Aurora Moon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...mersz szeretni akár az életed árán is? Merj, és olyan kalandban lesz részed, mik csak az álmaidban léteztek... eddig...
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Testvéroldalak
free forum


free forum

Ajánlott Linkek
Szabályok
Karakteralkotás

 

 Erdőszéli Fogadó

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Ryan Wolf
Vérfarkas/Védelmező
Ryan Wolf


Join date : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások száma : 148
Tartózkodási hely : La Push/Forks

Erdőszéli Fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdőszéli Fogadó   Erdőszéli Fogadó - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 27, 2010 1:22 pm

Miért is adtam volna fel? Az nem az én szokásom, én tartom magam ahhoz amit megígértem. És én Clare-nek azt ígértem, hogy lesz egy békés hetünk, szóval lesz is. Örültem, mikor feltűnt a fogadó, sőt abban is biztos voltam, hogy itt senki nem fog minket megtalálni, max csak akkor ha ismeri ezt a helyet, ami valljuk be, egyenlő volt a nullával, főleg az olyanok számára, mint az emberek. A vámpírok és a farkasok könnyen megtalálják, van egy jellegzetes illata.
Na tehát, szépen befaroltam - közben elsodortam pár kukát - majd leállítottam a motort.
- Megérkeztünk csillagvirág - mosolyogtam rá.
- Mindegy, legalább nem untuk halálra magunkat az ide út felé - vigyorogtam.
- Nos, ahogy nézem, tetszik - fogtam meg Clare kezét, és besétáltunk.
- Hali Josh! - köszöntem a recepciósnak.
- Egy vagy két szobát kértek? - vigyorgott a srác mindent tudóan. A mellettem lévőre néztem, hogy mi legyen.
Vissza az elejére Go down
Clare Patricia Hughes
Ember
Clare Patricia Hughes


Join date : 2009. Dec. 28.
Hozzászólások száma : 340
Tartózkodási hely : Forks, Whasington, USA

Erdőszéli Fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdőszéli Fogadó   Erdőszéli Fogadó - Page 5 I_icon_minitimeKedd Feb. 16, 2010 11:18 am

Nem adta fel. Ez kezdte visszahozni a reményemet.
- Öhm…hát. DE nem látott meg senki, ebben biztos vagyok! - mentegetőztem. Az én vezetési stílusom hagy némi kívánni valót, de Ryan sem semmi. Átöleltem Ryant. Ha ő nem lenne akkor engem már elkaptak volna, mondjuk, nem biztos, hogy egyáltalán elszöktem volna. De így döntöttem, és szerintem jól tettem.
- Oké, akkor hajrá! – mosolyodtam el. – Alig várom, hogy ott lehessünk! – egy ideig betonúton haladtunk, majd rátértünk egy földútra. Hamarosan egy fogadó előtt voltunk. Nehezen megtalálható hely az tuti.
- Remek ez a hely! Ide nehezen találnak majd el!
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Join date : 2009. Nov. 16.
Hozzászólások száma : 268

Erdőszéli Fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Erdőszéli Fogadó   Erdőszéli Fogadó - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Feb. 15, 2010 5:44 am

...
Vissza az elejére Go down
https://auroramoon.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Erdőszéli Fogadó - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdőszéli Fogadó   Erdőszéli Fogadó - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Erdőszéli Fogadó
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Aurora Moon :: Alaszka :: Denali-
Ugrás: