Aurora Moon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...mersz szeretni akár az életed árán is? Merj, és olyan kalandban lesz részed, mik csak az álmaidban léteztek... eddig...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Testvéroldalak
free forum


free forum

Ajánlott Linkek
Szabályok
Karakteralkotás

 

 Erdő mélye

Go down 
+9
Samantha Rider
Anna Kenneth
Prae la Loise
Benjamin Lindgreen
Ryan Wolf
Christina Engelhardt
Nathaniel Damned
Melinda Diamond
Admin
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Nathaniel Damned
Ember
Nathaniel Damned


Join date : 2009. Dec. 02.
Hozzászólások száma : 142
Tartózkodási hely : Az államok területén

Erdő mélye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő mélye   Erdő mélye - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Dec. 02, 2009 10:40 am

Hát a hullát nem is az erdőben fogom elásni, de azért nem árt körbe nézni. A tegnapi nap, meg a kis csaj felkavart, de csak egy kicsit. Olyan naivak az emberek. És olyan gyorsan beleolvadnak a cipőjükbe, hogy az már egyszerűen szánalmas.
Eskü, a sors ver.
Kivel találkozok össze az erdő mélyén? A tegnapi barna hajú nővel, lánnyal, kinek mi. Nekem lány.
- Üdvözletem, csak nem egy esti kis séta térképpel együtt? - üdvözlöm vigyorogva, és közelebb megyek hozzá. Látom, hogy az idegességtől megfeszült vállizmait egy sóhaj kíséretében ellazítja, majd visszahuppan a fatörzsre.
Vissza az elejére Go down
Melinda Diamond
Ember
Melinda Diamond


Join date : 2009. Dec. 02.
Hozzászólások száma : 179
Tartózkodási hely : New York, de mindig máshol xD

Erdő mélye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő mélye   Erdő mélye - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Dec. 02, 2009 10:33 am

~Nath~

~Hogy a franc essen bele! Most már nagyon, de nagyon elegem van! Ennyi volt meguntam, csak és kizárólag én lehetek ilyen szerencsétlen, mert, hogy más nem, abban hulla biztos vagyok.~ Gyors eszmefuttatásom után lehuppantam egy kidőlt fatörzsre, majd felnéztem az égre.
- Eskü nagyon utálhatsz. - mondtam csak úgy magamnak, majd egy mély sóhaj szaladt ki az ajkaimon.
Elindultam túrázni, rossz térképet hoztam el, eltévedtem és már lement a nap. Tömören jellemezve a helyzetemet ez kész katasztrófa. És hogy még tetőzzük is a gondokat reggel óta sms-ekkel zaklatnak a munkatársaim. És ezt követően mi adott hangot… hát persze hogy a telefonom. Ami ráadásul azt jelezte, hogy újabb üzenet érkezett. Így nem nagyon tudtam mit tenni, mint morogva előkotortam a hátizsákomból a telefonom és a terepnadrágomra támaszkodva megnéztem az újabb sms-t, ami ezúttal Josh-tól jött. Miután elolvastam a készüléket visszatettem a táskámba és eldöntöttem, hogy ha a fene fenét eszik, sem válaszolok rá. Ha annyira fontos majd felhívnak, vagy hagyjanak békén, mivel én elviekben szabadságon vagyok. Ezt pedig legyenek szívesek tiszteletben tartani, ahogy én is tettem velük.
Gondolataimat hirtelen ágreccsenés szakította félbe, amire ijedtemben felpattantam. Még régebben jártam önvédelmi tanfolyamra, de mondjuk, nem sokra megyek vele, ha a támadóm egy medve lesz. Legalább is az oktató erre bizony nem készített fel senkit sem a csoportból.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Join date : 2009. Nov. 16.
Hozzászólások száma : 268

Erdő mélye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Erdő mélye   Erdő mélye - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 16, 2009 11:44 am

...
Vissza az elejére Go down
https://auroramoon.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Erdő mélye - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő mélye   Erdő mélye - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Erdő mélye
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» .:.Erdő.:.
» Erdő széle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Aurora Moon :: Forks :: Erdő-
Ugrás: