Aurora Moon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...mersz szeretni akár az életed árán is? Merj, és olyan kalandban lesz részed, mik csak az álmaidban léteztek... eddig...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Testvéroldalak
free forum


free forum

Ajánlott Linkek
Szabályok
Karakteralkotás

 

 Clarissa Donoven otthona

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 4:13 am

Egy kicsit rosszabb reakcióra számítottam, így megnyugodtam. Gondoltam, úgyis megbékél... remélem. Nem tudtam mit mondani, egyszerűen elnémultam én is. Már így is mentem volna, hisz nem szerettem volna tovább zavarni.
Rábólintottam a válaszára, végül nagy szemekkel belenéztem az övéibe. Kicsit elmerengtem, de csak ismét egy bólintást tudtam erőltetni.
-Rendben... -Mondtam és elindultam ki a házból. Nem tudtam, mi lesz, hogy lesz tovább. A kocsimig meg sem álltam, beszálltam és elég gyorsan elhajtottam. Közben reménykedtem mindabban, hogy holnap is látom és hogy meg fog barátkozni a gondolattal...

//Köszönöm Smile//
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimePént. Márc. 19, 2010 8:49 am

Azt hiszem a megfelelő reakció az lett volna ha egy az egyben dobok egy hátast és belemerülök a jótékony sötétségbe. Ehelyett álltam az ablak mellett karba tett kézzel és igyekeztem felfogni mindazt amit az előbb hallottam.

Első gondolatom az volt, hogy képtelenség, sőt majdnem lehetetlen, meg a bolondját járatja velem, de mikor a szemébe néztem... Valahogy megfordult velem a világ. ~Tényleg igaz~

Ennek fényében is alig bírtam kinyögni valamit. Inkább csak bólintottam. Nem igazán tudtam mit mondani, bár ennek a sokkoló hír számlájára írom, hogy az étvágyam is elment.

- Nem mondom el senkinek. - mondtam. Azt már lenyeltem hogy senki nem hinne nekem... - Most viszont egyedül szeretnék lenni – szerintem egyértelmű, hogy most menjen el. Ki se kísértem, inkább csak átmentem Szultánhoz. Onnan figyeltem, mikor megy el Chace.

//Köszi//
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeCsüt. Márc. 18, 2010 1:08 pm

Hallgattam, miközben figyeltem Risa minden mozdulatát. Tengerkék szemeimmel fürkésztem, és az arcom teljesen komoly lett. Nem tudtam mi van velem, de azt igen... hogy most már tuti nincs visszaút, fel kell fednem magam. Nem szóltam egy ideig semmit, csak hallgattam Risa mit mondd, mit fedezett fel rajtam.
-Culle-nék? Még nem ismerem őket, de már hallottam rólunk... - Igen, mikor idejött. Bólogat a kijelentésekre, ez mind igaz.
-Lehet hogy nem hiszem sok mindenben, de azt hiszem, itt az ideje annak hogy higgy. És... mivel én megbízom benned és azt hiszem kezdesz elcsábítani, így el fogom mondani neked az igazat. -Lehajtottam egy csöppet a fejem, kicsit elgondolkodtam. Furcsa lesz a számból hallani, hogy mi is vagyok pontosan. Nembirom tovább... sem magamat feltartani, sem Risát... egyszerűen kíváncsi vagyok arra hogy mit szól.
-Vámpír! Azért vagyok olyan különös... a hideg és fehér bőr, az érzékenységem a vérre, a nap elleni küzdelem és a többi... Gyors vagyok, erős és hallom a gondolatokat. Csak.. éppen a tiédet nem. -Léptem egy kicsit közelebb Risához, nem tudtam hogy fél-e vagy valami. Próbáltam nem ráijeszteni, és reméltem hogy sikerül is.
-De.. ezt nem szabad mindenkinek elmondanod. Csak te tudsz róla... senki más. Remélem nem félsz tőlem... és hogy én is bízhatok benned... -Pillantottam Risára, kicsit kérdőn. Elgondolkodtam, nem tudtam mást szólni. Kicsit meg voltam zavarodva. Vagyis.. még most is megvagyok. Lassan kilyukad az oldalam is azután hogy Ő mit fog szólni ehhez.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeSzer. Márc. 17, 2010 3:43 pm

Felsóhajtottam és felálltam. Őszintén nem tudom mit vár tőlem Chace. Azért jöttem ide, hogy kiheverjem a London-i eseményeket, erre a nyakamba szakad ez... A Sors játszik velem, direkt szívat, vagy nem is tudom mi. Kezd ebből elegem lenni, de innen nem akarok elmenni. Szeretek itt élni.

Elfordultam Chace-től, és inkább kibámultam a konyha ablakán. Gondolkodtam, hogy mit is mondhatnék, de egyszerűen nem jutott semmi az eszembe. A konyhára meg kínos csend ereszkedett. Egy idő után fojtó lett a csend és muszáj volt kinyitnom az ablakot. Addig is csináltam valamit.

Viszont nem hallgathatok örökké, sajnos...

- Nem tudom mit mondhatnék... - kezdtem, szinte csak magam elé suttogva. - Nem tudom mi vagy te, vagy inkább ki vagy. - néztem végre rá. Az arcom nem mutatott semmi érzelmet, a szemem se, és a hangom is érzelemmentes volt.

- Nem kutattam utánad, hogy miért vagy olyan, amilyen. De az biztos, hogy hasonlítasz Cullen-ékra, és hogy ők se normálisak, már bocs, az biztos. Jéghideg kéz, változó szem, sohasem esztek és ha napod az idő akkor úgy húztok el, mintha az oroszok üldöznének – na jó ez egy kicsit durva hasonlat volt, tekintve hogy valamilyen szinten orosz vagyok, csak éppen oroszul nem tudok...

- És most meg ez... Nem bírod a vért. Oké megértem, de emiatt nem kéne kirohanni a lakásból... Ez több volt mint furcsa – hangom csengett az üres konyhában..

- Mi vagy te? - kérdeztem a beálló csendben.

Nem voltam biztos benne, hogy a választ is akarom tudni, de ha már járok vele vagy valami olyasmi, akkor jó lenne, ha tudnám az igazságot. Az amit kint mondott... „egy gondolatolvasó gyilkos” hát őszintén a frász kerülgetett. Tényleg nem tudtam micsoda Chace... De valahogy akartam tudni... Reméltem, hogy válaszolni fog, bár azt mondta, hogy nem találom ki akkor elmondja. Szóval karba tett kézzel vártam a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2010 12:18 pm

Nem is nézem körül, nem figyeltem a terepet. Mikor Risa kijelentette hogy jobb lenne bemenni, nekem már nem is volt időm gondolkodásra. A kézfogásra nem tettem semmit, uralkodtam magamon tovább. Tudtam hogy Risa kicsit.. kicsit talán megijedt mindettől. Éreztem magamon. Szembe fordultam vele, tudtam most már nincs megállás. Nem akartam neki konkrétan elmondani az egészet, próbáltam rávezetni.
-Pontosan mire jöttél rá? -Kérdeztem. A fehér bőr.. és.. a hideg érintés, na meg a változó szemszín egyértelmű. Na meg hogy sose eszek semmi. Erre, gondolom mind rájött.
-Ha megmondtad ezeket, és nem jössz még mindig rá... elmondom. -Nem vettem le a pillantásom róla. Kicsit közelebb húzódtam, és vártam a választ. Közben azon járt a fejem hogyan mondjam el neki mindezt.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2010 12:05 pm

Na szépen vagyunk. Szép Risa, ezt megkaptad. Te akartad tudni az igazat, erre itt van ez... Hát mondhatom ez most nagyon jó lett. Sóhajtottam, és próbáltam valahogy higgadtan állni ehhez az egészhez, és ha már itt tartunk nem a nylít utcán kéne ezt megvitatni.
- Menjünk vissza. Nem hinném, hogy ez az utcára is tartozik - néztem körbe. Igaz senki nem járkált, csak mi ketten voltunk itt, de ez inkább elvi kérdés, szóval irány befelé. Megfogtam a kezét - lehetőleg a sebes kezemmel - majd behúztam a lakásba.
A konyhába mentem/mentünk, már csak azért is, mert ott akad jó pár kés, szóval védekezni lehet.
- Nem mondom, hogy felfogtam amit kint a fejemhez vágtál, sőt nagyjából ködös az egész. Tehát fejtsd ki, úgy hogy megértsem - mondtam neki komolyan. Tényleg érdekelt, hogy mi a fene van vele.
- Feltűnt, jó sok minden is - válaszoltam azért még a kérdésére.
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeCsüt. Márc. 04, 2010 11:41 am

Nem sokáig tartott az ölelkezős helyzet mivel Risának feltűnt hogy valami még mindig nincs rendben... Az egyik gond jön a másik után. Most mit mondjak neki?
Nem mondhatom az igazat, de nem is szeretnék hazudni. Figyeltem Ristá, vagyis csak fél pillantásokkal. Egyszer a földre, egyszer pedig a szemébe néztem. A vér szaga ismét megcsapta az orromat, amire a vágyaim egy ismét feltörtek. Próbálom magam türtőztetni, valamennyire megy is.
-Tudod Risa, nem biztos hogy jó ötlet hogy ilyen jóban vagyunk...-Kezdtem bele az egészbe, miközben a kezemmel egy kicsit takartam a szám. Próbálom bevésni a fejem hogy ne figyeljek oda, hogy nem fogom bántani.. Egy lépést hátráltam.
-Nem tudlak megfejteni... Más vagy mint a többiek. És.. én pedig? Egy.. egy.. gondolatokban olvasó gyilkos! -Böktem ki végül akaratlanul, végül kicsit nagyobbra nyitottam a szemem és elfordultam. Nem tudom, mit fog szólni az egészhez, szóval egyenlőre próbáltam nem beszélni többet.
-Nem tűnt még fel semmi furcsaság velem kapcsolatban? - Ezt még muszáj volt megkérdeznem. Kedves a hangom, mint mindig. Viszont remélem nem ijesztettem el.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeSzer. Márc. 03, 2010 7:13 am

Jó érzés volt hozzá bújni, viszont ez az egész valahogy csábítóbb lett volna, ha bent a lakásban tesszük. A válaszára felvontam a szemöldökömet és kibújtam az öleléséből. Nem tudom, de valamiért nem hittem el, hogy csak a vér lenne az oka. Ha nem bírná, akkor nem kirohant volna, hanem a székről fordult volna le. Szóval itt valami nagyon nincs rendjében.
- Ez csak ócsó kifogás. Mi a gond, valójában? - néztem rá, csípőre tett kézzel. Kicsit abszurd helyzetnek tűnt, de nem volt mit tenni, kiakartam szedni belőle, hogy mi is a gondja. Ezzel a mozdulattal csupán anyni volt a gond, hogy a hevenyészet kötés amit rápakoltam lejött, és vér fémes szaga megcsapta még az én orromat is.
Félénken pillantottam a kezemre, majd az előttem álló arcára.
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeKedd Feb. 23, 2010 3:37 am

Miután kimentem, nem tudom Risa mit csinált... Annyi biztos hogy furcsállta amiért kimentem, de ezt most hogy magyarázzam el neki?
Kicsit elgondolkodtam, nekidőltem az autómnak és vártam. Tudtam, hogy úgyis kijön... Alig mertem odanézni, a szemem színe is egy csöppet sötétebb lett. Amint zajt hallottam, kicsit félrebiccentettem a fejem. A kérdésre pedig...
-Semmi csak... a vér... - Kicsit zavartan néztem a földet, majd szememet Risáéba véstem. Lassan sikerül lenyugodnom talán.
Amikor hozzám simult, egy igen furcsa, de jó érzés töltött el. Ilyet... talán már évek óta nem éreztem. Reflexből az egyik hideg kezemmel átkaroltam, aztán csak próbáltam egy kisebb mosolyt az elfehéredett(na nem mintha eddig nem lett volna fehér) arcomra "szerkeszteni". Egyenlőre nem mondtam mást, próbáltam feldolgozni ami eddig történt. Megvártam viszont hogy ő mit szól, és reméltem hogy lassan vissza is megyünk a házba. Elmenni mégsem szerettem volna, de azért nagyon reménykedtem benne hogy még egyszer nem fog megzavarni a lány vére.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeHétf. Feb. 22, 2010 12:37 pm

Miután a pohár darbokra tört felgyorsultak az események. Én először is felszisszentem, majd egy kicsit furcsán néztem, ahogy a vérem a pultra csöpög. Akkor tértem magamhoz, mikor Chace megszólalt.
- Igen - bólintottam. A kezemet a hideg víz alá tartottam, hogy a hideg elállítsa a vérzést, míg eljutok a fürdőszobáig.
Nagyon furcsálltam, hoyg csak úgy lelépett, de fontosabb volt az, hogy ellássam magam. Gyorsan felszaladtam a fürdőbe, kitisztítottam a sebet, majd bekötöztem.
Ezt követően a tükörbe néztem és egy picit sápadt önmagammal néztem farkas szemet. A ruhámra néztem és eléggé gyűröttnek találtam, így még gyorsan berohantam a szobámba és egy fekete melegítő nacit meg egy halvány lila vastagbb fölsőt kaptam magamra. A hajamat lófarokba fogtam, s majd lecsattogtam a lépcsőn.
A lakásban nem találtam Chace-t így kimentem az utcára.
Ott állt a kocsija mellett, és szemmel láthatólag eléggé gondolkodott.
- Mi a gond? - kérdeztem tőle, miközben finoman mellé simúltam. Kicsit hülye voltam, hogy nem vettem magamra kabátot, de nem tudtam most már mit csinálni.
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeHétf. Feb. 22, 2010 12:23 pm

Persze hagytam hogy Risa egyen, nem zavar, mivel én nem eszem.... Az asztalnál üldögélve figyeltem a lány minden mozdulatát. Szinte, le sem vettem a szemem róla.
Arra hogy "remek" csak bólintottam, szívesen maradok... úgyis meg akarom ismerni Risát egy kicsit jobban.
Ahogy elnéztem, nem lakott jól avval a kis csokoládéval. Nem szóltam semmit, csak mosolyogva néztem rá. Kicsit elméláztam azon vajon mit is nézhetnénk... Már elég sok mindent láttam ami azt illeti.
-Hááát, majd kiötlünk valamit. - Jegyeztem meg végül, mármint a filmre célozva. Egy pillanatra fordítottam el csak a fejem és mi történik? Vér...
~Már csak ez hiányzott!~
Próbálom féken tartani magam, remélhetőleg menni fog. Nem szeretnék semmi rosszat tenni, viszont most egy kicsit hevesebben lélegzem és észrevehető hogy alig tudom levenni a szeme a lány kezéről. A legtöbben ilyen esetben odamennének és segítenének. Én viszont? Próbálok nem oda gondolni. Azért... egy mondatot talán ki tudok facsarni magamból.
Gondolatok ezrei kóvályognak a fejemben, viszont ezek most az enyémek és nem másé. Szeretném ha semmi nem így lenne, dehát.... sajnos nem tudom megváltoztatni.
-Jól.... jól vagy? - Úgy érzem, a végén még tényleg rosszat teszem. Kicsit idegesnek tűnhetek talán, de gyorsan hátralöktem a széket és egy "bocsáss meg egy kicsit" mondat után kiviharoztam az utcára. Eszem ágában sincs elmenni... próbálom kicsit lenyugtatni magam. Talán, Risának ez furcsa is lehet egy kicsit. Talán még rájön... Fogalmam sincs most mit tegyek.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeHétf. Feb. 22, 2010 8:28 am

Attól hogy ő nem kért semmit én igen is éhes voltam. Szótlanul pakoltam és kutattam a hűtőben valami ehető után, de kénytelen voltam belátni, hogy nem ártana bevásárolni, kivéve ha nem akarok éhen maradni. Szerencsére volt itthon csoki, és az lett az ebédem.
Ezt követően Chace-hoz forudltam, aki békésen üldögélt a konyha asztalnál.
- Remek - nyugtáztam, hogy marad.
- Huhh... ez egy fogós kérdés. - vigyordtam el zavartan, majd sóvárogva néztem az üser csoki papírra, hétha újra tölti magát. Az a kis csoki nem volt sok, de az biztos, hogy pár órára elég lesz, ha mellette lefoglalom magam, és talán holnap reggelig kibírom. Akkor megyek vásárolni...
~Ja, fordulhatók párszor, ha nem akarok úgy kinézni, mint egy málhás szamár...~
gondoltam morcosan, majd kissé erősebben vágtam oda a poharat az asztalhoz. A pohár megadta magát, én meg összevágtam a kezeimet.
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 1:40 am

Az udvariasságból nincs kevés... Persze sétáltam Risa után, és bólintottam is egyet mikor megjegyezte hogy örül nekem. Én is örülök neki, csak... talán még nem tudom bevallani magamnak igazán. Már jártam itt egyszer, de olyan reflex szerűen ismét körülnéztem. Követtem a lányt, és a kérdéseire is válaszoltam.
-Köszi, semmit nem kérek. - Közben Risa eltűnt egy pár percre. Én addig körbesétáltam a háznak ezt a részét, egy kis "felfedezés" képen. A következő kérdés hallatán, kicsit meglepődtem, de mivel úgysem várnak otthon úgy gondoltam, mért is ne?
-Persze, örömmel. Mit nézünk? - Kérdeztem hirtelen, mivel semmi sem jutott eszembe. Kicsit el is gondolkodtam, de persze végig Risa szemeit kémleltem. A mosoly sem tűnik el az arcomról. Mért is tűnne? Amikor Risával vagyok, minden olyan más... Sőt, arra még mindig nem jöttem rá, mért nem tudom hogy mit gondol.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2010 2:45 pm

Úgy éreztem mintha egy mesében lennék, mikor kinyitotta nekem a kocsi ajtaját. Kiszálltam belőle, majd a táskámat is magamhoz vettem, majd pár perces kutakodás után a lakás ajtót is kinyitottam.
- Örülök, hogy maradsz - mosolyogtam rá.
- Kész valamit enni, vagy inni? - érdeklődtem miközben lepakoltam és a konyhába vetettem magam. Persze előtte még Szultánhoz is benéztem. Akkor nagy poén, hogy házon belül van az istállója. Adtam neki egy kis vizet meg zabot, meg egy kis répát. Fő az egészséges élet mód, majd utána visszamentem Chace-hez.
Pechem volt mert nem tudtam mit mondani, a kínos csend meg kezdett beállni...
- volna kedved itt maradni és este megnézni valami filmet? - kérdeztem hirtelen ötlettől vezérelve. Remélem igent mond...
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimePént. Jan. 15, 2010 8:35 am

Szívesen elviszem Risát bárhova... Visszamosolyogtam.
-Nincs mit. - Igen, ami azt illeti, tényleg elég gyorsan ideértünk a háza elé. Kisebb gondolkodási idő után rájöttem, hogy randira hívtam vagy valami olyasmi.
-Rendben. - Örültem, hogy elfogadta a meghívást. A kérdésre viszont megvontam a vállam, de nem sietek sehová....
-Hát egy kicsit bemehetek. - Ez a nap, már csak jó lehet... Kivettem az autóból a kulcsot, és a zsebembe tettem. Lassan kinyitottam az ajtót, majd gyorsan átszaladtam Risa felé, hogy kinyissam neki is. A mosolyom az még mindig az arcomon volt. Mást viszont nem tudtam mondani, így vártam. Közben lassan elindultunk az ajtó felé.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeHétf. Jan. 11, 2010 7:08 am

Mosolyogva nyugtáztam, hogy meg lesz a fuvarom, és a napom is jól fog kezdődni. Ez már maga a tökély.
- Köszi szépen - mosolyogtam rá. Annak örülök, hogy zenéből ő is minden evő, majd kissé csalódottan eszméltem fel, hogy meg is jöttünk. Tehették volna messzebbre a sulit, nem ennyire közel, vagy csak az idő repült el? Lehet...
- Persze - mosolyogtam (már megint) rá.
- Hát... igen, persze miért is ne. - egyeztem bele a randiba. Komolyan mondom ez a nap csak jó lesz. Igaz ennél jobb már nem lehet.
- Bejössz? - érdeklődtem. Nem szerettem volna ha már is megy. Jó volt vele lenni, valahogy nem éreztem azt, hogy bármi rossz is megtörténhetne velem.
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeSzomb. Jan. 09, 2010 8:10 am

Lassan Risa házához is érünk. Közben még válaszoltam neki a kérdéseire.
-Persze, elvihetlek. - Ez nekem is eszembe juthatott volna. Kicsit az utat figyelem, majd a következő kérdésre is válaszolok. Bár eltöprengtem előtte egy kicsit.
-Én is... valahogy így. - Minden féle zeném van, sőt ez még csak a kezdet. A legtöbb a szobámban tornyosul. Rámosolyogtam Risára, és megálltam a háza előtt. Körülnéztem, nem sokan voltak erre. A fejemben teljes volt a nyugalom. Nem igazán tudtam levenni róla a szememet. Még mindig nem értettem magam. Nem tudatosult teljesen bennem ez az egész. Végül felvetettem egy ötletet.
-Hétvégén még látlak? - Érdeklődtem. Rossz lenne, ha csak hétfőn találkoznánk. Kis gondolkodás után, végül megint feltettem egy kérdést.
-Nincs kedved, eljönni velem valahova? Mondjuk holnap? - Még nem tudtam, hova... Mosolyogtam, és vártam a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeSzer. Jan. 06, 2010 11:48 am

Bólintottam mindenre, nagyon nem volt mit válaszolnom, illetve nem tudtam volna mit válaszolni.
kicsit nagyon is bántott, hogy csak úgy elhúzott, és dunsztom sincs hova.
- Szia - köszöntem el azért tőle, majd a kajámmal együtt felcaplattam az emeletre, és bevágódtam a tv elé.

//köszi//
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeSzer. Jan. 06, 2010 11:26 am

Meghallgattam, Risa történetét. Kicsit el is gondolkodtam rajta, de végül egy bólintással jeleztem hogy értem.
-Nekem a Forksi közép valahogy szimpatikusabb volt... Nem tudom mért. - Vállat vontam, és elmosolyodtam. Örülök neki hogy Risa is abba az iskolába jár, amelyikbe én. Megfigyeltem, mit csinál a lány, végül csak ismét megráztam a fejem.
-Semmi baj, csak nyugodtan. - Úgyis azon gondolkodom hogy mindjárt elmegyek. Nem szeretném zavarni Risát, és különben is van még egy kis dolgom otthon. Arra eszmélek, hogy jön egy kérdés amire kisebb hatásszünet után tudok válaszolni. Fel kellett fognom.
-Nem, nem.. nincs semmi. De azt hiszem, jobb ha most megyek. - Közöltem a lánnyal, kicsit megzavarodva. Felkeltem.
-Remélem nem tartottalak fel. - Mondtam, miközben elindultam arra, amerről bejöttünk. Egy pillanatra még az ajtóban megfordultam és rámosolyogtam Risára.
-A suliba találkozunk. Jó éjt. - Köszöntem el, és zsebbe dugott kézzel elindultam hazafelé. Egész úton, Risa járt a fejembe.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeSzer. Jan. 06, 2010 11:02 am

Elgondolkodtam a válaszon.
- Ha tehetném Londonba járnék, de levelezőn. Persze, ezt mem engedte meg aki ott vigyázott rám - feleltem. - Egyébként én is, bár egy ideig gondolkodtam a La Push-i sulin is, de valahogy még is ez mellett döntöttem. - tettem hozzá mosolyogva. Viszont én vele ellentétben még nem nagyon ettem ma semmit, így a hűtőhöz mentem és gondolkodásba kezdtem hogy mit is egyek. végül vajat és lekvárt vettem ki. Ezután a szekrényből kenyeret vettem ki, amit a kenyér pirítóba tettem.
- Bocsesz de én éhes vagyok - fordultam Chace felé bocsánat kérően. Amint kész lett gyorsan meg kentem, majd egy tányérra tettem, és vissza ültem az asztalhoz.
- Valami gond van? Olyan furcsán nézel... - jegyzetem meg csendesen. Remélem nem gond hogy szóba hoztam.
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeSzer. Jan. 06, 2010 10:52 am

Bólintok egyet majd meghallgatom a lányt.
-Értem... - Szétnézek a helységben. Minden olyan, mint a más házaknál. Kicsit elgondolkodom ismét. Csend és nyugalom van a fejemben. Szeretem ezt... A következő kérdésre is válaszolok.
-A Forksi középiskolába. Te hova jársz? - Kérdeztem, bár gondoltam hogy Risa is oda. Furcsa lenne ha nem. Egy ideig megint csendben maradok. Valahogy nem jönnek a szavak most belőlem. Ilyennek sem láttam még magam...
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeSzer. Jan. 06, 2010 10:27 am

Bólintottam, ha nem kér semmit, én nem erőltetem. Rajta áll.
- Köszönöm - mosolyogtam rá.
- Londonból, de Szentpéterváron születtem - hogy ez a mondat mennyi fájdalmatlan tud csempészni a hangomban, és mennyire rossz emléket tud felidézni. Na semmi gond, valamivel próbáljuk meg feldobni a témát... Kezdünk laposodni...
- Hova fogsz járni majd suliba? - érdeklődtem tőle mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Chace Power
Vegetáriánus vámpír
Chace Power


Join date : 2010. Jan. 04.
Hozzászólások száma : 69

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeSzer. Jan. 06, 2010 10:05 am

Tartom a tempót, és közben egy kis mosollyal az arcomon figyelem Risát. Végre megismerkedtem valakivel... Egy ideig elkalandozok a gondolatokban, de még mindig nem értem a lányét mért nem hallom. Talán majd egy idő után? Nem tudom... A kérdésre elgondolkodtam.
-Bostonból. És te? - Közben már Risa házához érünk. Megnézem, nagyon tetszik... A belseje is tényleg szép. Mikor a lány visszaér, ezt meg is jegyzem.
-Szép ház! - Az miénk sem semmi, de ez nagyon szép. A kérdésre megrázom a fejem. Helyet foglalok, és persze válaszolok is.
-Nem kérek semmit, köszi. - Tényleg nem vagyok túl beszédes formában. A kedvem azért kezd jobb lenni. Főleg hogy egy ilyen szép lánnyal tölthetem a napom.
Vissza az elejére Go down
http://wilian.forumotion.com/
Clarissa Donoven
Ember
Clarissa Donoven


Join date : 2009. Dec. 11.
Hozzászólások száma : 101
Tartózkodási hely : Forks

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeSzer. Jan. 06, 2010 9:46 am

Lassan mentem, nem is tudom miért... Azt hittem, hogy soha nem fogok ilyet érezni, hiszen három évig a magam köré épített fal, olyan jól működött, de mióta itt vagyok, ennek nyoma sincs. Először Heniko, aztán Leyla, majd Clare és Mimi, most meg Chace...
Tisztára kifordultam magamból.
- És honnan jöttél ide? - érdeklődtem, hogy a csend ne nyúljon olyan hosszúra, hogy az már kínos legyen.
Közben már a háznál jártunk, így előkészítettem a kulcsokat, majd kinyitottam. Első dolgom Szultán megnézése volt. Örömmel nyugtáztam hogy jól van. Adtam neki egy kis répát, majd vissza mentem az előszobába ahol Chace álldogált.
- Érezd magad otthon. - mosolyogtam rá.
- Kérsz valamit? - érdeklődtem míg belibbentem a konyhába. Remélem nem betörő,a ki most kirabolja a teljesen értéktelen nappalimat...
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Join date : 2009. Nov. 16.
Hozzászólások száma : 268

Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitimeSzer. Dec. 23, 2009 12:05 pm

Vissza az elejére Go down
https://auroramoon.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Clarissa Donoven otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clarissa Donoven otthona   Clarissa Donoven otthona I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Clarissa Donoven otthona
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Clarissa Donoven
» Nathaniel Damned otthona
» Nate Herin otthona
» Sammy Rider otthona
» Sam és Beth Uley otthona

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Aurora Moon :: Forks :: Házak-
Ugrás: