Aurora Moon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...mersz szeretni akár az életed árán is? Merj, és olyan kalandban lesz részed, mik csak az álmaidban léteztek... eddig...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Testvéroldalak
free forum


free forum

Ajánlott Linkek
Szabályok
Karakteralkotás

 

 Michaela háza

Go down 
SzerzőÜzenet
Michaela White
Vegetáriánus vámpír
Michaela White


Join date : 2010. Mar. 25.
Hozzászólások száma : 27
Rang : Ragadozó vámpír/Vegetáriánus vámpír
Tartózkodási hely : Forks
Age : 32

Michaela háza Empty
TémanyitásTárgy: Michaela háza   Michaela háza I_icon_minitimeHétf. Júl. 19, 2010 8:44 am

Hello mindenkinek!

Üdvözöllek titeket az otthonomban. Én az erdőben élek, a határnál, egy külön területen, ahol azonban az ide érkezőnek be kell tartania a szabályokat:
-Nincs véregzés
-Nincs erőszak
-Aki ide jön, beleegyezik, hogy senkiben és semmiben nem tesz kárt
Tudom, vámpírok, vérfarkasok, és emberek közelségében ezt nem könnyű elviselni, de ez a hely, olyan, mint Svájc, vagyis semleges. Itt mindenkit elfogadok, szívesen segítek bárkinek, de csak, ha ezeket a feltételeket teljesíti, ami megjegyzem, nem egetverően nehéz feladat. Orvosi képesítésem is van, és nagyon nem tudnak már olyat mondani/mutatni, ami meglepne. A terület egyébként a Cullen család és a Rider falka beleegyezésével jött létre, így senkinek nincs oka rá, hogy ellenségnek tekintsen.

És most lássuk közelebbről a házat:
Michaela háza 5
Kis magyarázat, hogy a hely nagyrészt üvegfalakkal van burkolva, két oldalról, de a Cullen családéhoz hasonlóan védi egy fémkonstrukció is, ami oldalt, a falból húzódik ki, ezzel tökéletes beláthatatlanságot biztosítva.

Michaela háza Japanese-bedroom-interior
A szobámon látszik, hogy sok helyen jártam és nem tudtam lemondani a nekem tetsző dolgokról

Michaela háza White-bedroom
A vendégszoba, amely megjegyzem, nincs túl gyakran használva

Michaela háza Thumb_modern_kitchen
A konyha, amelyben néha főzni is szoktam, csak az eredményt általában nem én eszem meg - jó tipp: itt ne húzzanak fel, mert elég sok az éles konyhakésem

Michaela háza Genuine-style-bathroom
A fürdőszoba, az egyik legvilágosabb helyiség a házban

Michaela háza Nappali4
A nappali a legforgalmasabb hely a házban

És persze itt vannak a kedvenc állataim is:
Michaela háza Solyom1 - Hórusz

Michaela háza Badassking2 - Mira

Michaela háza Malamut11_04a - Brit

Nos, örömmel várom minden kedves látogatót Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
Michaela háza
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bella és Charlie Swan háza
» Belial & Michaela játékai
» Miranda Malphus és Nagymamája háza
» Sheryll Cleaver és apja háza
» Florian Gross és családjának háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Aurora Moon :: Forks :: Házak-
Ugrás: