Ne na nem mintha nem tudnám magam feltalálni, mert erre találták fel az ipod-ot, meg a telefonos netet.

Reménykedtem, hogy Chace-t is látom a nap folyamán, de sajnos csalódnom kellett. A suliban nem láttam, bár az is igaz, hogy végig az ablakban ültem. Az osztályból a fiúkat finoman szólva a búsba küldtem, ha csak hozzám akartak szólni. Köszönöm nem. Nem óhajtok barátkozni, se bepasizni, mivel már akad egy pasi jelölt: azaz Chace.

Egykedvűen mentem a parkolóba hátha találok valakit aki szívesen haza vinne, mivel már a suli buszt elszalasztottam, mert sikeresen eltévedtem ebben az isten verte épületben. Mindek kell az iskolát ilyen labirintus szerűre építeni?

Egy erőteljes szidjuk a sulit monológba kezdtem volna bele, mikor Chace-t pillantottam meg. Azt hittem rögtön dobok egy hátast, amit dobtam is, mivel a lökött osztálytársaim szépen fellöktek.

- Anyátok nem tanított meg viselkedni? – kiabálom utánuk, de azok már a kocsiban ülnek és röhögnek. Garantálom, hogy holnap töketlenül mennek haza…
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Join date : 2009. Nov. 16.
Hozzászólások száma : 268

Parkoló... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Parkoló...   Parkoló... - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 16, 2009 12:20 pm

...
Vissza az elejére Go down
https://auroramoon.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Parkoló... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parkoló...   Parkoló... - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Parkoló...
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Parkoló....

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Aurora Moon :: Forks :: Forks High School-
Ugrás: